STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA IX Maraton MTB - Jezioro Miedwie - 2014-08-16

LISTA STARTOWA IX Maraton MTB
Jezioro Miedwie - 2014-08-16

REJESTRACJA - IX Maraton MTB

Zawodnicy z potwierdzona platnoscia
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Kat Opłata
1ALABRUDZIŃSKA AGNIESZKA1985STARGARD SZCZEC.POLSKAK IITak
2ANDRZEJEWSKA JOANNA1989STARGARD SZCZECIŃKIPOLSKAK IITak
3BARTKOWSKA AGATA1985KAMIEŃ POMORSKIPOLSKAK IITak
4BARYLAK PAULA1989SZCZECINPOLSKAK IITak
5BERKOWSKA MARTA1984STARE KUROWOKR NOTEĆ STARE KUROWOPOLSKAK IITak
6BERNACKA ILONA1988STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IITak
7BIELECKA KAROLINA1991STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IITak
8BOBROWSKA IZABELA 1985POLICEDRUŻYNA DZIKAPOLSKAK IITak
9BOGUCKA MILENA1987POLICEPOLSKAK IITak
10BRODACKA KAMILA1984SZCZECINPOLSKAK IITak
11BRZEZIŃSKA ANNA1985SZCZECINPOLSKAK IITak
12DAJER KATARZYNA1990SZCZECINPOLSKAK IITak
13DEĆ EWA1989STARGARD SZCZECIŃSKI-POLSKAK IITak
14DOSZCZECZKO EWELINA1984STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IITak
15FRANKOWIAK AGNIESZKA1985STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IITak
16GIEGLIS KATARZYNA1984SZCZECINPOLSKAK IITak
17GÓRSKA ALEKSANDRA1986STARGARDSTCPOLSKAK IITak
18GRACHEV VICTORIA1984SZCZECINDZIABA TEAM SZCZECINPOLSKAK IITak
19HAJDUKIEWICZ DOMINIKA1984ROSSOWPOLSKAK IITak
20HANCZEWSKA MARTA1984SZCZECINHASACZE SZCZECINPOLSKAK IITak
21HUBER-WOŹNIAK MARTA1989KOBYLANKAPOLSKAK IITak
22JAHNZ KAROLINA1984CHOJNICEPOLSKAK IITak
23JÓŹWIAK ANNA1992DEBINAPOLSKAK IITak
24KASIŃSKA ZOFIA1992SZCZECINPOLSKAK IITak
25KIEŻUN MAGDALENA1984SZCZECINPOLSKAK IITak
26KOGUT JOANNA1998STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IITak
27KOZAKIEWICZ JOANNA1988GRYFINOHERMES GRYFINOPOLSKAK IITak
28KWIATKOWSKA AGNIESZKA1991STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IITak
29LEMAŃSKA MARTYNA1989KOBYLANKAMOSTARPOLSKAK IITak
30LIEBEK EWA1984SZCZECINPOLSKAK IITak
31LITWINIAK KLAUDIA1996SZCZECINPOLSKAK IITak
32ŁANKOWSKA MARTA1985KOSTRZYN NAD ODRĄPOLSKAK IITak
33MAĆKOWIAK MARTYNA1990UJŚCIEPOLSKAK IITak
34MATUSZEWSKA ANITA1986NOWA SÓLPOLSKAK IITak
35MICHALSKI ŁUKASZ1985SZCZECINPOLSKAK IITak
36MOCZYDŁOWSKA BARBARA1997PIASECZNOMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAK IITak
37NOWAK MARTA1990STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IITak
38OPRAWA-KARWAT JOANNA1989POZNAŃPOLSKAK IITak
39OSTAPOWICZ MAŁGORZATA1988SZCZECINPOLSKAK IITak
40PAJĄK MILENA1988SZCZECINPOLSKAK IITak
41PIWOŃSKA JUSTYNA1992SZCZECINPOLSKAK IITak
42PNIEWSKA IWONA1989LIPIANYTS CYKLISTA LIPIANYPOLSKAK IITak
43RADECKA JOANNA1988STARGARDPOLSKAK IITak
44SKWIRA AGNIESZKA1984SZCZECINPOLSKAK IITak
45SOBOCIŃSKA DIANA1986STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IITak
46STANKIEWICZ URSZULA1984STARGARD SZCZECIŃSKISTCPOLSKAK IITak
47SZYMAŃSKA KAMILA1987ZAŁOMPOLSKAK IITak
48ŚLIWIŃSKA ILONA1986STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IITak
49TERLIKOWSKA ALICJA1985STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IITak
50TRACZ DOROTA1986STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IITak
51TURCZYK EWA1985STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IITak
52TURCZYK IWONA1985STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IITak
53WASILUK JUSTYNA1987STEPNICAPOLSKAK IITak
54WEISS CLAUDIA1996SZCZECINKS IRONMAN C/S POLSKAPOLSKAK IITak
55WIKTORKO ALICJA1986STARGARD SZCZECIŃSKIMOSTARPOLSKAK IITak
56WILIŃSKA AGNIESZKA1986STARGARDPOLSKAK IITak
57ZIÓŁKOWSKA ALEKSANDRA1984MIERZYNPOLSKAK IITak
58BALCERZAK MARTA1982SKWIERZYNATEAM EHRLEPOLSKAK IIITak
59BOSSY EMILIA1979GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKAK IIITak
60BRODZIŃSKA AGNIESZKA1975PRZELEWICEPOLSKAK IIITak
61ĆWIRKO-GROSS AGNIESZKA1977KŁODAWAPOLSKAK IIITak
62DRABIK  SYLWIA1979GRZĘDZICEPOLSKAK IIITak
63DWORAKOWSKA SYLWIA1977SZCZECINPOLSKAK IIITak
64DZIEWIERSKA PATRYCJA1981BEZRZECZEPOLSKAK IIITak
65FIJAŁKOWSKA MONIKA1975GORZÓW WLKP.POLSKAK IIITak
66FILIPCZAK ANNA1977SZCZECINPOLSKAK IIITak
67GÓRSKA ANNA1975STARE CZARNOWO-POLSKAK IIITak
68GRZESZCZYK MARTA1980STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IIITak
69GUMULAK MARIETTA1976SZCZECINPOLSKAK IIITak
70HAHS-GABORSKA JOANNA1978SZCZECINKLINIKA HAHSPOLSKAK IIITak
71JAKUBIAK VIOLKA1974SKALINPOLSKAK IIITak
72JAŻDŻEWSKA JULITA1980SANTOCKOPOLSKAK IIITak
73KADULA - CAP MAŁGORZATA1976ŚWINOUJŚCIEPOLSKAK IIITak
74KLEPARSKA KATARZYNA1983GOLENIÓWPOLSKAK IIITak
75KLIMCZEWSKA EWA1982SZCZECINSKUPINA PROGRESPOLSKAK IIITak
76KMIECIK KARIN1976ZAŁOMPOLSKAK IIITak
77KOLATOWSKA WIESŁAWA1974GDYNIAOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA WICZLINOPOLSKAK IIITak
78KONIECZNA JOWITA1980RADACZEWOPOLSKAK IIITak
79KORDYŃSKA KAROLINA1975STRZELCE KRAJ.POLSKAK IIITak
80KORZENIEWSKA JUSTYNA1976GORZÓW WLKP.POLSKAK IIITak
81KOZŁOWSKA AGNIESZKA1975SZCZECINPOLSKAK IIITak
82KRAUS IWONA1980GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKAK IIITak
83KRUCZEK MAŁGORZATA1983PYRZYCEPOLSKAK IIITak
84KUCHALSKA JUSTNA1979KOSZALINPOLSKAK IIITak
85KUŁAGA NINA1975KAMIEŃ POMORSKIPOLSKAK IIITak
86KWARCIAK PAULINA1981STARGARD SZCZECIŃSKISTARGARD NA ROWERYPOLSKAK IIITak
87LADRA URSZULA1976ŻELEWOPOLSKAK IIITak
88LEMAŃSKA MONIKA1980SZCZECINSZKOŁA PŁYWANIA "BĄBEL"POLSKAK IIITak
89LESZKO MONIKA1976PRZYBIERNÓWPOLSKAK IIITak
90LEWANDOWSKA ALEKSANDRA1978MYŚLIBÓRZBGŻ TEAM MYŚLIBÓRZPOLSKAK IIITak
91LITWINIAK-GRĘDZIŃSKA MAŁGORZATA1976SZCZECINPOLSKAK IIITak
92ŁUKASIEWICZ ALEKSANDRA1980KOSZALINDZIKI KOSZALINPOLSKAK IIITak
93ŁUKJAŃSKA  ANNA 1980SZCZECINPOLSKAK IIITak
94ŁUŻYŃSKA KATARZYNA1979POLICETOM-MIX POLICEPOLSKAK IIITak
95MACIEJKIEWICZ SYLWIA1975GORZÓW WIELKOPOLSKIFHU SYLWIA MACIEJKIEWICZPOLSKAK IIITak
96MOMOT ANETA1982KAMIEŃ POMORSKIPOLSKAK IIITak
97MOREL AGNIESZKA1976GORZÓW WIELKOPOLSKIAGA TEAM MTBPOLSKAK IIITak
98MORGIEL SYLWIA1975STARGARDMITSUMANIAKIPOLSKAK IIITak
99MURAŃSKA MAŁGORZATA1975MIERZYNPOLSKAK IIITak
100NOWAK EWA1978SZCZECINFUNDACJA BABCI ALINYPOLSKAK IIITak
101PANKIEWICZ JUSTYNA1979STARGARDPOLSKAK IIITak
102PIECHOTA KAMILA1976STARGARD SZCZECIŃSKISZWLA/TEAM RUNNERSGO.PLPOLSKAK IIITak
103PIJANKA AGNIESZKA1982SZCZECINFIZJOBIEGACZE SZCZECINPOLSKAK IIITak
104PKOS-STERNA KROLINA1983POLICEPOLSKAK IIITak
105POLAŃSKA KATARZYNA1981KOSZALINDZIKI KOSZALINPOLSKAK IIITak
106RACKIEWICZ AGNIESZKA1974NOWINY WIELKIEPOLSKAK IIITak
107RATAJCZAK DOROTA1983SZCZECINPOLSKAK IIITak
108REDELKIEWICZ JUSTYNA1981STARGARD SZCZECINSKIKOSZEWOPOLSKAK IIITak
109ROGOZIŃSKA-SZARY JUSTYNA1980SZCZECINPOLSKAK IIITak
110ROT-WIECZORKIEWICZ AGNIESZKA1981STARGARD SZCZECIŃSKIRYŚ BANDAPOLSKAK IIITak
111RYCHEL URSZULA 1979KOBYLANKAPOLSKAK IIITak
112SAMULAK-ZIELIŃSKA RENATA1980SZCZECINPOLSKAK IIITak
113SERAFIN EDYTA1975SZCZECINPOLSKAK IIITak
114SMOLAREK MARLENA1979MODRZEWIEPOLSKAK IIITak
115SOSIN-MIKOŁAJCZAK MAGDALENA1978STARGARD SZCZECIŃSKIARIMR SZCZECINPOLSKAK IIITak
116STERNA EWELINA1976SZCZECINPOLSKAK IIITak
117STOLARSKA WIOLETA1982SZCZECINPOLSKAK IIITak
118STWORA-BALIK MAGDALENA1977SZCZECINRAZ SZCZECINPOLSKAK IIITak
119SZCZĘSNA KATARZYNA1981KOSZALINPOLSKAK IIITak
120SZOTOWICZ MONIKA1980STARGARD SZCZECIŃSKISTCPOLSKAK IIITak
121SZTUROMSKA ANNA1981SZCZECINPOLSKAK IIITak
122SZYCKO ALEKSANDRA1978MORZYCZYNP&S TEAMPOLSKAK IIITak
123ŚLIWIŃSKA MAGDALENA1983LIPIANYCYKLISTA LIPIANYPOLSKAK IIITak
124ŚWIERCZYŃSKA AGNIESZKA1976STARGARDPOLSKAK IIITak
125TALAREK MAGDALENA1979STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IIITak
126WAŁĘKA IWONA1974SZCZECINNIEZRZESZONYPOLSKAK IIITak
127WILCZYNSKA IZABELA1980STARGARDPOLSKAK IIITak
128WILIŃSKA IWONA1982STARGARDPOLSKAK IIITak
129WÓJCIKIEWICZ JOANNA1979STARGARD SZCZECPOLSKAK IIITak
130WYDRA ILONA1978ŚWINOUJŚCIEPOLSKAK IIITak
131ZAKENS ANNA1983ŚWINOUJŚCIEKS UZNAM ŚWINOUJŚCIEPOLSKAK IIITak
132ZIEMAK-LIS JOANNA1980SZCZECINSKR GRYFUSPOLSKAK IIITak
133ZŁOCZOWSKA EWELINA1981SIADŁO DOLNEPANIAGUA SDPOLSKAK IIITak
134ZŁOTNICKA TRYBUCHOWSKA MALGORZATA 1982RESKOPOLSKAK IIITak
135ŻURAWSKA WIOLETTA1976SZCZECINPOLSKAK IIITak
136BALCERAK KATARZYNA1966KOBYLANKAPOLSKAK IVTak
137BALCERZAK-ŁĘSZCZAK BEATA1970STRZELCE KRAJENSKIEROMAR TEAMPOLSKAK IVTak
138BARAN KATARZYNA1968STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVTak
139BASIAK TEODORA1967STARGARD SZCZEC.POLSKAK IVTak
140BASZAK JOANNA1968MORZYCZYNPOLSKAK IVTak
141BIELECKA TERESA1965STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVTak
142BILARD JOANNA1968ŚWINOUJŚCIEKS UZNAMPOLSKAK IVTak
143BUKO ANITA1967STARGARD SZCZ.SZWLA STARGARD SZCZ.POLSKAK IVTak
144CAŁA JOANNA1969SZCZECINPOLSKAK IVTak
145CIECHANOWICZ KATZRZYNA1973KOSZALINMATURZYŚCI-KOSZALINPOLSKAK IVTak
146CIERESZKO ANNA1972STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVTak
147GILEWSKA MONIKA1973ZIELONA GÓRAZABIEGANI TEAMPOLSKAK IVTak
148GŁOD BEATA1973STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVTak
149GRZESIAK SYLWIA 1972STARGARDSZWLA STARGARDPOLSKAK IVTak
150GRZESIECKA MONIKA1973STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAK IVTak
151GULBINOWICZ EDYTA1970GOLENIÓWPOLSKAK IVTak
152HOWIS MAŁGORZATA1971STARGARDSTC STARGARDPOLSKAK IVTak
153JANKOWSKA EDYTA1968CHWALĘCICEPOLSKAK IVTak
154JAŃCZAK DOROTA1969ŚREMPOLSKAK IVTak
155JAROS EWA1966SKWIERZYNAPOLSKAK IVTak
156JAROSZ KATARZYNA1970SZCZECINPOLSKAK IVTak
157KAREDYS EWA1969SZCZECINPOLSKAK IVTak
158KARPIENIA EWA1969SZCZECINROWERY TUROWSKI TEAMPOLSKAK IVTak
159KOBIELSKA DOROTA 1972SZCZECINPOLSKAK IVTak
160KOZAKIEWICZ BEATA1966GRYFINOHERMES GRYFINOPOLSKAK IVTak
161KUBICKA MAŁGORZATA1966NOWOGARDPOLSKAK IVTak
162LICZNER JOANNA1969WROCŁAWDOLNY ŚLĄSKPOLSKAK IVTak
163MASŁOWSKA BARBARA1973STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVTak
164MICHALSKA JOANNA1972DOŁUJEPOLSKAK IVTak
165MILCZARSKA-KOGUT DOROTA1969STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVTak
166MISZCZYSZYN RENATA1971KOSZALINPOLSKAK IVTak
167NOWAK DOROTA1973SZCZECINPOLSKAK IVTak
168PRABUCKA AGATA1966STARGARD SZCZECIŃSKITR STARBLADEPOLSKAK IVTak
169PYCZ-FREUDENTHAL ALEKSANDRA1967STARGARD SZCZECINSKIPOLSKAK IVTak
170RADLIŃSKA MAŁGORZATA1967STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVTak
171RADOCH IZABELA1973STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVTak
172REMECKA BEATA1969SZCZECINPOLSKAK IVTak
173ROKICKA-PRAXMAJER JOANNA1970SZCZECINPOLSKAK IVTak
174SIKORSKA HONORATA1970STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVTak
175SKONECZNA MARZENA1970STARGARD SZCZECPOLSKAK IVTak
176SMÓLSKA EWA1965BEZRZECZEKSEROCONTAKT TEAMPOLSKAK IVTak
177SOBCZUK DOROTA1964STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVTak
178STEMPIŃSKA ELŻBIETA1964SZCZECINPOLSKAK IVTak
179STOROŻUK REGINA1971ZIELENIEWOAIKIDO KUB TISOPOLSKAK IVTak
180SZALEWICZ MAŁGORZATA1966SZCZECINCALBUD PRESTOPOLSKAK IVTak
181TRĘBICKA-WIERZCHOWIECKA MARZENA1967MIERZYNPOLSKAK IVTak
182TROJANOWSKA RENATA1971BEZRZECZEPOLSKAK IVTak
183WALUKIEWICZ KATARZYNA1970STARGARDPOLSKAK IVTak
184WAŃTOWSKA BEATA1968SZCZECINSZCZECIN NA ROWERACHPOLSKAK IVTak
185ZADWORNA URSZULA1964GRYFICEK.R.GRYFLAND GRYFICEPOLSKAK IVTak
186ADAMCZAK MAŁGORZATA1954STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARD SZCZEC.POLSKAK VTak
187BERCZYŃSKA TERESA1954STARGARD SZCZEC.-POLSKAK VTak
188CHOJNACKA JOANNA1961STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK VTak
189GUZIK BARBARA1956MUROWANA GOŚLINAPOLSKAK VTak
190HINZ EWA1961KAMIEŃ POMORSKIPOLSKAK VTak
191HOŁODOWSKA GRAŻYNA1958KOSZALINPOLSKAK VTak
192KASPRZAK RITA1958ZWIERZYNNIEPOLSKAK VTak
193KIJAŃCZYK BARBARA1961SZCZECINCALBUD PRESTO SZCZECINPOLSKAK VTak
194KOTWAS MARIA1959STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK VTak
195KOZŁOWSKA ALEKSANDRA1957SZCZECINPOLSKAK VTak
196LOREK WANDA1955STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK VTak
197MALINOWSKA MAŁGORZATA1961ŚWIDWINSTR- ŚWIDIWNPOLSKAK VTak
198PAWŁOWSKA ELŻBIETA1960SZCZECINPOLSKAK VTak
199PŁOSZAJ-PNIEWSKA HALINA1963LIPIANYTS CYKLISTA LIPIANYPOLSKAK VTak
200PUCHALSKA EWA 1958POLKOWICEMASTERF POLKOWICEPOLSKAK VTak
201ROSIK JOANNA1956SZCZECINCALBUD-PRESTOPOLSKAK VTak
202SYCH BEATA1962SZCZECINPOLSKAK VTak
203ŚWIERCZYŃSKA EWA1959SZCZECINPOLSKAK VTak
204ZIAJKA LUCYNA1961LIPIANYTS CYKLISTA LIPIANYPOLSKAK VTak
205ŻURAW JOLANTA1958LUBNIEWICENIEZRZESZONYPOLSKAK VTak
206AKSAMIT IRENA1951DOLICEPOLSKAK VITak
207KRUPA WIESŁAWA1950GRYFICEPOLSKAK VITak
208OSTROWSKA TERESA1951MORYŃPOLSKAK VITak
209PŁOTKOWSKA JOANNA1952STARGARDUTW STARGARDPOLSKAK VITak
210PRZERADZKA HANNA1951SZCZECINPOLSKAK VITak
211ROGIŃSKI DANUTA1952STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK VITak
212TRZCIŃSKA MARIANNA1949STARGARD SZCZEC.POLSKAK VITak
213ANTCZAK ŁUKASZ1985STARGARD SZCZECIŃSKIHYDRO-FLEX TEAMPOLSKAM IITak
214BAGIEŃSKI ADRIAN1986SUŁKOWOPOLSKAM IITak
215BARTOSZEWSKI PAWEŁ1986STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
216BARYLSKI PIOTR1985DOLICEPOLSKAM IITak
217BASZAK DAWID1991GRZĘDZICEPOLSKAM IITak
218BASZUK PAWEŁ1992STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
219BERDZIK ALEKSANDER1988PYRZYCEPOLSKAM IITak
220BERNAT GRZEGORZ1986WĘGORZYNOPOLSKAM IITak
221BĘDZIESZAK KRZYSZTOF1996STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
222BIEŃKO KRZYSZTOF1987SZCZECINCOLIBER ROCK AND ROAD RACINGPOLSKAM IITak
223BOANREK KRZYSZTOF1990CYCHRYPOLSKAM IITak
224BOSIACKI MARCIN1988GRYFINOPOLSKAM IITak
225BRYJA KRZYSZTOF 1989STARGARD SZCZECIŃSKIGREEN DAY TEAM SKYPOLSKAM IITak
226BRZÓZKA JAKUB1988SZCZECINPOLSKAM IITak
227BUJAS MARCIN1984SZCZECINPOLSKAM IITak
228BUZDYGAN PRZEMYSŁAW1985STARGARDPOLSKAM IITak
229BYCKA ADAM1986RĄPICEPOLSKAM IITak
230CAŁY BŁAŻEJ1992SZCZECINPOLSKAM IITak
231CHACUK GRZEGORZ1990STARA DĄBROWAHYDRO-FLEX TEAMPOLSKAM IITak
232CHEŁSTOWSKI KAROL1985STRARGARD SZCZEC.BARAKUDA STARGARDPOLSKAM IITak
233CICHECKI PIOTR1985SZCZECINJUNGHEINRICH POLSKAPOLSKAM IITak
234CYBULSKI MICHAŁ1986POLICEPOLSKAM IITak
235CZARNECKI KONRAD1986SZCZECINPOLSKAM IITak
236CZECH RAFAŁ1998SZCZECINPOLSKAM IITak
237ĆWIK SEBASTIAN1998SZCZECINMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAM IITak
238DŁUGOŁĘCKI MICHAŁ1989SZCZECINPOLSKAM IITak
239DMYTRYK ŁUKASZ1985GRYFINOPOLSKAM IITak
240DOMAŃSKI KAMIL1994ŁAWYPOLSKAM IITak
241DONIAK ADAM1994WAPNICAWAPNICA TEAMPOLSKAM IITak
242DUBIŃSKI MICHAŁ1985WARSZAWAPOLSKAM IITak
243DURCZAK ARTUR1998GRYFINOMKS HERMESPOLSKAM IITak
244DURCZAK HUBERT1995GRYFINOMKS HERMESPOLSKAM IITak
245DYMALSKI PAWEŁ1984TORUŃPOLSKAM IITak
246ELERT MARIUSZ1988SZCZECINDRUŻYNA APOLSKAM IITak
247FABICH MICHAŁ1986GORZÓW WLKP.POLSKAM IITak
248FOLWARCZNY JAROSŁAW1987STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
249FRĄTCZAK ARTUR1987UJŚCIEFRIENDS OF GLASSPOLSKAM IITak
250FRĄTCZAK PATRYK1990STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
251GAWOR MARCIN1986WARSZAWAPOLSKAM IITak
252GŁOWACKI ZBIGNIEW1988PĘZINOPOLSKAM IITak
253GÓRNY MICHAŁ1992MASZEWOTEAM CUKIERNIA NOVAPOLSKAM IITak
254GREGUŁA WOJCIECH1986CHOJNAKP PSP GRYFINOPOLSKAM IITak
255HAJDUK DAWID1987SZCZECINPOLSKAM IITak
256HOFMAN DARIUSZ1984WAŁCZWKTR WAŁCZPOLSKAM IITak
257ILNICKI KAROL1992STARGARDPOLSKAM IITak
258IZAK BARTOSZ1998STARGARD SZCZECIŃSKITEAM CUKIERNIA NOVAPOLSKAM IITak
259JABŁONOWSKI PAWEŁ1988GOLENIÓWPOLSKAM IITak
260JANCZULEWICZ SŁAWOMIR1986SZCZECINPOLSKAM IITak
261JARMOLIŃSKI PAWEŁ1989DOBRZANYTEAM CUKIERNIA NOVAPOLSKAM IITak
262JARMOWSKI TOMASZ1995MASZEWOPOLSKAM IITak
263JARMUŻEWSKI PIOTR1993SZCZECIN2X3 MTB RACING TEAMPOLSKAM IITak
264JASIŃSKI JĘDRZEJ1996NOWOGARDPOLSKAM IITak
265JĘDRZEJEWSKI PIOTR1998STARGARD SZCZPOLSKAM IITak
266JUSTYŃSKI ANDRZEJ1984SZCZECINPOLSKAM IITak
267KAMINSKI TOMASZ1991STARGARDPOLSKAM IITak
268KAMIŃSKI PAWEŁ1984KORONOWOPOLSKAM IITak
269KAMIŃSKI REMIGIUSZ1996STARGARD SZCECIŃSKIROTEL TEAM STARGARDPOLSKAM IITak
270KARTASINSKI ADAM1997SZCZECINRADISSON BLUPOLSKAM IITak
271KARWAT KAROL1984SZCZECINEKPOLSKAM IITak
272KIKUT KONRAD1986SZCZECINPOLSKAM IITak
273KIWIOR JANUSZ1988STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
274KOCIUBA MICHAL1989STARGARD SZCZECPOLSKAM IITak
275KONEFAŁ PIOTR1989POLICEPOLSKAM IITak
276KOPNIEWSKI JAROSŁAW1986STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
277KORTUS JAROSŁAW1988DALEWOPOLSKAM IITak
278KOT MARCIN1984STARGARDPOLSKAM IITak
279KOWALCZYK ŁUKASZ1998KOBYLANKAKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKAM IITak
280KOWALSKI PRZEMYSŁAW1987STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAM IITak
281KOWALSKI RAFAŁ1994STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
282KOZAKIEWICZ MICHAŁ1987GRYFINOHERMES GRYFINOPOLSKAM IITak
283KRASOWSKI SŁAWOMIR1988CHOSZCZNOPOLSKAM IITak
284KRUK PIOTR1984STRZELCE KRAJEŃSKIEPOLSKAM IITak
285KRYSZTOFIAK MARCIN1990STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
286KRZEMIŃSKI RADOSŁAW1992DZIERZGOWOKP PSP MŁAWAPOLSKAM IITak
287KRZYŻEK MICHAŁ1986DĘBNOPOLSKAM IITak
288KSEL TOMASZ1993MŁYNYPOLSKAM IITak
289KUBERA BARTOSZ1987STARGARDPOLSKAM IITak
290KUBIAK PATRYK1996STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
291KUBICKI MACIEJ1984STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
292KUCAJ SZYMON1993STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
293KURZYMSKI KAMIL1995STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
294LECH WOJCIECH1995SZCZECINPOLSKAM IITak
295LESZCZYŃSKI ADRIAN 1995SZCZECINUKK CKS TRYGŁAWPOLSKAM IITak
296LIBERSKI MACIEJ1988STARGARD_SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
297LICBARSKI MICHAŁ1989POLICEGÓRAL POLICEPOLSKAM IITak
298ŁAGONDA NORBERT1988STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
299MACIEJSKI KACPER1997GRYFINOHERMES GRYFINOPOLSKAM IITak
300MACIUSZONEK HUBERT1985STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
301MADOŃSKI PIOTR1990KAMIEŃ POMORSKIPOLSKAM IITak
302MADUZIA MICHAŁ1984PYRZYCEPOLSKAM IITak
303MAJCHERCZAK BARTOSZ1990SZCZECINPOLSKAM IITak
304MALEC ARTUR1992SZCZECINUKK CKS TRYGŁAWPOLSKAM IITak
305MARCINKOWSKI TOMASZ1986SZCZECINPOLSKAM IITak
306MARKIEWICZ RADOSŁAW1990POZNAŃPOLSKAM IITak
307MATUSZEWSKI MACIEJ1984NOWA SÓLPOLSKAM IITak
308MĄDRZEJEWSKI ŁUKASZ1989TORUŃKM PSP W TORUNIUPOLSKAM IITak
309MĄKOWSKI MATEUSZ1985PRZĘSOCINGÓRAL POLICEPOLSKAM IITak
310MENDYKA TOMASZ1989GOLENIÓWBOYKA TEAMPOLSKAM IITak
311MIĄDLICKI KAROL1989STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
312MIĄDLICKI PIOTR1991STARGARD SZCZECINSKIMUCZACZOS LETNIEPOLSKAM IITak
313MICHNO MACIEJ1993STARGARD SZCZECIŃSKIMUCZACZOS LETNIEPOLSKAM IITak
314MIERZOWIEC MATEUSZ1998SZCZECINOSÓWPOLSKAM IITak
315MISIULA MICHAŁ 1990STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
316MIŚKO MICHAŁ1988STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
317MOLĘDA JAN1986SZCZECINPOLSKAM IITak
318MORGIEL KRYSTIAN1996STARGARDMITSUMANIAKIPOLSKAM IITak
319NACHYŁA PAWEŁ1987KOSZALINDZIKI KOSZALINPOLSKAM IITak
320NAMYSŁ ŁUKASZ1987KOZIEGŁOWYPOLSKAM IITak
321NARTOWSKI RAFAŁ1985STARGARD SZCZECIŃSKIMOSTARPOLSKAM IITak
322NIESZPOREK ADAM1987SZCZECIN-POLSKAM IITak
323NOWAK PIOTR1992POZNANLEWA WOLNAPOLSKAM IITak
324NOWAK ROBERT1985STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
325NOWAK TOMASZ1995GRZĘDZICEPOLSKAM IITak
326NOWAKOWSKI PAWEŁ1994MIĘDZYZDROJEWAPNICA TEAMPOLSKAM IITak
327OGRODOWCZYK KAMIL1987STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
328OPRZAŁA PRZEMYSŁAW1995SUCHAŃNIEZRZESZONYPOLSKAM IITak
329OSSOLIŃSKI PAWEŁ1986GOLENIÓWPOLSKAM IITak
330PAJOR ŁUKASZ1986STARGARD SZCZECIŃSKIPOWIAT STARGARDZKI TEAMPOLSKAM IITak
331PAŁUBICKI PAWEŁ1984SZCZECINPOLSKAM IITak
332PANASIUK DAMIAN1991PYRZYCEPOLSKAM IITak
333PARASIAK ŁUKASZ1997STARGARD SZCZECINSKIPOLSKAM IITak
334PARDEL WOJCIECH1993STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
335PASTERNAK TOMASZ1990MYŚLIBÓRZPOLSKAM IITak
336PAŚKO  DAWID1988ŚWIERZAWAPOLSKAM IITak
337PIĄTEK DAMIAN1994SIERADZRAJSPORT SIERADZPOLSKAM IITak
338PIECHOCKI MICHAŁ1989SZCZECINBEATPOLSKAM IITak
339PIEĆKO JULIAN1985STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
340PIEKARSKI JACEK1985STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
341PIETRZAK SZYMON1985STARGARD SZCZECIŃSKITEAM CUKIERNIA NOVAPOLSKAM IITak
342PIOTR MORAŚ1985STARGARD SZCZECIŃSKITEAM CUKIERNIA NOVAPOLSKAM IITak
343PIOTROWICZ PAWEŁ1991MIERZYNPOLSKAM IITak
344PIOTROWSKI ANDRZEJ1985SZCZECINPOLSKAM IITak
345PLEWA PAWEŁ1984LESZNOKM PSP LESZNOPOLSKAM IITak
346PLUTO-PRĄDZYŃSKI PAWEŁ1986SZCZECINRADOŚĆ BIEGANIA RADISSON BLU SZCZECINPOLSKAM IITak
347PLUTO-PRONDZYŃSKI AMADEUSZ1991STARGARD SZCECIŃSKIROTEL TEAM STARGARDPOLSKAM IITak
348PODBOROŻNY KAROL1985PRZEMYŚLPOLSKAM IITak
349PODPORA PIOTR1985GOLENIÓWPOLSKAM IITak
350PRAGIER GRZEGORZ1989REŃSKOPOLSKAM IITak
351PRAGIER KRZYSZTOF1987OBRYTAPOLSKAM IITak
352PRZYBYŁEK GRZEGORZ1985GRYFICEPOLSKAM IITak
353PRZYBYSZ GRZEGORZ1985SZCZECINPOLSKAM IITak
354PURCHALAK PAWEŁ1985STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
355RACIBORSKI MATEUSZ1994GRYFINODRUŻYNA SZPIKUPOLSKAM IITak
356RAJSKI DAMIAN1985SZCZECINPOLSKAM IITak
357RANISZEWSKI JAROSŁAW1998GRZMIĄCAPOLSKAM IITak
358ROHOZINSKI MAREK1984DĘBNOALTERNOPOLSKAM IITak
359ROLLA FILIP1989KASZCZORKM PSP LESZNOPOLSKAM IITak
360ROSMAN NORBERT1990PRZECŁAWPOLSKAM IITak
361ROSZCZAK MATEUSZ1987KOSZALINPOLSKAM IITak
362ROZWADOWSKI MACIEJ1986SZCZECINPOLSKAM IITak
363RUCKI RAFAŁ1988SZCZECINPOLSKAM IITak
364RUTKOWSKI BARTOSZ1988MŁAWATEMPO MŁAWAPOLSKAM IITak
365RYBOWICZ ŁUKASZ1997SZCZECINPOLSKAM IITak
366SAJDYK MACIEJ1986MIĘDZYZDROJEPOLSKAM IITak
367SIERACKI SZYMON1990LIPNOPOLSKAM IITak
368SIWIŃSKI JAROSŁAW1992SZCZECINPOLSKAM IITak
369SKWAREK ERYK1988DREZDENKOPOLSKAM IITak
370SKWIRA KAMIL 1984SZCZECINPOLSKAM IITak
371SŁOWIAK KRZYSZTOF1992SZCZECINPOLSKAM IITak
372SMUGA TOMASZ1996STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
373SOBOCIŃSKI GRZEGORZ1985STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
374SPLAWSKI DANIEL198670-783POLSKAM IITak
375STACHOWIAK WOJCIECH1984SZCZECINPOLSKAM IITak
376STANKIEWICZ MAREK1987STARGARD SZCZECBARACUDAPOLSKAM IITak
377STAŃCZYK SŁAWOMIR1988STARGARD SZCZEC.POLSKAM IITak
378STAWIARZ TOMASZ1992CZŁUCHÓWBIKE TEAM CZŁUCHÓWPOLSKAM IITak
379STAWOROWSKI MATEUSZ1987SZCZECINPOLSKAM IITak
380STEMPIŃSKI PAWEŁ1989SZCZECINPOLSKAM IITak
381STĘPNIAK TOMASZ1984STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
382STUDZIŃSKI SZYMON1995STARGARD SZCZECIŃSKIMUCZACZOS LETNIEPOLSKAM IITak
383SZARPAK MARCIN1987STUPSKKP PSP MŁAWAPOLSKAM IITak
384SZATANEK BARTŁOMIEJ 1992STARGARD SZCZSTCPOLSKAM IITak
385SZATKOWSKI BARTOSZ1990TORUŃKM PSP W TORUNIUPOLSKAM IITak
386SZCZĘCH MARIUSZ1984ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEPOLSKAM IITak
387SZCZĘSNY PAWEŁ1987GORZÓW WLKP.POLSKAM IITak
388SZPILCZYN TOMASZ1984WĘGORZYNOPCF CYCLING TEAMPOLSKAM IITak
389SZULC KRZYSZTOF1989STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
390SZULC RAFAŁ1987STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
391ŚLEDZIONA TOMASZ1985STARGARD SZCZECIŃSKIHAGE POLSKA /STC STARGARDPOLSKAM IITak
392TERLIKOWSKI GRZEGORZ1985STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
393TOBIASZ ŁUKASZ1984SZCZECINWP TRANS/FILIPTRENERPOLSKAM IITak
394TOMASZEWSKI RAFAŁ1984SZCZECINPOLSKAM IITak
395TYMEJCZYK TOMASZ1995STARGARDPOLSKAM IITak
396URBANIAK JACEK1984PYRZYCEPOLSKAM IITak
397URTNOWSKI MICHAŁ1986NOWOGARDKSU BIKERS ŚWINOUJŚCIEPOLSKAM IITak
398WAGNER MATEUSZ1986LIPIANYPOLSKAM IITak
399WALCZAK PIOTR1991STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
400WANTUCH DAWID1984TARNÓWPOLSKAM IITak
401WIECZOREK BARTOSZ1989GOLENIÓWBOYKA TEAMPOLSKAM IITak
402WIERCIAK WOJCIECH 1987SZCZECINPOLSKAM IITak
403WIERZBICKI KRZYSZTOF1989STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
404WISNIOWSKI RAFAŁ 1985SZCZECINCOLIBER ROCK AND ROAD RACINGPOLSKAM IITak
405WIŚNIEWSKI ADAM1992SZCZECINPOLSKAM IITak
406WIŚNIEWSKI KONRAD1985STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
407WITEK JACEK1990KOSZALINPOLSKAM IITak
408WITKOWSKI PIOTR1984ZIELONA GÓRAPOLSKAM IITak
409WŁODARZ JAROSŁAW1986SZCZECINPOLSKAM IITak
410WOCHNER KAMIL1985BRZESKOPOLSKAM IITak
411WOJCIESZONEK DAMIAN1997KOBYLANKAIRONMAN CS POLSKA /OSP NIEDŹWIEDŹ TEAMPOLSKAM IITak
412WOJEWODA PIOTR1987SZCZECINPOLSKAM IITak
413WOJTCZAK KAROL1987STRZELCE KRAJ.KP PSP STRZELCE KRAJ.POLSKAM IITak
414WOLANOWSKI MICHAŁ1992KAMIEŃ POMORSKIPOLSKAM IITak
415WOŹNIAK ANDRZEJ1988KOBYLANKAPOLSKAM IITak
416WOŹNIAK MARIUSZ1985STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
417WRÓBEL GABRIEL1998MODRZEWOPOLSKAM IITak
418WRÓBLEWSKI OSKAR1990STARGARDPOLSKAM IITak
419WYDRO LESZEK 1986STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
420WYDRO MAREK1992STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
421WYDRO PAWEŁ1996STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
422WYPYCH PIOTR1985STARGARDSTARGARDPOLSKAM IITak
423ZAGRODZKI MICHAŁ1998KOBYLANKAPOLSKAM IITak
424ZAJĄC ANDRZEJ1989SZCZECINPOLSKAM IITak
425ZAKRZEWSKI KAROL 1984DOLICETEAM CUKIERNIA NOVAPOLSKAM IITak
426ZBIGNIEWW JASIENOWICZ1989STARGARD SZCZECIŃSKITEAM CUKIERNIA NOVAPOLSKAM IITak
427ZIÓŁKOWSKI WOJCIECH1984STARGARD SZCZECIŃSKINOWOGARDPOLSKAM IITak
428ŻOCHOWSKI BARTOSZ1984STARGARD SZCZECIŃSKITEAM CUKIERNIA NOVAPOLSKAM IITak
429ŻURAWIŃSKI TOMASZ1984ŚWIECIEKP PSP ŚWIECIEPOLSKAM IITak
430ŻYŁCZYŃSKI MICHAŁ1986STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
431ADAMCEWICZ FILIP1976ŚWIEBODZINCOMPUTEC TEAM MTBPOLSKAM IIITak
432ADAMCZYK PAWEŁ1977PĘZINOPCF CYCLING TEAMPOLSKAM IIITak
433AFTOWICZ TOMASZ1978KICKOMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAM IIITak
434ALABRUDZIŃSKI JACEK1977STARGARD SZCZECIŃSKIMEGA KOLOR STARGARDPOLSKAM IIITak
435ALBRECHCIŃSKI TOMASZ1975SZCZECINPOLSKAM IIITak
436BAJ KRZYSZTOF1977LIPIANYCYKLISTA LIPIANYPOLSKAM IIITak
437BAKALARCZYK MARCIN1982SZCZECINPRESTO CALBUDPOLSKAM IIITak
438BALSKI ŁUKASZ1981SZCZECINENLIGHTENED SZCZECINPOLSKAM IIITak
439BARAN JAROSŁAW1979BARLINEKBARLINECKA GRUPA KOLARSKAPOLSKAM IIITak
440BASIAK MARIUSZ1975SZCZECINPOLSKAM IIITak
441BASZCZYŃSKI BARTOSZ1983SZCZECININFORMATYCY NA ROWERYPOLSKAM IIITak
442BEDNARSKI RAFAŁ1980SZCZECIN-POLSKAM IIITak
443BEJM ŁUKASZ1981SZCZECINPOLSKAM IIITak
444BENICH MARIUSZ1974SZCZECINPOLSKAM IIITak
445BERKOWSKI GRZEGORZ1983STARE KUROWOKR NOTEĆ STARE KUROWOPOLSKAM IIITak
446BIEG  TOMASZ1979STARGARD SZCZECIŃSKIENEAPOLSKAM IIITak
447BIELECKI TOMASZ 1979SZCZECINHAGE POLSKA TEAMPOLSKAM IIITak
448BOBIŃSKI PIOTR 1980BARLINEKPOLSKAM IIITak
449BOBROWSKI WOJCIECH1983POLICEDRUŻYNA DZIKAPOLSKAM IIITak
450BOGUCKI DAMIAN1978SZCZECINPOLSKAM IIITak
451BOGUSŁAWSKI ŁUKASZ1983SZCZECINSAMSEBIEGAMPOLSKAM IIITak
452BORKOWSKI ŁUKASZ1982LIDZBARK WARMIŃSKIPOLSKAM IIITak
453BRAJTA IRENEUSZ1977STARGARD SZCZECIŃSKIMEGA KOLORPOLSKAM IIITak
454BRAMORSKI MICHAŁ1980KOŁOBRZEGPOLSKAM IIITak
455BROSŁAWSKI MARCIN1977GOLENIÓWPOLSKAM IIITak
456BRYŁA PAWEŁ1980WARZYMICEPOLSKAM IIITak
457BRZEZIŃSKI RADOSŁAW1983SZCZECINRORPOLSKAM IIITak
458BUBULA ARTUR1977STARGARDHAGE POLSKA TEAMPOLSKAM IIITak
459BUCZEK ŁUKASZ1983SZCZECINPOLSKAM IIITak
460BUJKO MACIEJ1977STARGARD SZCZECIŃSKIMOSTARPOLSKAM IIITak
461BURAKOWSKI TOMASZ1982STARGARDPOLSKAM IIITak
462BURZYCH PRZEMYSŁAW1980POLICE-POLSKAM IIITak
463BUSZKIEWICZ RAFAL1978STARGARD SZCZECINSKIPOLSKAM IIITak
464CAP MICHAŁ1978ŚWINOUJŚCIEPOLSKAM IIITak
465CEMPA PAWEŁ1974BIELICENIEPOLSKAM IIITak
466CENTKIEWICZ ARTUR1975GRYFINOPOLSKAM IIITak
467CHAJDUK DOMINIK1979STARGARD SZCZ.POLSKAM IIITak
468CHAMULAK WOJCIECH1981STARGARD SZCZECIŃSKIBRAKPOLSKAM IIITak
469CHMIEL RAFAŁ1976STRZELCE KRAJEŃSKIEFSL VERUS AOK.PLPOLSKAM IIITak
470CHOJENKA PIOTR1982STARGARDPOLSKAM IIITak
471CHROSTEK ADAM1977SZCZECINPOLSKAM IIITak
472CHWESIUK PIOTR1982POZNAŃPOLSKAM IIITak
473CICHECKI PAWEŁ1979MASZEWORATUSZ MASZEWOPOLSKAM IIITak
474CICHOCKI ŁUKASZ1983SZCZECINPOLSKAM IIITak
475CIEPLUCHA RAFAŁ1976MORZYCZYNPOLSKAM IIITak
476CIERPISZEWSKI TOMASZ1983SZCZECINSKR GRYFUSPOLSKAM IIITak
477CZAJKOWSKI ADAM1974SZCZECINPOLSKAM IIITak
478CZAJKOWSKI KRZYSZTOF1975BEZRZECZESTC STARGARDPOLSKAM IIITak
479CZERNIAWSKI PIOTR1977DRAWNOPOLSKAM IIITak
480CZERNIAWSKI  PRZEMYSŁAW1977SZCZECINPOLSKAM IIITak
481DĄBEK ARTUR1983STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
482DRĄŻEK DARIUSZ1976WOŁCZKOWOOSÓWPOLSKAM IIITak
483DROBIK PAWEŁ1983STARAGARD SZCZEC.POLSKAM IIITak
484DROZD ARKADIUSZ1983SZCZECINPOLSKAM IIITak
485DROŹDZIEL WOJCIECH1983GRYFINOPOLSKAM IIITak
486DURKOWSKI PAWEŁ1981STARGARDPOLSKAM IIITak
487DYSZKIEWICZ DANIEL1980TURPOLSKAM IIITak
488DZIKI PIOTR1975STARGARD SZCZECPOLSKAM IIITak
489FILAR MARIUSZ1976DRAWNOPOLSKAM IIITak
490FOERSTER MACIEJ1974ŚREMKSA FITNESS ZONEPOLSKAM IIITak
491FOLLENDORF MARCIN1981SZCZECINGÓRAL POLICEPOLSKAM IIITak
492FRĘCH RADOSŁAW1980SZCZECINPOLSKAM IIITak
493FUŁCZYŃSKI - STANIEC WOJCIECH STANISŁAW1982SZCZECINPOLSKAM IIITak
494GABORSKI MARCIN1974SZCZECINKLINIKA HAHSPOLSKAM IIITak
495GAJ MARCIN1978SZCZECINSKR GRYFUSPOLSKAM IIITak
496GALECKI ŁUKASZ1977STARGARDPOLSKAM IIITak
497GAWRECKI RADOSŁAW 1979GRUDZIĄDZPOLSKAM IIITak
498GĄGALSKI SEBASTIAN1975CISEWOPOLSKAM IIITak
499GIDELSKI RAFAŁ1978POLICEPOLSKAM IIITak
500GIEROJEWSKI GRZEGOŻ1982STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
501GILEWSKI PAWEŁ1976ZIELONA GÓRAZABIEGANI TEAMPOLSKAM IIITak
502GŁOWACKI KRZYSZTOF1978SZCZECINPOLSKAM IIITak
503GÓRNIAK KRZYSZTOF1977KAMIONKIPOLSKAM IIITak
504GÓRNY PIOTREK1975DĘBNOPOLSKAM IIITak
505GRABAREK ARTUR1982STARGARD SZCZECIŃSKITEAM CUKIERNIA NOVAPOLSKAM IIITak
506GRABOWSKI SEBASTIAN1976STARGARDPOLSKAM IIITak
507GREGORCZYK PAWEŁ1974SZCZECINPOLSKAM IIITak
508GRĘDZIŃSKI ARTUR1978SZCZECINPOLSKAM IIITak
509GRYMIŃSKI ROBERT1979SZCZECINPCF CYCLING TEAMPOLSKAM IIITak
510GRZELCZYK ŁUKASZ1981SZCZECINPOLSKAM IIITak
511GRZESIAK  PIOTR 1981SZCZECINFIZJOBIEGACZE SZCZECINPOLSKAM IIITak
512GULA JAROSŁAW1983MYŚLIBÓRZBGŻ TEAM MYŚLIBÓRZPOLSKAM IIITak
513GULBINOWICZ PAWEŁ1979GOLENIÓWMKS INA GOLENIÓW BIKE TEAMPOLSKAM IIITak
514GUT PAWEŁ1979PYRZYCECYKLISTA LIPIANYPOLSKAM IIITak
515GUZIKOWSKI MIRON1983STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
516HAMERLIK PIOTR1981STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
517HAMUŁKA KRZYSZTOF1974ŚWIESZYNODZIKI KOSZALINPOLSKAM IIITak
518HARABASZ TOMASZ1981SZCZECINPOLSKAM IIITak
519HASSE FILIP 1976GRYFINOWP TRANS FILIPTRENER.PLPOLSKAM IIITak
520HAŚCIŁO KRZYSZTOF1977SZCZECINPCF CYCLING TEAMPOLSKAM IIITak
521HAWRYLUK SEBASTIAN1982DOLICEPOLSKAM IIITak
522HODYL BARTŁOMIEJ 1981STARGARDSTC STARGARDPOLSKAM IIITak
523HOŁODOWSKI ROBERT1976KOSZALINPOLSKAM IIITak
524HOŁUBASZ PAWEŁ1978LĘBORKUNIA RACING TEAM LĘBORKPOLSKAM IIITak
525HRYCYK SEBASTIAN 1982MIERZYNPOLSKAM IIITak
526HRYŃ ZBIGNIEW1975SZCZECINPOLSKAM IIITak
527IWKO MACIEJ1981GORZÓW WLKP.KW PSP GORZÓW WLKP.POLSKAM IIITak
528JAKUBIEC ŁUKASZ JAN1983STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
529JANIAK PATRYK1981SZCZECINPOLSKAM IIITak
530JANIK PRZEMYSŁAW1978SZCZECINPOLSKAM IIITak
531JANIKOWSKI DANIEL1980PILCHOWOPOLSKAM IIITak
532JAROSZYŃSKI PIOTR1974KOZIEGŁOWYPOLSKAM IIITak
533JASŁOWSKI ARTUR1978STARGARD SZCZECIŃSKISTCPOLSKAM IIITak
534JASTRZEMSKI MARCIN1980SZCZECINIRON INSANEPOLSKAM IIITak
535JAWORSKI TOMASZ1976ŚWINOUJŚCIEBALTIC HOME ŚWINOUJŚCIEPOLSKAM IIITak
536JELONKIEWICZ SEBASTIAN1980BEZRZECZENIEZRZESZONYPOLSKAM IIITak
537JEZIAK ADAM1975WARSZAWAPOLSKAM IIITak
538JUŻYK MARCIN1975STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
539KACPRZAK MIROSŁAW1979STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
540KACZMAREK MARCIN1980STRZELCE KRAJROMAR TEAMPOLSKAM IIITak
541KACZOR PIOTR1977MASZEWOUKS RATUSZ MASZEWOPOLSKAM IIITak
542KALINOWSKI MARCIN 1977PŁOTYPOLSKAM IIITak
543KALINOWSKI TOMASZ 1981STARGARD SZCZEC.POLSKAM IIITak
544KAMIŃSKI PIOTR1975ŚWINOUJŚCIEKSU BIKERS ŚWINOUJŚCIEPOLSKAM IIITak
545KAROL MICHAŁ1982STARGARD SZCZEC.POLSKAM IIITak
546KARPIŃSKI LESZEK1982KOBYLANKAPOLSKAM IIITak
547KASPRZAK MARCIN1982SZCZECINSZCZECIN NA ROWERACHPOLSKAM IIITak
548KAWA KRZYSZTOF1975WITKOWO DRUGIEPOLSKAM IIITak
549KĄDZIELA MIROSŁAW1978STARGARDPOLSKAM IIITak
550KESSELRING DOMINIK1981SZCZECINPOLSKAM IIITak
551KILAR TOMASZ1974KOSZALINPOLICJA KOSZALINPOLSKAM IIITak
552KLEBOWSKI HUBERT C.1979STADTSTEINACHSPIESS RACING TEAM RESCHENNIEMCYM IIITak
553KLIMOWICZ KRZYSZTOF1976STARGARDPOLSKAM IIITak
554KLUCZKOWSKI MACIEJ1979SZCZECINPOLSKAM IIITak
555KMIECIK ŁUKASZ1976ZAŁOMPOLSKAM IIITak
556KMIECIK TOMASZ1975SZCZECINPOLSKAM IIITak
557KOLATOWSKI WALDEMAR1975GDYNIAOCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA WICZLINOPOLSKAM IIITak
558KOŁAT JAROSŁAW1975SZCZECINTWOBIKERSFANSPOLSKAM IIITak
559KOŁODZIEJCZAK ANDRZEJ1983MORZYCZYNPOLSKAM IIITak
560KOŁOGRYW TOMASZ1978SZPROTAWAPOLSKAM IIITak
561KONIECZNY PIOTR1980STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
562KONIOR ARTUR1974NOWOGARDPOLSKAM IIITak
563KORBA ZBIGNIEW1977PYRZYCEROWEROWE PYRZYCEPOLSKAM IIITak
564KORCZYK PAWEŁ1981KOŁOBRZEGKTC KOŁOBRZEGPOLSKAM IIITak
565KORCZYK PIOTR1981KOŁOBRZEGKTC KOŁOBRZEGPOLSKAM IIITak
566KORNACKI MIROSŁAW1977ŚWIEBODZINPOLSKAM IIITak
567KORZENIEWSKI JAROSŁAW1975GORZÓW WLKP.POLSKAM IIITak
568KOWALECZKO MICHAŁ1982SZCZECINRIDERSCLUB KIJEWOPOLSKAM IIITak
569KOWALIK MARCIN1976MIERZYNSWPOLSKAM IIITak
570KOZŁOWSKI ANDRZEJ1974CHOJNABIKE TEAM CHOJNAPOLSKAM IIITak
571KOZŁOWSKI KRZYSZTOF1983SZCZECINPOWIAT STARGARDZKI TEAMPOLSKAM IIITak
572KOZYRSKI KRZYSZTOF1981STARGARD SZCZECIŃSKITEAM CUKIERNIA NOVAPOLSKAM IIITak
573KRAUS WALDEMAR1979GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKAM IIITak
574KRAWIEC MARCIN1979STARGARDSTC STARGARDPOLSKAM IIITak
575KRĘŹLEWICZ TOMASZ1975STARGARD SZCZECIŃSKIMEGAKOLOR STARGARD SZCZEC.POLSKAM IIITak
576KRÓLIKOWSKI ŁUKASZ1981STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
577KRYPIEŃ ADAM1981GOLENIÓWPOLSKAM IIITak
578KRZEMIEŃ PIOTR1983KOŁBACZPOLSKAM IIITak
579KRZEMIEŃ SZYMON1981KOŁBACZPOLSKAM IIITak
580KRZYŻANOWSKI MACIEK1980SZCZECINDRUŻYNA APOLSKAM IIITak
581KUBIAK ALEKSANDER1981SZCZECINPOLSKAM IIITak
582KUCAB GRZEGORZ1980CHOJNABIKE TEAM CHOJNAPOLSKAM IIITak
583KUCAJ TOMASZ1981STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
584KUCHTA MARIUSZ1976STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
585KUGLER ŁUKASZ1975CHOJNABIKE TEAM CHOJNAPOLSKAM IIITak
586KUR PAWEŁ1977STARGARDPOLSKAM IIITak
587KURLAPSKI MARIUSZ1975ŚWIDWINSTR ŚWIDWINPOLSKAM IIITak
588KUTAJ MARCIN1979PYRZYCEPOLSKAM IIITak
589LASSOCIŃSKI PIOTR1983CHOSZCZNOPOLSKAM IIITak
590LATUSEK KRYSTIAN 1981KOZIEGŁOWYDIAMANTPOLSKAM IIITak
591LECH SZYMON1982SZCZECINSKUPINA PROGRESPOLSKAM IIITak
592LEMAŃSKI ANDRZEJ1978SZCZECINSZKOŁA PŁYWANIA "BĄBEL"POLSKAM IIITak
593LEWANDOWSKI PIOTR1980MYŚLIBÓRZBGŻ TEAM MYŚLIBÓRZPOLSKAM IIITak
594LINKE NORBERT1978SZCZECINPOLSKAM IIITak
595LINKOWSKI SLAWOMIR1982SZCZECINPOLSKAM IIITak
596LIPKA MACIEJ1982ŻAROWOPOLSKAM IIITak
597LIPSKI MIROSŁAW1978SZCZECINPOLSKAM IIITak
598LUTYŃSKI ZBIGNIEW1975STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
599ŁABĘDZKI MARIUSZ1979STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
600ŁAWECKI SZYMON1978ZIELONKAKG PSPPOLSKAM IIITak
601ŁUGOWSKI MAREK1974SZCZECINBESPOLSKAM IIITak
602ŁUŻYŃSKI TOMASZ1976POLICETT SZCZECINPOLSKAM IIITak
603ŁYSAK PRZEMYSŁAW1977STĘSZEWPYRCYKPROPOLSKAM IIITak
604MAJCHRZAK GRZEGORZ1974SANTOCKOPOLSKAM IIITak
605MAJCHRZYCKI MARCIN1979DASZEWICEPOLSKAM IIITak
606MAJDZIŃSKI MARCIN1982PĘZINOBRAKPOLSKAM IIITak
607MAJEWSKI MARIUSZ1977ŚWINOUJŚCIEKSU BIKERS ŚWINOUJŚCIEPOLSKAM IIITak
608MAJKOWICZ MIROSŁAW1980KOSZALINPOLSKAM IIITak
609MAKOWSKI DARIUSZ1977PYRZYCEPOLSKAM IIITak
610MALINOWSKI BARTOSZ1979SANTOCKOPANZERFAUSTPOLSKAM IIITak
611MALINOWSKI PAWEŁ1976MIERZYNPCF CYCLING TEAMPOLSKAM IIITak
612MANTYK ANDRZEJ1982SZCZECINEKPOLSKAM IIITak
613MARKOWSKI DANIEL1981POLICEPOLSKAM IIITak
614MATUSZCZAK ROBERT1978SZCZECINPOLSKAM IIITak
615MATYSIAK MICHAŁ1980STARGARD SZCZECIŃSKISTARGARD NA ROWERYPOLSKAM IIITak
616MAZUR ARTUR1974STARGARD SZCZECSTCPOLSKAM IIITak
617MAZUR CEZARY1979STARGARD SZCZECIŃSKIHYDRO-FLEX TEAMPOLSKAM IIITak
618MAZUR PIOTR197912POLSKAM IIITak
619MAZUREK PIOTR1974KAMIEŃ POMORSKIPOLSKAM IIITak
620MICHALAK MICHAŁ1983KOSZALINDZIKI KOSZALINPOLSKAM IIITak
621MIELNIK GRZEGORZ1975SZCZECINPOLSKAM IIITak
622MIERKIEWICZ DOMINIK1979SZCZECINPOLSKAM IIITak
623MIERNIK ROBERT1980SZCZECINPOLSKAM IIITak
624MILCZAREK PAWEŁ1982SZCZECINPOLSKAM IIITak
625MIŁEK PRZEMYSŁAW1983STARGARDPOLSKAM IIITak
626MIŚKIEWICZ DAMIAN1982GORZÓW WLKP.POLSKAM IIITak
627MOGIELSKI MARCIN1979PYRZYCEPOLSKAM IIITak
628MOKRZYC MACIEJ1975PRZECŁAWPOLSKAM IIITak
629MOLIK KORDIAN1979STARA DABROWAPOLSKAM IIITak
630MORAWSKI BOGUSZ1981ZALASEWOPOLSKAM IIITak
631MOŚCIŃSKI WOJCIECH1977STARGARD SZCZECIŃSKIBARAKUDAPOLSKAM IIITak
632MOZER DANIEL1977SZCZECINPOLSKAM IIITak
633MRUSZKA MARIUSZ1977SZCZECINPOLSKAM IIITak
634MULCZYŃSKI PIOTR1976ŚMIGIELKM PSP LESZNOPOLSKAM IIITak
635NADKIERNICZNY ZBIGNIEW1976WĘGORZYNOSKR GRYFUSPOLSKAM IIITak
636NARUSZEWICZ JACEK1974STRZELCE KRAJ.POLSKAM IIITak
637NOWAK RAFAŁ1977PYRZYCEROWEROWEPYRZYCEPOLSKAM IIITak
638NOWAKOWSKI PAWEŁ1979STARGARD SZCZEC.ARIMR SZCZECINPOLSKAM IIITak
639NOWEK MARCIN1975SZCZECINPOLSKAM IIITak
640NURNBERG MARIUSZ1977SZCZECINWPTRANS/CYCLINGTEAM.PLPOLSKAM IIITak
641NYKIEL ŁUKASZ1981MYŚLIBÓRZPOLSKAM IIITak
642OLEJNIK GRZEGORZ1976CHOJNABIKE TEAM CHOJNAPOLSKAM IIITak
643OLEJNIK PRZEMYSŁAW1978SZCZECINPOLSKAM IIITak
644OLSZAK ANDRZEJ1975DĘBNOPOLSKAM IIITak
645OPENCHOWSKI MARCIN1974SZCZECINRIDRSKLUBKIJEWOPOLSKAM IIITak
646OPRZAŁA DARIUSZ1976CHOCIWELPOLSKAM IIITak
647ORLIK ŁUKASZ1982WOŁOMINPOLSKAM IIITak
648ORŁOWSKI SEBASTIAN1975NOWOGARDPOLSKAM IIITak
649ORZECHOWSKI ŁUKASZ1981KOŁBACZPOLSKAM IIITak
650OSIŃSKI ADAM1974GRYFINOPOLSKAM IIITak
651OWCZAREK KRZYSZTOF1978MORZYCZYNPOLSKAM IIITak
652PACZKOWSKI ANDRZEJ1980SZCZECINPOLSKAM IIITak
653PAKUŁA DARIUSZ1978BARLINEKPOLSKAM IIITak
654PAŁASZ ŁUKASZ1981STRZELCE KRAJEŃSKIEPLUSPACZKA TEAMPOLSKAM IIITak
655PANEJKO JAROSŁAW1982PILOCHOWOPOLSKAM IIITak
656PANKIEWICZ SZYMON1976STARGARDPOLSKAM IIITak
657PARADOWSKI PIOTR1974ZAŁOMPOLSKAM IIITak
658PATRZYKOWSKI RAFAŁ1977GOLENIÓWPOLSKAM IIITak
659PAWELEC KRZYSZTOF1980MAŁOMICEPOLSKAM IIITak
660PAWLIKOWSKI BARTOSZ1982STARGARD SZCZECIŃSKISTCPOLSKAM IIITak
661PAWŁOWSKI MARIUSZ1980STARGARD SZCZECIŃSKIHYDRO-FLEX TEAMPOLSKAM IIITak
662PAWŁOWSKI PIOTR1977STARGARDPOLSKAM IIITak
663PECYNA JAROSŁAW1983WARZYMICEPOLSKAM IIITak
664PIECHOTA KRZYSZTOF1975STARGARD SZCZECIŃSKIRUNNERSGO.PL/SZWLAPOLSKAM IIITak
665PIEDO ARTUR1978RADOWO MAŁERESCUE TEAMPOLSKAM IIITak
666PIEKONKO MIROSŁAW1977WARZYMICEAIKIDO KLUB TAISOPOLSKAM IIITak
667PIETRZAK RADOSŁAW1982STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAM IIITak
668PIOTROWSKI ADAM1977SZCZECINGUMOWA KACZUSZKAPOLSKAM IIITak
669PLACKOWIAK RAFAŁ1983GORYW WLKPKOLARZE GORZÓWPOLSKAM IIITak
670POŁCZYŃSKI JAROSŁAW1980SZCZECINJA I BRAT;)POLSKAM IIITak
671POŁCZYŃSKI PRZEMYSŁAW1978STARGARD SZCZECIŃSKIJA I BRAT;)POLSKAM IIITak
672POSIAKOW MARCIN1980SZCZECINPOLSKAM IIITak
673POZORSKI BARTŁOMIEJ1979STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
674PROTASEWICZ ROBERT1981OBORNIKIPOLSKAM IIITak
675PRUS ZBIGNIEW1975SZCZECINCALBUD PRESTO SZCZECINPOLSKAM IIITak
676PRUSZYNSKI ARTUR1976ZWIERZYNROMARPOLSKAM IIITak
677PRZYCHODNY PAWEŁ1982ZIELONA GÓRAPOLSKAM IIITak
678PURCHALAK  PIOTR1976STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAM IIITak
679PURCZYŃSKI KAROL1979STARGARDPOLSKAM IIITak
680PYREK RAFAŁ1976BEZRZECZEPOLSKAM IIITak
681RADZIEWICZ PAWEŁ1980SZCZECINPOLSKAM IIITak
682ROMANIUK DARIUSZ1974STARGARDPOLSKAM IIITak
683ROMANOWSKI SEBASTIAN1978ŁUBIANKAKM PSP W TORUNIUPOLSKAM IIITak
684ROSENAU SEBASTIAN1976WYSTĘPMTB DĄB POTULICE TEAMPOLSKAM IIITak
685ROSIK MACIEJ 1982SZCZECINPOLSKAM IIITak
686ROSIK SEBASTIAN1980SZCZECINPOLSKAM IIITak
687ROSIŃSKI PIOTR1980WIDUCHOWAALTERNOPOLSKAM IIITak
688ROTTER DANIEL1978STARGARDSZWLAPOLSKAM IIITak
689RUCKI ARKADIUSZ1975SZCZECINPOLSKAM IIITak
690RYMARKIEWICZ MARCIN 1976STARGARDSKSP BARAKUDA STARGARDPOLSKAM IIITak
691RYTLEWSKI KRZYSZTOF1976STRZELCE KRAJ.POLSKAM IIITak
692SAMSON ARTUR1982SZCZECINPOLSKAM IIITak
693SAWICKI ARKADIUSZ1981STARGARD SZCZ12BZ 4KPZMOTPOLSKAM IIITak
694SERAFIN DANIEL1975SZCZECINPOLSKAM IIITak
695SERAFIN RAFAŁ1977GRYFINOWP TRANS/FILIPTRENERPOLSKAM IIITak
696SIENIUĆ PIOTR1978SZCZECINPOLSKAM IIITak
697SIWEK ROBERT1981SZCZECINPOLSKAM IIITak
698SIWIŃSKI MACIEJ1980BYDGOSZCZHAGE POLSKA TEAMPOLSKAM IIITak
699SKIBA MAREK1980KOSZALINDZIKI KOSZALINPOLSKAM IIITak
700SMAGOWICZ RADOSŁĄW1981STARGARDPOLSKAM IIITak
701SMOLAREK DARIUSZ1978STARGARDSTC STARGARDPOLSKAM IIITak
702SOBECKI FILIP1976BEZRZECZEPOLSKAM IIITak
703SOBIERALSKI ADRIAN1979MORYŃBIKE TEAM CHOJNAPOLSKAM IIITak
704SOCHA ADAM1977SZCZECINPOLSKAM IIITak
705SOCHACKI PIOTR1982BEZRZECZEHAGE POLSKA TEAMPOLSKAM IIITak
706STADNICKI ANDRZEJ1974KOŁOWOPOLSKAM IIITak
707STARZYŃSKI TOMASZ1980STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
708STASIAK ADAM1983STARGARDPOLSKAM IIITak
709STASIAK PRZEMYSŁAW1983SZCZECINAGA TEAMPOLSKAM IIITak
710STENCEL MARIUSZ1978STARGARD SZCZECIŃSKISTCPOLSKAM IIITak
711STERNA FILIP1977POLICEPOLSKAM IIITak
712STODOLSKI DAMIAN1977STARGARDPOLSKAM IIITak
713STOLARSKI DANIEL1978SZCZECINPOLSKAM IIITak
714STRAMSKI MICHAŁ1982CHOCIWELPOLSKAM IIITak
715STRÓŻYŃSKI KRZYSZTOF1976DRAWSKI MŁYNPOLSKAM IIITak
716STRZAŁKOWSKI ROBERT1979BEZRZECZEPRESTO CALBUD SZCZECINPOLSKAM IIITak
717SUCHODOLSKI DARIUSZ1974SZCZECINSYNKROS SZCZECINPOLSKAM IIITak
718SUCHOWERSKI SEBASTIAN1976STARGARDPOLSKAM IIITak
719SUSZCZYŃSKI ROBERT 1974GORZÓW WLKP.KW PSP GORZÓW WLKP.POLSKAM IIITak
720SZCZEPANIAK ANDRZEJ1977STARGARD SZCZMEGA KOLOR I MONSTERPOLSKAM IIITak
721SZEWCZYK KRZYSZTOF1976PYRZYCEPOLSKAM IIITak
722SZMIT DAMIAN1975STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
723SZOSTEK CEZARIUSZ 1976RADZISZEWOPOLSKAM IIITak
724SZOTOWICZ SEBASTIAN1980STARGARD SZCZECIŃSKISZWLA STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
725SZUBERT PAWEŁ1978SUCHAŃSTCPOLSKAM IIITak
726SZUMLEWSKI ŁUKASZ 1979MIĘDZYZDROJEKS FALA MIĘDZYZDROJEPOLSKAM IIITak
727SZYŁOBRYT PIOTR1983STARGARD SZCZECIŃSKIHYDRO-FLEX TEAMPOLSKAM IIITak
728SZYMAŃSKI ŁUKASZ1983SZCZECINPOLSKAM IIITak
729SZYMAŃSKI MACIEJ1980ZIELONA GÓRAKM PSP ZIELONA GÓRAPOLSKAM IIITak
730SZYMCZAK ARKADIUSZ1976SZCZECINPOLSKAM IIITak
731SZYMCZAK TOMASZ1981SZCZECINPOLSKAM IIITak
732SZYSZKA MARCIN1974KOŁOBRZEGKTC KOŁOBRZEGPOLSKAM IIITak
733ŚCIĘŻOR RAFAŁ1976STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
734ŚLIWOWSKI ANDRZEJ1975ZŁOTORYJAPOLSKAM IIITak
735ŚWIERCZYŃSKI SŁAWOMIR1976STARGARDPOLSKAM IIITak
736ŚWISTEL SEBASTIAN 1978JENINKM PSP GORZÓW WLKP.POLSKAM IIITak
737TARASZKIEWICZ ROBERT1979PODANSKOPOLSKAM IIITak
738TARNAWSKI PRZEMYSŁAW1981NIEDŹWIEDŹOSP NIEDŹWIEDŹ TEAMPOLSKAM IIITak
739TOKAREK MAREK1974STARGARDPOLSKAM IIITak
740TRACZYŃSKI KRZYSZTOF1982DOBRAPOLSKAM IIITak
741TROJANOWSKI KRZYSZTOF 1976STARAGRD SZCZ.POLSKAM IIITak
742TRYBUCHOWSKI KRZYSZTOF1981RESKOPOLSKAM IIITak
743TRYCH ADRIAN ARTUR1977SZCZECINKM PSP SZCZECIN/ BDC JAMIS TEAMPOLSKAM IIITak
744TRZOPEK GRZEGORZ1982SWIECIEKPPSP ŚWIECIEPOLSKAM IIITak
745TURCZYK PAWEŁ1980CHOCIWELPOLSKAM IIITak
746TWAROWSKI ŁUKASZ 1975SZCZECINAIKIDO SZCZECINPOLSKAM IIITak
747TYNFOWICZ KAMIL1979GORZOWPOLSKAM IIITak
748URBAŃSKI ŁUKASZ1982SZCZECINPOLSKAM IIITak
749WADAS PIOTR1982WROCŁAWPOLSKAM IIITak
750WASIECZKO ADAM 1980DOMINIKOWOPOLSKAM IIITak
751WASIELEWSKI MICHAŁ1983KOBYLANKAPOLSKAM IIITak
752WASILEWSKI KONRAD1976SZCZECINPOLSKAM IIITak
753WAŚNIOWSKI GRZEGORZ1983STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
754WICHŁACZ KRZYSZTOF1977STARGARD SZCZECPOLSKAM IIITak
755WIECZORKIEWICZ DANIEL1981STARGARD SZCZECIŃSKIRYŚ BANDAPOLSKAM IIITak
756WIERZBA PIOTR1982PRZECŁAWPOLSKAM IIITak
757WIERZBICKI MARCIN1981STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
758WIERZBICKI ROBERT1979MASZEWOUKS RATUSZ MASZEWOPOLSKAM IIITak
759WIERZCHOWSKI ROBERT1975STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
760WILCZYNSKI PRZEMYSLAW1978STARGARDPOLSKAM IIITak
761WILGA PRZEMYSŁAW 1982SZCZECINRIDERSCLUB KIJEWOPOLSKAM IIITak
762WIŚNIEWSKI HUBERT1981SZCZECINPOLSKAM IIITak
763WIŚNIEWSKI PIOTR1979SZCZECINPOLSKAM IIITak
764WŁOCHACZ PIOTR1981SIERADZRAJSPORT SIERADZPOLSKAM IIITak
765WŁOCHAL MICHAŁ 1977SZCZECINPOLSKAM IIITak
766WOJTANOWSKI MARCIN1979STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
767WOJTKOWIAK MIKOŁAJ1981TARNOWO PODGÓRNEMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAM IIITak
768WOŁOSZYN KONRAD1976STEPNICAOSP SZCZECINPOLSKAM IIITak
769WOŁOSZYN MARCIN1974GRUDZIĄDZPOLSKAM IIITak
770WOŹNIAK MICHAŁ1980SZCZECINPOLSKAM IIITak
771WOŹNIAK  PAWEŁ 1980BARLINEKPOLSKAM IIITak
772WÓJCIK MICHAŁ1981SZCZECINPOLSKAM IIITak
773WRĘBIAKOWSKI PAWEŁ1979ŚWINOUJŚCIEKSU BIKERS ŚWINOUJŚCIEPOLSKAM IIITak
774WRĘCZYCKI IRENEUSZ1976STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
775WRÓBEL SYLWESTER1978SUCHAŃPOLSKAM IIITak
776WUJCIÓW MARIUSZ1981LUBSKOKM PSP ZIELONA GÓRAPOLSKAM IIITak
777WYDRA ROBERT1974ŚWINOUJŚCIEKSU BIKERS ŚWINOUJŚCIEPOLSKAM IIITak
778WYROSTEK RADOSŁAW1976MORZYCZYNP&S TEAMPOLSKAM IIITak
779WYSZYWANY MARIUSZ1981ŚWINOUJŚCIEKSU BIKERS ŚWINOUJSCIEPOLSKAM IIITak
780ZABOROWSKI ANDRZEJ1975SZCZECINPOLSKAM IIITak
781ZAJĄC PRZEMYSŁAW1982POZNAŃPOLSKAM IIITak
782ZAJĄCZKOWSKI JAKUB1981ZIELONA GÓRAPOLSKAM IIITak
783ZAKRZEWSKI WITOLD1981SZCZECINPOLSKAM IIITak
784ZAMARLIK TOMASZ1980SZCZECINGRUPA BRANDOOPOLSKAM IIITak
785ZAMCZYK JAROSŁAW1977ZŁOTÓWPOLSKAM IIITak
786ZAWALSKI KRZYSZTOF1978SZCZECINPOLSKAM IIITak
787ZAWICKI MARIUSZ1979SZCZECINBRAKPOLSKAM IIITak
788ZDUNIAK DANIEL1978STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
789ZEDELSKI MICHAŁ1976STARGARDPOLSKAM IIITak
790ZEMANKIEWICZ LUKASZ 1981SZCZECINPOLSKAM IIITak
791ZIELIŃSKI MARCIN1980SZCZECINPOLSKAM IIITak
792ZIEMECKI GRZEGORZ1983DRAWSKO POMORSKIEPOLSKAM IIITak
793ZIĘTKOWSKI KAMIL1983SZCZECINPOLSKAM IIITak
794ZIOBROWSKI GRZEGORZ1974BARLINEKBARLINECKA GRUPA KOLARSKAPOLSKAM IIITak
795ZŁOCZOWSKI KAMIL1977SIADŁO DOLNEPANIAGUA SDPOLSKAM IIITak
796ŹRÓBECKI RAFAŁ1983MIERZYNINFORMATYCY NA ROWERYPOLSKAM IIITak
797ŻAK WALDEMAR1975PYRZYCEROWEROWE PYRZYCEPOLSKAM IIITak
798ŻUROWSKI LESZEK1983SZCZECINPOLSKAM IIITak
799ŻYCIŃSKI ROMAN1982SZCZECINWP TRANS/FILIPTRENERPOLSKAM IIITak
800ARYS KRZYSZTOF1964DZWONOWOAMATORPOLSKAM IVTak
801ASZEBERG TOMASZ1965GORZÓW WLKP.AGA TEAM MTBPOLSKAM IVTak
802AUGUŚCIK PIOTR1972KÓRNIKPOLSKAM IVTak
803BALCERAK MAREK1965KOBYLANKAPOLSKAM IVTak
804BARAN GRZEGORZ1965STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
805BASALAK ARTUR1971SZCZECINPOLSKAM IVTak
806BASIAK BOGDAN1969STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
807BASZAK ANDRZEJ1966MORZYCZYNPOLSKAM IVTak
808BĄCZKOWSKI JAROSŁAW1967SZCZECINPOLSKAM IVTak
809BIELECKI KAROL1973GRYFINOREKREACYJNE MTBPOLSKAM IVTak
810BLADOSZEWSKI KRZYSZTOF1967SZCZECINFAST-AGROTRANSPOLSKAM IVTak
811BŁAŻEJCZAK WALDEMAR1964STARE CZARNOWOPOLSKAM IVTak
812BOCHOWICZ MAREK1971SZCZECINROWERY-TUROWSKIPOLSKAM IVTak
813BOGUSZEWSKI ROMUALD1969SZCZECINRIDERSCLUB KIJEWOPOLSKAM IVTak
814BOLESTA BRONISŁAW1971BARNIMENEAPOLSKAM IVTak
815BONDAR PIOTR1967SZCZECINPOLSKAM IVTak
816BONECKI MAREK1971ZBĄSZYNEKDIVERSEY TEAMPOLSKAM IVTak
817BORUCZYŃSKI DARIUSZ1971POLICEPOLSKAM IVTak
818BORUTYŃSKI WALDEMAR1968STARGARD SZCZECPOLSKAM IVTak
819BOSIACKI MAREK1964GRYFINOPOLSKAM IVTak
820BUKO JACEK1966STARGARD SZCZ.POLSKAM IVTak
821BURDZY JERZY1966SZCZECINPOLSKAM IVTak
822BURKOWSKI PRZEMYSŁAW1973REPTOWOPOLSKAM IVTak
823CACKOWSKI ROBERT1967SZCZECINPOLSKAM IVTak
824CHAMIER-CIEMINSKI PIOTR1973WARZYMICEPOLSKAM IVTak
825CHARAZIŃSKI MAREK1967STARGARD SZCZEC.ARIS AUTOPOLSKAM IVTak
826CHŁOPOWIEC MAREK1968ZBĄSZYNEK DIVERSEY ZBĄSZYNEKPOLSKAM IVTak
827CHRZAN PIOTR1973SZCZECINPOLSKAM IVTak
828CHWILKOWSKI GERARD1965KALISZ POMORSKIPOLSKAM IVTak
829CIECHANOWSKI ROBERT1970SZCZECINPOLSKAM IVTak
830CIERESZKO GRZEGORZ1972STARGARD SZCZECIŃSKISTCPOLSKAM IVTak
831CYMERMAN TADEUSZ 1964STARGARDNIEZRZESZONYPOLSKAM IVTak
832CZURAK JANUSZ1969STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
833CZURAK MAREK1970STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
834ĆWIK MARIUSZ1970SZCZECINMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAM IVTak
835DĘBIŃSKI KRZYSZTOF1972MYŚLIBÓRZFOL-TECH TEAM. PLPOLSKAM IVTak
836DUDEK KS. JÓZEF1965PNIEWOVIVA CRISTO REY - PNIEWOPOLSKAM IVTak
837FILIPCZAK DARIUSZ1971SZCZECINPOLSKAM IVTak
838FLAS GRZEGORZ1972STARGARD SZCZECIŃSKISTCPOLSKAM IVTak
839FLORCZAK KRZYSZTOF 1973SZCZECINTUROWSKIPOLSKAM IVTak
840GAŁUSZKA STANISŁAW1971CHOJNABIKE TEAM CHOJNAPOLSKAM IVTak
841GAŁUSZKA WIESŁAW1965CHOJNABIKE TEAM CHOJNAPOLSKAM IVTak
842GARBACKI JACEK1968SZCZECINPOLSKAM IVTak
843GLOWANIA  JOZEF1965STARGARD SZCZECINSKIPOLSKAM IVTak
844GONERA ARTUR1973SZCZECINPOLSKAM IVTak
845GOŹDZICKI MAREK1971STRZELCE KRAJEŃSKIEKS ZDYSZANI STRZELCEPOLSKAM IVTak
846GRABAREK TOMASZ 1970KAMIEN POMORSKIPOLSKAM IVTak
847GRZELAK ARKADIUSZ1964MARIANOWO-POLSKAM IVTak
848GULBINOWICZ ADAM1967GOLENIÓWLEGIONY ULICYPOLSKAM IVTak
849GULBINOWICZ WOJCIECH1970GOLENIÓWPOLSKAM IVTak
850GUMULAK KRZYSZTOF1972SZCZECINPOLSKAM IVTak
851GUSS GRZEGORZ 1971SZCZECINPOLSKAM IVTak
852GUZIŃSKI ANDRZEJ1964GDAŃSKCARTUSIA KARTUZYPOLSKAM IVTak
853GWÓŹDŹ KRZYSZTOF1973WĘGORZYNOPOLSKAM IVTak
854HERCZYŃSKI ROMAN1965SZCZECINPOLSKAM IVTak
855HLEK DARIUSZ1969PRZĘSOCINROWERY TUROWSKI TEAMPOLSKAM IVTak
856HOŁOWNIA ROMAN1968PYRZYCEROWEROWEPYRZYCE.PLPOLSKAM IVTak
857HORNIATKO  PRZEMYSŁAW 1972SZCZECINWPTRANS/FILIPTRENERPOLSKAM IVTak
858IDZI ROBERT1973CHOJNABSGOLENIOWPOLSKAM IVTak
859IZAK KRZYSZTOF1969STARGARD SZCZECIŃSKITEAM CUKIERNIA NOVAPOLSKAM IVTak
860JADCZAK ARKADIUSZ 1968SZCZECINAIKIDO KLUB TAISOPOLSKAM IVTak
861JADCZAK PIOTR1973SZCZECINPOLSKAM IVTak
862JAGIEŁOWICZ TOMASZ 1970STARGARDPOLSKAM IVTak
863JAKUBIAK DANIEL1973LIPNIKPOLSKAM IVTak
864JANKOWSKI JAROSŁAW 1973KOBYLANKASOLAR STUDIO SZCZECINPOLSKAM IVTak
865JANKOWSKI MACIEJ1966CHWALĘCICEPOLSKAM IVTak
866JAREMCZAK MAREK1971SZCZECINPOLSKAM IVTak
867JARZYNA ROMAN1970STARGARD SZCZECPOLSKAM IVTak
868JARZYNA RYSZARD 1973STARGARD SZCZEC.POLSKAM IVTak
869JASIŃSKI BOGUMIŁ1967NOWOGARDPOLSKAM IVTak
870JAWORSKI GERARD1973SZCZECINPOLSKAM IVTak
871JAŹWIŃSKI ARKADIUSZ1973STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
872JĘDRZEJEWSKI MAREK1966STARGARD SZCZPOLSKAM IVTak
873JUCHNIEWICZ JERZY 1970STARGARD SZCECIŃSKISZWLAPOLSKAM IVTak
874KACZAŁA ZBIGNIEW 1964STARE CZARNOWOTS CYKLISTA LIPIANYPOLSKAM IVTak
875KACZANOWSKI MIŁOSZ1968WOŁCZKOWOMSWIMPOLSKAM IVTak
876KAMIŃSKI DARIUSZ1973SZCZECINP&S TEAMPOLSKAM IVTak
877KARTASINSKI WIESLAW1968SZCZECINRADISSON BLUPOLSKAM IVTak
878KARWAT PRZEMYSŁAW1972SZCZECINPOLSKAM IVTak
879KĘDZIERSKI KRZYSZTOF1965TANOWOPOLSKAM IVTak
880KISIEL DANIEL1973STARGARDPOLSKAM IVTak
881KLIMEK ARTUR1968SZCZECINPOLSKAM IVTak
882KLISOWSKI DARIUSZ1972SZCZECINPOLSKAM IVTak
883KMIECIAK SŁAWOMIR1973SZCZECINTYNIECKA SZCZECINPOLSKAM IVTak
884KOBIELSKI MACIEJ1969SZCZECINPOLSKAM IVTak
885KOCEMBA WALDEMAR1973NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKAM IVTak
886KOŁODZIEJ ŁUKASZ1972SZCZECINPOLSKAM IVTak
887KOŁODZIEJCZAK KRZYSZTOF1972KAZIMIERZ DOLNYMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAM IVTak
888KOMINEK KRZYSZTOF1973SZPROTAWAKP PSP ŻAGAŃPOLSKAM IVTak
889KOMISARCZYK GRZEGORZ1971STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
890KOSIŃSKI ROBERT1966PYRZYCEPOLSKAM IVTak
891KOTOWICZ PIOTR1973SZCZECINRADISSON BLUPOLSKAM IVTak
892KOWALAK CZESŁAW1971SZCZECINOSÓWPOLSKAM IVTak
893KOZAKIEWICZ RAFAŁ1973SZCZECINPOLSKAM IVTak
894KOZŁOWSKI MAREK1973SZCZECINROWERY TUROWSKI SZCZECINPOLSKAM IVTak
895KRAŚNIEWSKI CEZARY1972KOŁOBRZEGKTC KOŁOBRZEGPOLSKAM IVTak
896KRUGLIŃSKI TOMASZ1970PRZECŁAWPOLSKAM IVTak
897KRUPNIEWSKI WOJCIECH 1971SZCZECINPOLSKAM IVTak
898KRZCIUK JACEK1964DĘBNOPOLSKAM IVTak
899KUBACKI RYSZARD1964KICKOPOLSKAM IVTak
900KUCZA WALDEMAR1968MIERZYNNIEZRZESZONYPOLSKAM IVTak
901KULBARSZ MARIUSZ1972STARGARD SZCZECIŃSKILOTNISKO TEAMPOLSKAM IVTak
902KULESZA MIŁOSZ1972MIĘDZYZDROJEMIĘDZYZDROJEPOLSKAM IVTak
903KULPA JAROSŁAW1972GORZÓW WIELKOPOLSKIABY DOJECHAĆ...POLSKAM IVTak
904KUNZ BENJAMIN1972BERLINNIEMCYM IVTak
905KUTY JACEK1973STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
906KUŹMICKI REMIGIUSZ1968SZCZECIN2X3 MTB RACING TEAMPOLSKAM IVTak
907LASOTA JACEK1967SZCZECINPOLSKAM IVTak
908LENKIEWICZ AREK1971WARZYMICEPOLSKAM IVTak
909LEWANDOWSKI ROMAN1970STARGARD SZCZECIŃSKITEAM CUKIERNIA NOVAPOLSKAM IVTak
910LIPTAK SŁAWOMIR1965STARGARD SZCZPOLSKAM IVTak
911LIS JAN1966GOLENIÓWPOLSKAM IVTak
912LIŚKIEWICZ DARIUSZ1969STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
913LOGA DARIUSZ1971SZCZECINPOLSKAM IVTak
914ŁAGODA DANIEL1971SZCZECINPOLSKAM IVTak
915ŁAGONDA SŁAWOMIR1964STARGARDPOLSKAM IVTak
916ŁUKAWSKI SEWERYN1972SZCZECINPOLSKAM IVTak
917ŁYSAK MAREK1972GORZÓWPOLSKAM IVTak
918MACIASZCZYK ROMAN1969BIERUTÓWPOLSKAM IVTak
919MADEŁA MAREK1973DOBRAPOLSKAM IVTak
920MAKOWSKI PRZEMYSŁAW1973SZCZECINPOLSKAM IVTak
921MATYJASIK JACEK 1966PYRZYCEPOLSKAM IVTak
922MAZUREK PRZEMYSŁAW1969STARGARDPOLSKAM IVTak
923MICHAAŁOWSKI KRZYSZTOF1972STARGARD SZCZECIŃSKITEAM CUKIERNIA NOVAPOLSKAM IVTak
924MIERZOWIEC MICHAŁ1970SZCZECINOSÓWPOLSKAM IVTak
925MIKOŁAJCZYK TOMASZ 1969GRYFINOPOLSKAM IVTak
926MISKIS PIOTR1972MORZYCAPOLSKAM IVTak
927MISZCZYSZYN JERZY1973KOSZALINPOLSKAM IVTak
928MOCZYDLOWSKI KRZYSZTOF1968PIASECZNOMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAM IVTak
929MOŁDAWA DARIUSZ1971SZCZECINPOLSKAM IVTak
930MOREL  RAFAŁ1970GORZÓW WIELKOPOLSKIAGA TEAM MTBPOLSKAM IVTak
931MORGIEL PAWEŁ1971STARGARDMITSUMANIAKIPOLSKAM IVTak
932MYSIOREK JACEK1967STARGARDARIMR SZCZECINPOLSKAM IVTak
933NOWACZYK MAREK1972SZCZECINNIEPOLSKAM IVTak
934NOWAK MARIUSZ1970SZCZECINPOLSKAM IVTak
935NOWICKI ARKADIUSZ1972STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
936OLCZAK WIESLAW1966PARLINONIEZRZESZONYPOLSKAM IVTak
937OLSZAK MARCIN1971STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
938OLSZOWSKI ARTUR1968SZCZECINSZCZECIN NA ROWERACHPOLSKAM IVTak
939OPRZAŁA MARIUSZ1969SUCHAŃNIEZRZESZONYPOLSKAM IVTak
940OSTASZEWSKI ROBERT1970SZCZECINPOLSKAM IVTak
941OWCZAREK WŁODZIMIERZ 1968ZIELENIEWOSTC MTB STARGARDPOLSKAM IVTak
942PALUSZKIEWICZ KRZYSZTOF1972LUBOŃMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAM IVTak
943PARADOWSKI ROMAN 1973SZCZECINWP TRANS/FILIPTRENERPOLSKAM IVTak
944PĘDZIŃSKI NORBERT1973CZERWONAKPOLSKAM IVTak
945PIKOSZ WIESŁAW1968MYŚLIBÓRZFOL-TECH TEAMPOLSKAM IVTak
946PODWYSZYŃSKI SYLWESTER1973SZCZECINPOLSKAM IVTak
947POLESKI ARTUR1973SZCZECINPOLSKAM IVTak
948PORZYCKI MARCIN1966MIERZYNPOLSKAM IVTak
949PÓŁTORAK JANUSZ1964STARGARDBRAKPOLSKAM IVTak
950PRUSIK SEWERYN1972SZCZECINPOLSKAM IVTak
951PRZERADZKI GRZEGORZ1973SZCZECINPOLSKAM IVTak
952PRZYCHODZKO ROMAN1968KOLOBRZEGKTC KOŁOBRZEGPOLSKAM IVTak
953PUHLMANN JANUSZ1970MIĘDZYZDROJERIDERS CLUB KIJEWOPOLSKAM IVTak
954RACIBORSKI MAREK1971GRYFINODRUŻYNA SZPIKUPOLSKAM IVTak
955REMECKI PIOTR1965SZCZECINPOLSKAM IVTak
956ROCHNA SŁAWOMIR1968STARGARD SZCZSTC STARGARDPOLSKAM IVTak
957ROSZAK ANDRZEJ1971SZCZECINPOLSKAM IVTak
958ROZWÓD ARKADIUSZ1973STARGARD SZCZECSTC STARGARD / LUKS "PIĄTKA"POLSKAM IVTak
959RUDZINSKI JAROSLAW1969SZCZECINRADISSON BLUPOLSKAM IVTak
960RUDZIŃSKI JACEK1969GRYFINOPSP GRYFINOPOLSKAM IVTak
961RUTKIEWICZ MAREK1966NIEDŹWIEDŹPOLSKAM IVTak
962RUTKOWSKI WITOLD1971SZCZECINSZCZECINPOLSKAM IVTak
963RYCHEL BŁAŻEJ1965KOBYLANKAPOLSKAM IVTak
964RYŚ MARIUSZ 1967STRZELCE KRAJROMAR TIMPOLSKAM IVTak
965SALAMON JANUSZ1972STARGARDPOLSKAM IVTak
966SIEPKA DARIUSZ1969PIŁAPOLSKAM IVTak
967SIKORSKI ANDRZEJ 1971STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAM IVTak
968SIMIŃSKI RYSZARD19661RIDERSCLUB KIJEWOPOLSKAM IVTak
969SIPIATOWSKI DARIUSZ1970SZCZECINRIDERSCLUB KIJEWOPOLSKAM IVTak
970SŁOWIAK JAROSŁAW1970SZCZECINSKR GRYFUSPOLSKAM IVTak
971SMORDOWSKI ROBERT1969DRAWSKO POM.POLSKAM IVTak
972SMÓLSKI MARIUSZ1966BEZRZECZEKSERO CONTAKT TEAMPOLSKAM IVTak
973SOBOLEWSKI MAREK1969KOSZALINPOLSKAM IVTak
974SOSNOWSKI MAREK 1964PYRZYCEROWEROWE PYRZYCEPOLSKAM IVTak
975SROKA TOMASZ1970KOSZALINPOLSKAM IVTak
976STAWICKI ROBERT1971KOŁOBRZEGPOLSKAM IVTak
977STROJNY GRZEGORZ1973SZCZECINRIDERSCLUB KIJEWOPOLSKAM IVTak
978SZERAFIN JAROSŁAW1973STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
979SZULGO DARIUSZ 1964SZCZECINAGA TEAMPOLSKAM IVTak
980SZUMSKI JACEK1965STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
981SZYCKO TOMASZ1970SZCZECINRIDERSCLUB KIJEWOPOLSKAM IVTak
982SZYDŁOWSKI ROBERT1970STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAM IVTak
983SZYMAŃSKI JACEK1966KALISZ POMORSKIPOLSKAM IVTak
984ŚLĘZAK ANDRZEJ1967STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
985ŚLĘZAK SYLWESTER1973STARGARDPOLSKAM IVTak
986ŚWIERCZYŃSKI AREK1970STARGARD SZCZECIŃSKIPROVIDENTPOLSKAM IVTak
987TKACZ DARIUSZ1971DRAWSKO POM.POLSKAM IVTak
988TOMCZAK TOMASZ1973SZCZECINLUBIĘ JEZDZICPOLSKAM IVTak
989TROJANOWSKI ROBERT196710POLSKAM IVTak
990TRZECIAK ANDRZEJ1973SZCZECINPOLSKAM IVTak
991TSCHECH DARIUSZ1967SZCZECINPOLSKAM IVTak
992TUROWICZ ROMAN1967KOŁOBRZEGPOLSKAM IVTak
993TYMEJCZYK BOGUSŁAW1968STARGARDBRAKPOLSKAM IVTak
994TYTOŃ ADAM1970SZCZECINPOLSKAM IVTak
995URBANOWICZ MIROSŁAW1964CHOSZCZNOPOLSKAM IVTak
996WALCZAK EUGENIUSZ1965ŁOBEZPOLSKAM IVTak
997WALCZAK PIOTR1968ŚWINOUJŚCIEBALTIC HOME ŚWINOUJŚCIEPOLSKAM IVTak
998WALCZAK ROBERT1972MIERZYNAUTO ABCPOLSKAM IVTak
999WALUKIEWICZ CEZARY1969STARGARD SZCZECIŃSKISTARGARDPOLSKAM IVTak
1000WAŁĘKA JAROSŁAW1971SZCZECIN-POLSKAM IVTak
1001WAŃTOWSKI JACEK1967SZCZECINSZCZECIN NA ROWERACHPOLSKAM IVTak
1002WEBER ROBERT1971SZCZECINPOLSKAM IVTak
1003WESOŁOWSKI RYSZARD1964SZCZECINPOLSKAM IVTak
1004WĘGOROWSKI ROGER1973SZCZECINTR STRADAPOLSKAM IVTak
1005WIECZOREK GRZEGORZ1973SZCZECINRIDERSCLUB KIJEWOPOLSKAM IVTak
1006WIECZORKIEWICZ SYLWESTER1972STARGARD SZCZECIŃSKIRYŚ BANDAPOLSKAM IVTak
1007WIERZBICKI ANDRZEJ1968STARGARDPOLSKAM IVTak
1008WIERZBOWSKI KAZIMIERZ 1966STARGARDPOLSKAM IVTak
1009WIERZCHOWIECKI ROBERT1965MIERZYNPOLSKAM IVTak
1010WIĘCŁAWSKI PIOTR1973SZCZECINPOLSKAM IVTak
1011WLAŹ LUCJAN1972STEPNICAKP PSP STARGARDPOLSKAM IVTak
1012WŁODARSKI ROBERT1972ŁĘCZYCAPOLSKAM IVTak
1013WNĘTRZAK IRENEUSZ1968SZCZECINPOLSKAM IVTak
1014WOLANOWSKI MACIEJ1967KAMIEŃ POMORSKIPOLSKAM IVTak
1015WOLIŃSKI TOMASZ1973SZCZECINPOLSKAM IVTak
1016WOLSKI ADAM1967BEZRZECZEPOLSKAM IVTak
1017WOŹNIAK ANDRZEJ1972SZCZECINPOLSKAM IVTak
1018WÓJTOWICZ ANDRZEJ1966STARA DĄBROWAPOLSKAM IVTak
1019WRÓBEL KRZYSZTOF1964SZCZECINCALBUD PRESTOPOLSKAM IVTak
1020WYGANOWSKI TOMASZ1969GDAŃSKMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAM IVTak
1021ZAROSA KAROL1969GRYFICEPOLSKAM IVTak
1022ZAWARDKA ROBERT1970STRZELCE KRAJROMAR TEAM STRZELCE KRAJPOLSKAM IVTak
1023ZDANOWSKI MAREK1967SZCZECINIPOLSKAM IVTak
1024ZYCH PAWEŁ1967KOBYLANKAPOLSKAM IVTak
1025ŻARSKI ARTUR1972KOSTRZYN NAD ODRĄNIEPOLSKAM IVTak
1026ŻYTKOWIAK ADAM1971POLICEPOLSKAM IVTak
1027ADAMCZYK BOGUSŁAW1955SZCZECINNIEZRZESZONYPOLSKAM VTak
1028ADAMUS MAREK1957STRZELCE KRAJEŃSKIEPOLSKAM VTak
1029AKSAMIT MIROSŁAW1963STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VTak
1030BACZYŃSKI KRZYSZTOF1957POLSKAM VTak
1031BALCERZAK ANDRZEJ1959POLICECALBUD PRESTO SZCZECINPOLSKAM VTak
1032BĄKOWSKI PIOTR1962SZCZECINCALBUD PRESTOPOLSKAM VTak
1033BIEDRZYCKI MAREK1959GRZMIĄCAPOLSKAM VTak
1034BIEL ANDRZEJ1959POLICEGÓRAL POLICEPOLSKAM VTak
1035BINKOWSKI ZDZISŁAW1956ŚREMPOLSKAM VTak
1036BODNAR WLADYSLAW1958BORÓWIECŚMIGŁO OSIECZNAPOLSKAM VTak
1037BORCIUCH ZBIGNIEW1961SZCZECINPOLSKAM VTak
1038BOŻYK RYSZARD1958SZCZECINPOLSKAM VTak
1039BUKOWSKI RYSZARD 1954SZCZECINPOLSKAM VTak
1040CHEŁSTOWSKI JERZY1956STARAGARD SZCZEC.BARAKUDA STARGARDPOLSKAM VTak
1041CIECHANOWSKI WOJCIECH1956SZCZECINROWERY-TUROWSKIPOLSKAM VTak
1042CZERONKO JÓZEF1956STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VTak
1043DAWIDOWICZ ZBIGNIEW1958STARGARD SZCZECINSKI-POLSKAM VTak
1044DĄBROWSKI HENRYK1955SZCZECINPOLSKAM VTak
1045DEPCZYŃSKI MAREK1957SZCZECINPOLSKAM VTak
1046DOBAK JERZY1958MUROWANA GOŚLINAPOLSKAM VTak
1047DOMANSKI JAROSLAW1960HAMBURGNIEMCYM VTak
1048DROHOMIRECKI ZBIGNIEW1962NIEDŹWIEDŹTEAM OSP NIEDŹWIEDŹPOLSKAM VTak
1049DROŹDZIEL JANUSZ1958PNIEWO-POLSKAM VTak
1050DRUKAŁA JANUSZ1960SZCZECINPOLSKAM VTak
1051FILIKS ROBERT1956SŁAWOSZEWOPOLSKAM VTak
1052FITA MARIAN1958BIERUTÓWPOLSKAM VTak
1053FLORCZAK ANDRZEJ 1957BERLIN-----------------NIEMCYM VTak
1054GAJDA ZBIGNIEW1959GORZÓW WLKP.POLSKAM VTak
1055GALUS RYSZARD1956STRZELCE KRAJEŃSKIEPOLSKAM VTak
1056GOLEC MAREK1963KOŁOBRZEGKTCPOLSKAM VTak
1057GOLISOWICZ TOMASZ1963GRYFINOMKS HERMESPOLSKAM VTak
1058GOŁDA ANDRZEJ1958GRYFINOPOLSKAM VTak
1059GRZESIAK JERZY1955STARGARDPOLSKAM VTak
1060GRZYBEK WŁODZIMIERZ1959GOLENIÓWPOLSKAM VTak
1061GUZIK PAWEŁ1956MUROWANA GOŚLINAPOLSKAM VTak
1062HAJAC DARIUSZ1963GOLENIOWJF DUET GOLENIÓWPOLSKAM VTak
1063HORDEJUK ADOLF195516POLSKAM VTak
1064HORNATKIEWICZ KRZYSZTOF1960PYRZYCEPYRZYCEPOLSKAM VTak
1065IGNACZAK CZESŁAW1962STRZELCE KRAJROMAR TEAMPOLSKAM VTak
1066JANKOWSKI KRZYSZTOF1955SZCZECINPOLSKAM VTak
1067JANUSZEWSKI ALEKSANDER1957SZCZECINBIKE TEAM ROLETKI.HOME.PLPOLSKAM VTak
1068JAROS MAREK1963SKWIERZYNAPOLSKAM VTak
1069JASIONEK TADEUSZ1958PRZYTOCZNAISKRA PRZYTOCZNAPOLSKAM VTak
1070JERZMANOWSKI  BOGDAN1957LIPIANYTS CYKLISTA LIPIANYPOLSKAM VTak
1071JEZIERSKI MIROSŁAW1961SZCZECINPOLSKAM VTak
1072JUCHNIEWICZ HENRYK1962STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VTak
1073JUSZCZAK KRZYSZTOF1954KOSZALINPOLSKAM VTak
1074KACZMAREK ROMAN1961STARGARDNIEPOLSKAM VTak
1075KARPINSKI MAREK1963SZCZECINPOLSKAM VTak
1076KASPRZAK ZENON1957ZWIERZYNNIEPOLSKAM VTak
1077KLIMEK RYSZARD1956SZCZECINPOLSKAM VTak
1078KŁOS MARIAN1956ZBĄSZYNEKZBASZYNEK DIVERSEY TEAMPOLSKAM VTak
1079KOCANOWSKI CEZARY 1962PYRZYCEPOLSKAM VTak
1080KOTWAS MIROSŁAW1960STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VTak
1081KOWALCZYK DARIUSZ1959SZYDŁOWOMAKOPOLSKAM VTak
1082KOZAKIEWICZ ZBIGNIEW1959GRYFINOHERMES GRYFINOPOLSKAM VTak
1083KRAWCZYK BOHDAN1963KOSZALINMATURZYŚCI KOSZALINPOLSKAM VTak
1084KRÓL SŁAWOMIR1963PYRZYCEPOLSKAM VTak
1085KUBIAK BOGUMIŁ1960SZCZECINROWERY TUROWSKIPOLSKAM VTak
1086KULPA WALDEMAR1960SZCZECINPOLSKAM VTak
1087LANKIEWICZ ARKADIUSZ1961WĘGORZYNOPOLSKAM VTak
1088LAZAR JANUSZ1960SZCZECINPOLSKAM VTak
1089LECH ELIGIUSZ1958SZCZECINPOLSKAM VTak
1090LECH IRENEUSZ1956SZCZECINSKUPINA PROGRESPOLSKAM VTak
1091LEJKOWSKI BOGUSŁAW1959SZCZECINPOLSKAM VTak
1092LEWANDOWSKI RYSZARD1954SZCZECINPOLSKAM VTak
1093LEWAŃSKI MIROSŁAW1958STRZELCE KRAJEŃSKIEPOLSKAM VTak
1094LIPIŃSKI KRZYSZTOF1959SZCZECINNIEZRZESZONYPOLSKAM VTak
1095LISICKI JAN1959SZCZECINNIEZRZESZONYPOLSKAM VTak
1096LUTY MAREK1955LUBIEŃLUTYTEAM LUBIEŃPOLSKAM VTak
1097LWOW PAWEŁ1956SZCZECINPOLSKAM VTak
1098ŁUKASZEWICZ JACEK1962STARGARD SZCZECIŃSKIKOLARSKA DRUŻYNA SZPIKUPOLSKAM VTak
1099ŁUKASZEWICZ SŁAWOMIR196072-100GOLENIÓWPOLSKAM VTak
1100ŁUKASZEWICZ SŁAWOMIR1960GOLENIÓWGOLENIÓWPOLSKAM VTak
1101MACH  RYSZARD 1958PRZEMOCZEPOLSKAM VTak
1102MAĆKOWIAK PAWEŁ 1961UJŚCIEFRIENDS OF GLASSPOLSKAM VTak
1103MAŁEK JAN1955MASZEWOSTCPOLSKAM VTak
1104MANTYK TADEUSZ1956STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VTak
1105MASNY MAREK1957SZCZECINPOLSKAM VTak
1106MATYSIAK DARIUSZ1961MYŚLIBÓRZPOLSKAM VTak
1107MATYSIAK PAWEŁ1957STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VTak
1108MAZUREK TOMASZ1954SZCZECINPOLSKAM VTak
1109MRÓZ FRANCISZEK1955STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VTak
1110MUSKALSKI JERZY1955SZCZECINPOLSKAM VTak
1111MUSKALSKI ROBERT1963SZCZECINPOLSKAM VTak
1112NOWACZYK SŁAWOMIR1962STARGARDPOLSKAM VTak
1113NOWAK JAROSŁAW1960SZCZECINPOLSKAM VTak
1114NOWAK KAZIMIERZ1955STARGARDPOLSKAM VTak
1115OŁOWSKI ANDRZEJ1961SZCZECINAIKIDO KLUB TAISOPOLSKAM VTak
1116PAZOŁA BOGUSŁAW1959LESZNOLKK LESZNOPOLSKAM VTak
1117PIERZCHAŁA ZBIGNIEW1961STARGARD SZCZEC STC STARGARD SZCZECPOLSKAM VTak
1118PIĘTAK KLAUDIUSZ1956SZCZECINPOLSKAM VTak
1119PNIEWSKI EDWARD1959LIPIANYTS CYKLISTA LIPIANYPOLSKAM VTak
1120POKRZYWIŃSKI KRZYSZTOF1962POLICEFUNDACJA DYSTANS/ Z.CH. POLICEPOLSKAM VTak
1121PRZEPŁATA JAN1956KOBYLANKAPOLSKAM VTak
1122PRZYBYLAK TADEUSZ1959SZCZECINGRUPA KOLARSKA BOGO SZCZECINPOLSKAM VTak
1123PUCHALSKI BOGDAN1956POLKOWICEMASTER POLKOWICEPOLSKAM VTak
1124PUCZ ZBIGNIEW1958DOLICETEAM CUKIERNIA NOVAPOLSKAM VTak
1125PYSIAK SŁAWOMIR1961SZCZECINNIE ZRZESZONYPOLSKAM VTak
1126RADLIŃSKI GRZEGORZ1957STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VTak
1127ROSIAK WŁODZIMIERZ1955SZCZECINLOCSTARPOLSKAM VTak
1128ROSTEK JAROSŁAW1954SZCZECINNIE ZRZESZONYPOLSKAM VTak
1129ROŻNIATA MAREK1955SZCZECINNIEPOLSKAM VTak
1130SIKORA KRZYSZTOF1963ŚWIDWINSTR ŚWIDWINPOLSKAM VTak
1131SIKORA ROBERT1962BARLINEKPOLSKAM VTak
1132SIUPKA  PIOTR1962GRYFICEGRYFLANDPOLSKAM VTak
1133SKOCZEŃ JANUSZ1959SZCZECINMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAM VTak
1134SKORUPSKI ANDRZEJ1958KĄKOLEWOBIKEFUN LESZNOPOLSKAM VTak
1135SKRZAT WIESLAW1958STTARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAM VTak
1136SO WIESŁAW1960GOLENIÓWPOLSKAM VTak
1137SOLSKI DARIUSZ1962STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VTak
1138SPURGIASZ JAN1961SZCZECINPOLSKAM VTak
1139SPYCHALSKI MIROSŁAW1960TYCHYPOLSKAM VTak
1140STANISZEWSKI STANISŁAW1956GOLENIÓWCALBUD PRESTOPOLSKAM VTak
1141STANKIEWICZ JAN1955STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VTak
1142STANKIEWICZ WOJCIECH 1963STARGARD SZCZ.POLSKAM VTak
1143STASIAK ANDRZEJ1956SZCZECINPOLSKAM VTak
1144STOLA GRZEGORZ1960SZCZECINPOLSKAM VTak
1145SYCH ERWIN 1958SZCZECINPOLSKAM VTak
1146SYCZEWSKI ANDRZEJ1958PRZELEWICEPOLSKAM VTak
1147SZAULINSKI SŁAWOMIR 1956KOLOBRZEGKTC KOŁOBRZEGPOLSKAM VTak
1148SZELKOWSKI RYSZARD 1955STARGARD SZCZECIŃSKITEAM ZMECHPOLSKAM VTak
1149SZTUCKI ANDRZEJ1955STARGARD SZCZECPOLSKAM VTak
1150SZYMANKIEWICZ KAZIMIERZ1957OSTRÓW WIELKOPOLSKINIEPOLSKAM VTak
1151SZYMAŃSKI SYLWESTER1959SUWAŁKIPOLSKAM VTak
1152TYMCZUK EUGENIUSZ1956CHOSZCZNOKTR "VOYAGER"POLSKAM VTak
1153URUSKI TADEUSZ1954STARGARD SZCZEC.BATIKPOLSKAM VTak
1154WASYLÓW BENEDYKT1954STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VTak
1155WAWRZASZEK RYSZARD1957SZCZECINNIZRZESZONYPOLSKAM VTak
1156WIERCIAK WŁODZIMIERZ1956SZCZECINPOLSKAM VTak
1157WIŚNIEWSKI MARIAN1954SZCZECINPUSZCZYK BUKOWYPOLSKAM VTak
1158WITKIEWICZ ZBIGNIEW1962STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAM VTak
1159WOJTKOWIAK DIONIZY 1954ZIELĄTKOWOMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAM VTak
1160WOŹNY CEZARY1963STARGARDPOLSKAM VTak
1161WÓJCIK WIESŁAW1958SZCZECINNIE ZRZESZONYPOLSKAM VTak
1162WÓJCIKOWSKI ANDRZEJ1959STARGARDPOLSKAM VTak
1163WRÓBLEWSKI MARIUSZ1961STARGARDPOLSKAM VTak
1164ZADWORNY MAREK1961GRYFICEK.R.GRYFLAND GRYFICEPOLSKAM VTak
1165ZAJĄCZKOWSKI JAN1955STARGARD SZCZECIŃSKIPOWIAT STARGARDZKI TEAMPOLSKAM VTak
1166ZAŁUSKI JAN1954KOSZALINMATURZYŚCI-KOSZALINPOLSKAM VTak
1167ZATYKA MIROSŁAW1961STARGARDPOLSKAM VTak
1168ZBIGNIEW PACZKOWSKI ZBIGNIEW1961STARGARDPOLSKAM VTak
1169ZEMANKIEWICZ GRZEGORZ1955SZCZECINPOLSKAM VTak
1170ZIAJKA ZYGMUNT1958LIPIANYTS CYKLISTA LIPIANYPOLSKAM VTak
1171ZIĘTKOWSKI DANIEL1957SZCZECINSTCPOLSKAM VTak
1172ŻYTO KRZYSZTOF 1956MORZYCZYNSTOW. KOBYLANKA GMINĄ DLA MIESZKAŃCÓWPOLSKAM VTak
1173ANDRZEJEWSKI WIESŁAW1951GRYFINOPOLSKAM VITak
1174ANKUDOWICZ CZESŁAW1949DOŁUJEPOLSKAM VITak
1175BARAN JAN1951NOWOGARDPOLSKAM VITak
1176BROSZCZAK ZBIGNIEW1951SZCZECINROWERY TUROWSKI TEAMPOLSKAM VITak
1177BRUDŁO FRANCISZEK1952STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VITak
1178BRZECHWA ANDRZEJ1952ŚREMŚMIGŁO OSIECZNAPOLSKAM VITak
1179BUCZYŃSKI WITOLD1952SZCZECINSZNUPATEAMPOLSKAM VITak
1180CHMIELEWSKI JÓZEF1949STARGARDPOLSKAM VITak
1181CYRUK PAWEŁ1948SZCZECINPOLSKAM VITak
1182CZERWIŃSKI JAN1950BARLINEKPOLSKAM VITak
1183DĄBROWIECKI ADAM1952SZCZECINPOLSKAM VITak
1184DYMECKI JAN1948 CZAPLINEKEURO BIKE KACZMAREK ELEKTRYK TEAMPOLSKAM VITak
1185GĄGALSKI RYSZARD1948SZCZECINPOLSKAM VITak
1186GRĘDZIŃSKI ZDZISŁAW1949SZCZECINPOLSKAM VITak
1187GRUSZKA ZDZISŁAW1947STARGARDSTC STARGARDPOLSKAM VITak
1188HOFFMANN ZYGFRYD1951STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VITak
1189HORYŃ STANISŁAW1953GRYFINOPOLSKAM VITak
1190JUNAK ZBIGNIEW1953CHOSZCZNODUET GOLENIÓWPOLSKAM VITak
1191KAŹMIERCZAK JERZY1952SWARZĘDZVOLKSWAGEN SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAMPOLSKAM VITak
1192KOMOLKA FRANCISZEK1952ŚWIĘCIECHOWAPOLSKAM VITak
1193KONIECZNY EDWARD1948RADACZEWOPOLSKAM VITak
1194KORBAN CZESŁAW1950STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VITak
1195KRUPA ROMAN1950GRYFICEGRYFLANDPOLSKAM VITak
1196KURZAWA JANUSZ1951KOSZALINPOLSKAM VITak
1197KUSINSKI JANUSZ1952SKWIERZYNAPOLSKAM VITak
1198LECH STANISLAW1946SZCZECINMARATONCZYK TEAMPOLSKAM VITak
1199LESZCZYŃSKI JERZY1951STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VITak
1200LEŚNIEWSKI TADEUSZ 1953STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VITak
1201LEWANDOWSKI MACIEJ1953JELENIA GÓRAPOLSKAM VITak
1202LISTNER ROLAND1945BERLINNIEMCYM VITak
1203ŁEMPICKI ANTONI1947SZCZECINSKTK"NEPTUN"POLSKAM VITak
1204MACIASZCZYK ZBIGNIEW1950SZCZECINPOLSKAM VITak
1205MADEJSKI PAWEŁ1950SZCZECINPOLSKAM VITak
1206MALINOWICZ EDWARD1952MYŚLIBÓRZPOLSKAM VITak
1207MANTEUFEL ANDREAS1950BERLINNIEMCYM VITak
1208MIANOWSKI MAREK1948SZCZECINOGNIWO SZCZECINPOLSKAM VITak
1209NAZARKIEWICZ ROMAN 1953KARWOWOPOLSKAM VITak
1210NOWAK WIESŁAW1949SZCZECINSZCZECINPOLSKAM VITak
1211OLEJNIK RUDOLF1951SZCZECINPOLSKAM VITak
1212OLEJNIK STANISŁAW1952SZCZECINPOLSKAM VITak
1213PAŁKA KAZIMIERZ1949BIELICEPOLSKAM VITak
1214PIETRUSZEWSKI JANUSZ1949NOWOGARDNIEZRZESZONYPOLSKAM VITak
1215PIETRZAK WIESLAW1950SZCZECINRELAXPOLSKAM VITak
1216PLUTA JAN1948DOLICEPOLSKAM VITak
1217PŁAWSKI PAWEŁ1951STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAM VITak
1218PRZYBYLSKI JANUSZ1951STARGARDPOLSKAM VITak
1219RELSKI SZCZEPAN1953STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VITak
1220ROGALSKI ANDRZEJ1952SZCZECINNIEZRZESZONYPOLSKAM VITak
1221ROSIŃSKI EDWARD1952DEBNOALTERNOPOLSKAM VITak
1222SAKRA WIESŁAW1953STARGARD SZCZECIŃSKIP&S TEAMPOLSKAM VITak
1223SOBOLEWSKI LESZEK1953STARGARDPOLSKAM VITak
1224STANKIEWICZ STANISŁAW1947STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VITak
1225SZALKIEWICZ ZDZISŁAW1948STARGARDDRUŻYNA SZPIKUPOLSKAM VITak
1226ŚWIOKŁA STANISŁAW1950SZCZECINEKPOLSKAM VITak
1227TARNAWSKI ZENON1951ŚWINOUJŚCIEKS UZNAMPOLSKAM VITak
1228TYSLER GRZEGORZ1952SZCZECINHERBOWABIKEPOLSKAM VITak
1229UCIECHOWSKI IGOR1953SZCZECINHERBOWABIKEPOLSKAM VITak
1230WAGNER HENRYK1949LIPIANYPOLSKAM VITak
1231WALKOWSKI RAFAŁ 1953SZCZECINPOLSKAM VITak
1232WESOŁOWSKI JAN1948ŚWINOUJŚCIEKS UZNAMPOLSKAM VITak
1233WESOŁOWSKI WOJCIECH1951SZCZECINRIDERS CLUB KIJEWOPOLSKAM VITak
1234WESOŁY STANISŁAW1951CHOSZCZNOPOLSKAM VITak
1235WIECZORKIEWICZ RYSZARD1946STARGARD SZCZECIŃSKIRYŚ BANDAPOLSKAM VITak
1236WINNICKI KRZYSZTOF1952STARGARDPOLSKAM VITak
1237WITKOWSKI JERZY1952ŚWIDWINSTR- ŚWIDIWNPOLSKAM VITak
1238WOJTASIAK JERZY1947STARGARD SZCZNIEZRZESZONYPOLSKAM VITak
1239WOJTCZAK BŁAŻEJ1952SZCZECINPOLSKAM VITak
1240WOŹNIAK ROMUALD1945SZCZECIN-POLSKAM VITak
1241WYSOCKI JANUSZ1946STARGARDSTC STARGARDPOLSKAM VITak
1242WYSOKIŃSKI ANDRZEJ1951SZCZECINPOLSKAM VITak
1243ZAWADZKI KAZIMIERZ1952GORZÓW WLKP.POLSKAM VITak
1244ZAWIDZKI JAN1947STARGARD SZCZECPOLSKAM VITak
1245ZYBURTOWICZ KRZYSZTOF1952SZCZECINPOLSKAM VITak
1246BALCERZAK KAZIMIERZ1943SKWIERZYNASKWIERZYNAPOLSKAM VIITak
1247LAMPART JANUSZ 1939STARGARDSTC STARGARDPOLSKAM VIITak
1248MAŁASZCZYCKI MIROSŁAW``1939SZCZECINXPOLSKAM VIITak
1249MATEJCZUK ZYGMUNT1941SWNOUJSCIEKSUZNAM SWNOUJSCIEPOLSKAM VIITak
1250PACZKOWSKI  JAN 1937STARGARDSTCPOLSKAM VIITak
1251PIETRZAK MIECZYSLAW1943SZCZECINRELAXPOLSKAM VIITak
1252SADZIK KRZYSZTOF1943SZCZECINNIEZRZESZONYPOLSKAM VIITak
1253SOWA TADEUSZ1939STARGARDSTC STARGARDPOLSKAM VIITak
1254WÓJCIKIEWICZ FELIKS1939SZCZECINSZCZECINPOLSKAM VIITak
1255ZAGDANSKI TADEUSZ1942STARGARDSTC STARGARDPOLSKAM VIITak
1256ZETKOWSKI WIKTOR1933STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VIITak



Zawodnicy zgłoszeni do Mistrzostw Polski Strażaków
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Kat Opłata
1KRETKIEWICZ KATARZYNA1990GRYFICEPOLSKAK IIBrak
2FIJAŁKOWSKA MONIKA1975GORZÓW WLKP.KM PSP Gorzów Wlkp.POLSKAK IIITak
3KOLATOWSKA WIESŁAWA1974GDYNIAOchotnicza Straż Pożarna w Gdyni- wiczliniePOLSKAK IIITak
4KORDYŃSKA KAROLINA1975STRZELCE KRAJ.KP PSP Strzelce Kraj.POLSKAK IIITak
5KORZENIEWSKA JUSTYNA1976GORZÓW WLKP.KM PSP Gorzów Wlkp.POLSKAK IIITak
6ŚLIWIŃSKA MAGDALENA1983LIPIANYOSP LIPIANYPOLSKAK IIITak
7BOANREK KRZYSZTOF1990CYCHRYKP PSP MyślibórzPOLSKAM IITak
8BYCKA ADAM1986RĄPICEKP PSP SŁUBICEPOLSKAM IITak
9DOMAŃSKI KAMIL1994ŁAWYPOLSKAM IIBrak
10DOMAŃSKI KAMIL1994ŁAWYPOLSKAM IITak
11GREGUŁA WOJCIECH1986CHOJNAKP PSP GryfinoPOLSKAM IITak
12JABŁOŃSKI MICHAŁ1985PYRZYCEKP PSP PyrzycePOLSKAM IIBrak
13KRZEMIŃSKI RADOSŁAW1992DZIERZGOWOKP PSP MławaPOLSKAM IITak
14MĄDRZEJEWSKI ŁUKASZ1989TORUŃKM PSP w ToruniuPOLSKAM IITak
15PANASIUK DAMIAN1991STRÓŻEWOKP PSP PyrzycePOLSKAM IIBrak
16PANASIUK DAMIAN1991PYRZYCEKP PSP PyrzycePOLSKAM IITak
17PASTERNAK TOMASZ1990MYŚLIBÓRZKP PSP MyślibórzPOLSKAM IITak
18PAŚKO  DAWID1988ŚWIERZAWAPSP ZłotoryjaPOLSKAM IITak
19PLEWA PAWEŁ1984LESZNOKM PSP LesznoPOLSKAM IITak
20PRAGIER GRZEGORZ1989REŃSKOKP PSP PYRZYCEPOLSKAM IITak
21PRAGIER KRZYSZTOF1987OBRYTAKP PSP PyrzycePOLSKAM IITak
22ROLLA FILIP1989KASZCZORKM PSP LESZNOPOLSKAM IITak
23RUTKOWSKI BARTOSZ1988MŁAWAKP PSP MŁAWAPOLSKAM IITak
24RUTKOWSKI BARTOSZ1988MŁAWAKP PSP MławaPOLSKAM IIBrak
25SIERACKI SZYMON1990LIPNOKM PSP LesznoPOLSKAM IITak
26STAWIARZ TOMASZ1992CZŁUCHÓWKM PSP BydgoszczPOLSKAM IITak
27SZARPAK MARCIN1987STUPSKKP PSP MławaPOLSKAM IITak
28SZATANEK BARTŁOMIEJ 1992STARGARD SZCZKPPSP MyślibórzPOLSKAM IITak
29SZATKOWSKI BARTOSZ1990TORUŃKM PSP w ToruniuPOLSKAM IIBrak
30SZATKOWSKI BARTOSZ1990TORUŃKM PSP w ToruniuPOLSKAM IITak
31WITKOWSKI PIOTR1984ZIELONA GÓRAKM PSP Zielona GóraPOLSKAM IITak
32WOJTCZAK KAROL1987STRZELCE KRAJ.KP PSP Strzelce Kraj.POLSKAM IITak
33ŻURAWIŃSKI TOMASZ1984ŚWIECIEKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej ŚwieciePOLSKAM IITak
34CEMPA PAWEŁ1974BIELICEPOLSKAM IIITak
35GAWRECKI RADOSŁAW 1979GRUDZIĄDZPSP JRG 2 GrudziądzPOLSKAM IIITak
36IWKO MACIEJ1981GORZÓW WLKP.KW PSP Gorzów Wlkp.POLSKAM IIITak
37KACPRZAK MIROSŁAW1979STARGARD SZCZECIŃSKIKP PSP Stargard SzczecińskiPOLSKAM IIITak
38KOLATOWSKI WALDEMAR1975GDYNIAOchotnicza Straż Pożarna w Gdyni - WiczliniePOLSKAM IIITak
39KONIOR ARTUR1974NOWOGARDKP PSP GOLENIÓWPOLSKAM IIITak
40KORZENIEWSKI JAROSŁAW1975GORZÓW WLKP.KW PSP Gorzów Wlkp.POLSKAM IIITak
41KULESZ PAWEŁ1981DOBRZANYOSP DobrzanyPOLSKAM IIIBrak
42LEWANDOWSKI PIOTR1980MYŚLIBÓRZKP PSP MYŚLIBÓRZPOLSKAM IIITak
43ŁAWECKI SZYMON1978ZIELONKAKG PSPPOLSKAM IIITak
44MAKOWSKI DARIUSZ1977PYRZYCEKP PSP PYRZYCEPOLSKAM IIITak
45MARTYNEK RAFAŁ1979POZNAŃKP PSP ObornikiPOLSKAM IIIBrak
46MAZUR ARTUR1974STARGARD SZCZECKP PSP Stargard SzczecPOLSKAM IIITak
47MOLIK KORDIAN1979STARA DABROWAJRG StargardPOLSKAM IIITak
48MULCZYŃSKI PIOTR1976ŚMIGIELKM PSP LesznoPOLSKAM IIITak
49PAWELEC KRZYSZTOF1980MAŁOMICEKP PSP ŻagańPOLSKAM IIITak
50PROTASEWICZ ROBERT1981OBORNIKIKP PSP OBORNIKIPOLSKAM IIITak
51PRZYCHODNY PAWEŁ1982ZIELONA GÓRAKM PSP ZIELONA GÓRAPOLSKAM IIITak
52ROMANOWSKI SEBASTIAN1978ŁUBIANKAKM PSP w ToruniuPOLSKAM IIITak
53SUSZCZYŃSKI ROBERT 1974GORZÓW WLKP.Komenda Wojewódzka PSP Gorzów Wlkp.POLSKAM IIITak
54SZYMAŃSKI MACIEJ1980ZIELONA GÓRAKM PSP Zielona GóraPOLSKAM IIITak
55ŚLIWOWSKI ANDRZEJ1975ZŁOTORYJAKomenda Powiatowa PSP w ZłotoryiPOLSKAM IIITak
56ŚWISTEL SEBASTIAN 1978JENINKomenda Miejska PSP Gorzów Wlkp.POLSKAM IIITak
57TRYCH ADRIAN ARTUR1977SZCZECINKM PSP SZCZECINPOLSKAM IIITak
58TRYCH ADRIAN ARTUR197761KM PSP SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
59TRZOPEK GRZEGORZ1982SWIECIEKomenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w ŚwieciuPOLSKAM IIITak
60TURCZYK PAWEŁ1980CHOCIWELKP PSP STARGARD SZCZECINSKIPOLSKAM IIITak
61WOŁOSZYN MARCIN1974GRUDZIĄDZPSP JRG 2 Grudziądz POLSKAM IIITak
62WRÓBEL SYLWESTER1978SUCHAŃSTARGARDPOLSKAM IIITak
63WUJCIÓW MARIUSZ1981LUBSKOPSPPOLSKAM IIITak
64ZIĘCINA MARCIN 1979STARE CHRAPOWOKP PSP PyrzycePOLSKAM IIIBrak
65GABRYCH JACEK1969LEGBĄDKP PSP Tuchola, woj. kuj.-pom.POLSKAM IVBrak
66KOMINEK KRZYSZTOF1973SZPROTAWAPSP ŻAGAŃPOLSKAM IVTak
67ŁAGONDA SŁAWOMIR1964STARGARDKP PSP STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
68MAJCHRZAK PAWEŁ1973PIŁAPOLSKAM IVBrak
69PODWYSZYŃSKI SYLWESTER1973SZCZECINKOMENDA WOJEWÓDZKA PSP W SZCZECINIEPOLSKAM IVTak
70PRUSIK SEWERYN1972SZCZECINKM PSP SZCZECINPOLSKAM IVTak
71RUDZIŃSKI JACEK1969GRYFINOKP PSP GryfinoPOLSKAM IVTak
72SZYDŁOWSKI ROBERT1970STARGARD SZCZECIŃSKIKPPSP Stargard SzczecinskiPOLSKAM IVTak
73WLAŹ LUCJAN1972STEPNICAKP PSP STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
74WÓJCICKI MARCIN1972PYRZYCEKP PSP PYRZYCEPOLSKAM IVBrak
75KOCANOWSKI CEZARY 1962PYRZYCEKP PSP PyrzycePOLSKAM VTak
76LUTY MAREK1955LUBIEŃOśrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ZOSP RP w KościeliskuPOLSKAM VTak
77SZYMAŃSKI SYLWESTER1959SUWAŁKIemeryt PSP SuwałkiPOLSKAM VTak
78ZIAJKA ZYGMUNT1958LIPIANYOSP LipianyPOLSKAM VTak
79NAZARKIEWICZ ROMAN 1953KARWOWOemerytPOLSKAM VITak



Zawodnicy zgłoszeni do klayfikacja Służby Więziennej
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Kat Opłata
1ŁUKJAŃSKA  ANNA 1980SZCZECINPOLSKAK IIITak
2GULBINOWICZ EDYTA1970GOLENIÓWOISW w SzczeciniePOLSKAK IVTak
3ILNICKI KAROL1992STARGARDGoleniowPOLSKAM IITak
4ILNICKI KAROL1992STARGARDZK GOLENIOWPOLSKAM IIBrak
5PRZYBYŁEK GRZEGORZ1985GRYFICEZK NowogardPOLSKAM IITak
6TERLIKOWSKI GRZEGORZ1985STARGARD SZCZECIŃSKIARESZT ŚLEDCZY W SZCZECINIEPOLSKAM IITak
7BANAŚ TOMASZ1975STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIIBrak
8BUCZEK ŁUKASZ1983SZCZECINPOLSKAM IIITak
9DĄBEK ARTUR1983STARGARD SZCZECIŃSKIsw stargard szczecińskiPOLSKAM IIITak
10DYSZKIEWICZ DANIEL1980TURZK POTULICEPOLSKAM IIITak
11KAMIŃSKI PIOTR1975ŚWINOUJŚCIEAŚ ŚWINOUJŚCIEPOLSKAM IIITak
12KOWALIK MARCIN1976MIERZYNPOLSKAM IIITak
13ORŁOWSKI SEBASTIAN1975NOWOGARDZK w NowogardziePOLSKAM IIITak
14PURCZYŃSKI KAROL1979STARGARDAreszt Śledczy SzczecinPOLSKAM IIITak
15ROSENAU SEBASTIAN1976WYSTĘPZK POTULICEPOLSKAM IIITak
16WRĘBIAKOWSKI PAWEŁ1979ŚWINOUJŚCIEAŚ ŚwinoujściePOLSKAM IIITak
17KOCEMBA WALDEMAR1973NAKŁO NAD NOTECIĄZK PotulicePOLSKAM IVTak
18KULPA JAROSŁAW1972GORZÓW WIELKOPOLSKIZK Gorzów Wlkp.POLSKAM IVTak
19KUTY JACEK1973STARGARD SZCZECIŃSKIAreszt Śledczy w SzczeciniePOLSKAM IVTak
20LIŚKIEWICZ DARIUSZ1969STARGARD SZCZECIŃSKIZakład Karny Stargard SzczecińskiPOLSKAM IVTak
21PIETRUSZEWSKI ARKADIUSZ1973NOWOGARDZakład Karny w NowogardziePOLSKAM IVBrak
22SZUMSKI JACEK1965STARGARD SZCZECIŃSKIAreszt Śledczy SzczecinPOLSKAM IVBrak
23SZUMSKI JACEK1965STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
24HAJAC DARIUSZ1963GOLENIOWZK GoleniówPOLSKAM VTak
25HAJAC DARIUSZ1963GOLENIOWZK GoleniówPOLSKAM VBrak
26SOLSKI DARIUSZ1962STARGARD SZCZECIŃSKIZK Stargard SzecińskiPOLSKAM VTak



Zawodnicy zgłoszeni do klasyfikacji Policji
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Kat Opłata
1HAJDUKIEWICZ DOMINIKA1984ROSSOWKomisariat Policji Szczecin - ŚródmieściePOLSKAK IITak
2WÓJCIKIEWICZ JOANNA1979STARGARD SZCZECKPP Stargard SzczecińskiPOLSKAK IIITak
3KARPIENIA EWA1969SZCZECINKomenda Miejska Policji SzczecinPOLSKAK IVTak
4KRUK PIOTR1984STRZELCE KRAJEŃSKIEKPP Strzelce KrajeńskiePOLSKAM IITak
5ŁAGONDA NORBERT1988STARGARD SZCZECIŃSKIKPP StargardPOLSKAM IITak
6PENDRAK FILIP1988ZBĄSZYNEKKPP MiędzyrzeczPOLSKAM IIBrak
7BERKOWSKI GRZEGORZ1983STARE KUROWOKP DrezdenkoPOLSKAM IIITak
8CZAJKOWSKI ADAM1974SZCZECINPID SzczecinPOLSKAM IIITak
9KAWA KRZYSZTOF1975WITKOWO DRUGIEKPP Stargard SzczecińskiPOLSKAM IIITak
10KILAR TOMASZ1974KOSZALINPOLICJA KOSZALINPOLSKAM IIITak
11KMIECIK TOMASZ1975SZCZECINKP Szczecin-ŚródmieściePOLSKAM IIITak
12KOŁOGRYW TOMASZ1978SZPROTAWAKP SZPROTAWAPOLSKAM IIITak
13PIECHOTA KRZYSZTOF1975STARGARD SZCZECIŃSKIKPP Stargard Szczec.POLSKAM IIITak
14PIECHOTA KRZYSZTOF1975STARGARD SZCZECIŃSKIKPP Stargard Szczeciński POLSKAM IIIBrak
15ROTTER DANIEL1978STARGARDKPP StargardPOLSKAM IIITak
16RYMARKIEWICZ MARCIN 1976STARGARDKomenda Wojewódzka Policji w SzczeciniePOLSKAM IIITak
17RYTLEWSKI KRZYSZTOF1976STRZELCE KRAJ.KWP Gorzów Wlkp.POLSKAM IIITak
18WICHŁACZ KRZYSZTOF1977STARGARD SZCZECKPP Stargard SzczecińskiPOLSKAM IIITak
19WOŁOSZYN KONRAD1976STEPNICAKomisariat Policji Szczecin DąbiePOLSKAM IIITak
20BURKOWSKI PRZEMYSŁAW1973REPTOWOKWP SzczecinPOLSKAM IVTak
21DĘBIŃSKI KRZYSZTOF1972MYŚLIBÓRZKPP PYRZYCEPOLSKAM IVTak
22HLEK DARIUSZ1969PRZĘSOCINKomenda Miejska Policji w SzczeciniePOLSKAM IVTak
23KISIEL DANIEL1973STARGARD SZCZECIŃSKIKPP Stargard SzczecińskiPOLSKAM IVBrak
24KISIEL DANIEL1973STARGARD SZCZECIŃSKIKPP Stargard SzczecińskiPOLSKAM IVBrak
25KLISOWSKI DARIUSZ1972SZCZECINPOLSKAM IVTak
26KLISOWSKI DARIUSZ1972SZCZECINkomisariat policji szczecin-śródmieściePOLSKAM IVBrak
27KOZAKIEWICZ RAFAŁ1973SZCZECINKWP SzczecinPOLSKAM IVTak
28GALUS RYSZARD1956STRZELCE KRAJEŃSKIE KPP STRZELCE KRAJEŃSKIEPOLSKAM VTak
29SKIERCZYŃSKI ZBIGNIEW1960DOBRAIzba Dziecka Wydz. Konwojowego KWP SzczecinPOLSKAM VBrak


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Kat Opłata
1ANUSIAK KINGA1988WOŁCZKOWOPOLSKAK IIBrak
2CZEKIN AGATA1989STARGARD SZCZECINSKISTC STARGARDPOLSKAK IIBrak
3DAJER KATARZYNA1990SZCZECINPOLSKAK IIBrak
4DOSZCZECZKO EWELINA1984STARGARDPOLSKAK IIBrak
5FRĘCH KATARZYNA1986SZCZECINPOLSKAK IIBrak
6HOWIS PATRYCJA1991STARGARDPOLSKAK IIBrak
7JARMUŻEWSKI PIOTR1993SZCZECIN2X3 MTB RACING TEAMPOLSKAK IIBrak
8JÓŹWIAK ANNA1992DĘBINAPOLSKAK IIBrak
9KLOC  JOANNA1987POŁCZYN ZDRÓJPOLSKAK IIBrak
10KRETKIEWICZ KATARZYNA1990GRYFICEK.R.GRYFLAND GRYFICEPOLSKAK IIBrak
11KUŹMICZ KATARZYNA1988STARA DĄBROWAENEA OPERATORPOLSKAK IIBrak
12MULARCZYK JOWITA1985STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAK IIBrak
13PIWOŃSKA JUSTYNA1992SZCZECINPOLSKAK IIBrak
14RYDZYŃSKA SANDRA1997SZCZECINIRON INSANEPOLSKAK IIBrak
15RYDZYŃSKA SANDRA1997SZCZECINIRON INSANEPOLSKAK IIBrak
16ZATORSKA JUSTYNA1984WARZYMICEPOLSKAK IIBrak
17BALCERZAK MARTA1982SKWIERZYNATEAM EHRLEPOLSKAK IIIBrak
18BUTLEWSKA NINA1975KAMIEŃ POMORSKIPOLSKAK IIIBrak
19DZIEWIERSKA PATRYCJA1981BEZRZECZEPOLSKAK IIIBrak
20GAJDA MILENA1982STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IIIBrak
21GAŁKA ILONA1982MORZYCZYNPOLSKAK IIIBrak
22GLAZA ALEKSANDRA1982SZCZECINPOLSKAK IIIBrak
23KASPRZAK MAGDALENA1974MIERZYNRUN EXPERT TEAMPOLSKAK IIIBrak
24ŁUKASIEWICZ ALEKSANDAR1980KOSZALINDZIKI KOSZALINPOLSKAK IIIBrak
25MORGIEL SYLWIA1975STARGARDMITSUMANIAKIPOLSKAK IIIBrak
26ORLON-SINICA AGNIESZKA1978STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IIIBrak
27PANKIEWICZ JUSTYNA1979STARGARDPOLSKAK IIIBrak
28PAWLAK ELŻBIETA1981SZCZECINPOLSKAK IIIBrak
29PAWLAK ELŻBIETA1981SZCZECINPOLSKAK IIIBrak
30PIJANKAN AGNIESZKA1982SZCZECINFIZJOBIEGACZE SZCZECINPOLSKAK IIIBrak
31PŁOTKOWSKA MARTA1978SZCZECINC/S IRONMAN SZCZECINPOLSKAK IIIBrak
32REDELKIEWICZ JUSTYNA1981STARGARD SZCZECINSKIPOLSKAK IIIBrak
33ROSIŃSKA  KATARZYNA 1974MIĘDZYRZECZTEAM EHRLEPOLSKAK IIIBrak
34RYCHEL URSZULA1979KOBYLANKAPOLSKAK IIIBrak
35RYCHEL URSZULA1979KOBYLANKAPOLSKAK IIIBrak
36RYCHEL URSZULA1979KOBYLANKAPOLSKAK IIIBrak
37STALEWSKA JADWIGA1978GRYFICEK.R.GRYFLAND GRYFICEPOLSKAK IIIBrak
38ŚLIWIŃSKA MAGDALENA1983LIPIANYCYKLISTA LIPIANYPOLSKAK IIIBrak
39TALAREK MAGDALENA19793POLSKAK IIIBrak
40WASILEWSKA CECYLIA1980SZCZECINPOLSKAK IIIBrak
41WILCZYNSKA IZABELA1980STARGARDPOLSKAK IIIBrak
42ZAŁUSKA MONIKA1978SZCZECIN-POLSKAK IIIBrak
43BASZAK JOANNA1968MORZYCZYNPOLSKAK IVBrak
44BASZAK JOANNA1968MORZYCZYNPOLSKAK IVBrak
45DOMINIAK  IWONA 1973STARGARDPOLSKAK IVBrak
46DUDEK JOANNA1973STARGARDPOLSKAK IVBrak
47GRUSZKA ANNA RENATA1970STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVBrak
48JANKOWICZ HALINA1964SZCZECINPOLSKAK IVBrak
49JAROS EWA1966SKWIERZYNAPOLSKAK IVBrak
50JAROSZ KATARZYNA1970SZCZECINBRAKPOLSKAK IVBrak
51JĄCZKOWSKA WIOLETA1973KOSZALINMATURZYŚCI KOSZALINPOLSKAK IVBrak
52KAPUŚCIK MAŁGORZATA1973STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVBrak
53KONIECKA BARBARA1970STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVBrak
54KUBACKA ANNA1972KICKOPOLSKAK IVBrak
55MUSIAŁ BEATA1966STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVBrak
56SIKORSKA HONORATA1970STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVBrak
57SOBCZUK DOROTA1964STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVBrak
58JANKOWSKA IWONA1956SULECHÓWPOLSKAK VBrak
59KARWAT DANUTA1960SZCZECINEKPOLSKAK VBrak
60KOCHAŃSKA ELŻBIETA1963WĄBRZEŹNOPOLSKAK VBrak
61KOWALECZKO-WÓJCIK BARBARA1962STARGARDPOLSKAK VBrak
62KRZECZKOWSKA URSZULA1962GRYFICEKS MASTERS GRYFICEPOLSKAK VBrak
63KTYSTOSIAK JANINA1954WARSZAWAPOLSKAK VBrak
64MALINOWSKA MAŁGORZATA1961ŚWIDWINSTR- ŚWIDIWNPOLSKAK VBrak
65MALINOWSKA MAŁGORZATA1961ŚWIDWINSTR- ŚWIDIWNPOLSKAK VBrak
66ROSIK JOANNA1956SZCZECINPRESTO-CALBUDPOLSKAK VBrak
67SYCH BEATA1962SZCZECINPOLSKAK VBrak
68SZYMAŃSKA ANNA1958GOLENIÓWHANZA GOLENIÓWPOLSKAK VBrak
69MOSCINSKI KRYSTYNA1952STARGARDPOLSKAK VIBrak
70OSTROWSKA TERESA1951MORYŃPOLSKAK VIBrak
71OSTROWSKA TERESA1951MORYŃPOLSKAK VIBrak
72AL-MADANAT JAKUB1985STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIBrak
73BĘDZIESZAK KRZYSZTOF1996STARGARD SZCZECIŃSKINIE ZRZESZONYPOLSKAM IIBrak
74BRYJA KRZYSZTOF 1989STARGARD SZCZECIŃSKIGREEN DAY TEAM SKYPOLSKAM IIBrak
75DOGODA RAFAŁ1986SZCZECINPOLSKAM IIBrak
76DOMAŃSKI KAMIL1994ŁAWYPOLSKAM IIBrak
77DUBANIEWICZ MARCIN1988STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIBrak
78FROST TOMASZ1990CHOSZCZNOPOLSKAM IIBrak
79GROCHOWSKI KRZYSZTOF1984MASZEWOPOLSKAM IIBrak
80GULA JAROSŁAW1984MYŚLIBÓRZBGŻ TEAM MYŚLIBÓRZPOLSKAM IIBrak
81ILNICKI KAROL1992STARGARDPOLSKAM IIBrak
82JABŁOŃSKI MICHAŁ1985PYRZYCEPOLSKAM IIBrak
83JANCZULEIWCZ SŁAWEK1986SZCZECINPOLSKAM IIBrak
84JANECZKO MICHAŁ1990SZCZECINPOLSKAM IIBrak
85JANKOWSKI MICHAŁ1993STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIBrak
86JANKOWSKI MICHAŁ19936POLSKAM IIBrak
87JARMOWSKI TOMASZ1995MASZEWOPOLSKAM IIBrak
88JASIŃSKI MARCIN1986SZCZECINPOLSKAM IIBrak
89KORTUS JAROSŁAW1988MARIANOWOPOLSKAM IIBrak
90LEWONIEC SZYMON1984STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIBrak
91ŁYK GERARD1988STARGARD SZCZECIŃSKIBEZ KLUBU/ AMATORPOLSKAM IIBrak
92MARIANKOWSKI BARTOSZ1998SZCZECINPOLSKAM IIBrak
93MARKOWSKI ADRIAN1992SZCZECINPOLSKAM IIBrak
94MATUSIAK BARTOSZ1989SIERADZRAJSPORT SIERADZ CYCLING TEAMPOLSKAM IIBrak
95PANASIUK DAMIAN1991STRÓŻEWOPOLSKAM IIBrak
96PENDRAK FILIP1988ZBĄSZYNEKPOLSKAM IIBrak
97RUTKOWSKI BARTOSZ1988MŁAWATEMPO MŁAWAPOLSKAM IIBrak
98SIPA ŁUKASZ1988SZCZECININFORMATYCY NA ROWERYPOLSKAM IIBrak
99SŁAWIŃSKI PAWEŁ1989CHOJNABIKE TEAM CHOJNAPOLSKAM IIBrak
100SMALEC JERZY 1984LUBNIEWICEPOLSKAM IIBrak
101SOKALSKI MACIEJ1990STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAM IIBrak
102SOWA ADRIAN1988MASZEWOBRAKPOLSKAM IIBrak
103SPLAWSKI DANIEL198670-783POLSKAM IIBrak
104STAWARZ PRZEMYSLAW1996STARGARD SZCZECINSKIPOLSKAM IIBrak
105SZATKOWSKI BARTOSZ1990TORUŃKM PSP W TORUNIUPOLSKAM IIBrak
106SZCZĘCH MARIUSZ1984ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEPOLSKAM IIBrak
107ŚLEDZIONA TOMASZ1985STARGARD SZCZECIŃSKIHAGE POLSKA TEAMPOLSKAM IIBrak
108TAMBOREK DAWID1988SZCZECINPOLSKAM IIBrak
109TONDER MATEUSZ, KACPER1989SŁAWAPOLSKAM IIBrak
110WOJCIESZONEK DAMIAN1997KOBYLANKAKS IRONMAN C/S POLSKAPOLSKAM IIBrak
111ZARZYCKI PAWEŁ1993WARZYMICEPOLSKAM IIBrak
112ZATORSKI WOJCIECH1984WARZYMICEPOLSKAM IIBrak
113ZIEMBOWSKI MACIEJ1996SZCZECINNIEZRZESZONYPOLSKAM IIBrak
114ZYGOŃ ARTUR1987STARGARD SZCZECINSKIPOLSKAM IIBrak
115ŻURAWSKI RADOSŁAW1984SZCZECINPOLSKAM IIBrak
116ALEKSANDER TOMASZ1981SZCZECINCALBUD PRESTO SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
117BALIK PIOTR1979SZCZECINRAZ SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
118BANAŚ DANIEL1981SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
119BANAŚ TOMASZ1975STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIIBrak
120BANKIEWICZ PIOTR1975SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
121BINDEK KRZYSZTOF1981CHOSZCZNOPOLSKAM IIIBrak
122CHMIEL SLAWOMIR1978SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
123CICHOCKI JAKUB1978SZCZECINHKS SKAUT SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
124CICHOWICZ MARCIN1982STRZELCE KRAJ.POLSKAM IIIBrak
125CIEPLIŃSKI KRZYSZTOF1976LIPIANYCYKLISTA LIPIANYPOLSKAM IIIBrak
126CIEPLUCHA RAFAŁ1976MORZYCZYNPOLSKAM IIIBrak
127DĘBICKI MARIUSZ1975LIPIANYPOLSKAM IIIBrak
128FILAR MARIUSZ1976DRAWNOPOLSKAM IIIBrak
129FILAR MARIUSZ1976DRAWNOPOLSKAM IIIBrak
130FILAR MARIUSZ1976DRAWNOPOLSKAM IIIBrak
131FIRKOWSKI ARTUR1978SMARDZKORESCUE TEAMPOLSKAM IIIBrak
132FRASOŃSKI KRZYSZTOF1976SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
133GAJLEWICZ DOMINIK1977MIERZYNPOLSKAM IIIBrak
134GRUSZCZYŃSKI MAREK1978STARGARDMEGA KOLOR & MONSTERPOLSKAM IIIBrak
135GUZIKOWSKI MIRON1983STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIIBrak
136GUZIKOWSKI MIRON1983STARGARDPOLSKAM IIIBrak
137HODYL BARTŁOMIEJ 1981STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAM IIIBrak
138JODKO MARCIN1978SZCZECINKK-ELECTRONICPOLSKAM IIIBrak
139K P1980FFPOLSKAM IIIBrak
140KACZOR TOMASZ1974ZBĄSZYNEKPOLSKAM IIIBrak
141KARWEL NORBERT1976REPTOWOSANMETPOLSKAM IIIBrak
142KLIMAS KRZYSZTOF1981KOŁBACZPOLSKAM IIIBrak
143KOWALSKI MACIEJ1977KŁODAWAPOLSKAM IIIBrak
144KOZYRSKI KRZYSZTOF1981STARGARD SZCZECIŃSKITEAM CUKIERNIA NOVAPOLSKAM IIIBrak
145KUBASIK ARKADIUSZ1980GRYFINOWWW.FILIPTRENER.PL/ WP TRANSPOLSKAM IIIBrak
146KUKUŁA DANIEL1975SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
147KULESZ PAWEŁ1981DOBRZANYPOLSKAM IIIBrak
148KURASZ ARKADIUSZ1974KOSZALINDZIKI KOSZALINPOLSKAM IIIBrak
149KURZYP ANDRZEJ1981SZCZECINITAL AUTOPOLSKAM IIIBrak
150KUŹNIEWSKI SEBASTIAN1974SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
151LIS BARTŁOMIEJ1980SZCZECINSKR GRYFUSPOLSKAM IIIBrak
152MANISZEWSKI PAWEŁ1979RATAJEBOLI MNIE KOLANOPOLSKAM IIIBrak
153MARCZEWSKI BARTOSZ 1981STARGARDPOLSKAM IIIBrak
154MARTYNEK RAFAŁ1979POZNAŃPOLSKAM IIIBrak
155MOGIELSKI MARCIN1979PYRZYCEPOLSKAM IIIBrak
156MOKRZYCKI ADAM19778POLSKAM IIIBrak
157NAWROCKI MAKSYMILIAN1974SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
158OWCZAREK KRZYSZTOF1978MORZYCZYNPOLSKAM IIIBrak
159PACUK GRZEGORZ1982WARSZAWAG'ANGPOLSKAM IIIBrak
160PACUK RAFAŁ1976STARGARDPOLSKAM IIIBrak
161PASZEK TOMASZ1983SZCZECINNORTH TEAMPOLSKAM IIIBrak
162PAWŁOWSKI MARIUSZ1980STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIIBrak
163PIECHOTA KRZYSZTOF1975STARGARD SZCZECIŃSKISKLEP DLA BIEGACZY RUNNERSGOPOLSKAM IIIBrak
164POLBERK PIOTR1980STARGARDPOLSKAM IIIBrak
165POLESZAK ADAM1982SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
166PRUS ZBIGNIEW1975SZCZECINCALBUD PRESTOPOLSKAM IIIBrak
167RAK DARIUSZ1977DOŁUJEPOLSKAM IIIBrak
168RAKUS BOGUMIŁ1978STARGARDPOLSKAM IIIBrak
169SAMSON ARTUR1982SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
170SAWICKI ARKADIUSZ1981STARGARD SZCZ12BZ 4KPZMOTPOLSKAM IIIBrak
171SEMENIUK TOMASZ1981RZEDZINYPOLSKAM IIIBrak
172SINICA IRENEUSZ1975STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIIBrak
173SKÓRKO MARCIN 1982KOSZALINDZIKI TEAMPOLSKAM IIIBrak
174SKRZYPCZAK GRZEGORZ1977SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
175SMAGOWICZ RADOSŁAW1981STARGARDSTARGARD NA ROWERYPOLSKAM IIIBrak
176SOBAŃSKI WALDEMAR1974STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIIBrak
177STERNA FILIP1977POLICEPOLSKAM IIIBrak
178STERNA FILIP1977POLICEPOLSKAM IIIBrak
179STRZESZKOWSKI PAWEŁ1978ŚWINOUJŚCIEPOLSKAM IIIBrak
180SZARZYŃSKI MARCIN1974SZCZECIN BANK BGŻ TEAMPOLSKAM IIIBrak
181SZELKOWSKI KRZYSZTOF1982STARGARD SZCZECIŃSKITEAM ZMECHPOLSKAM IIIBrak
182SZUKALSKI PIOTR1981SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
183ŚLASKI PIOTR1977KATOWICESCS OSOZ RACING TEAMPOLSKAM IIIBrak
184TRYCH ADRIAN ARTUR197761KM PSP SZCZECIN/ BDC JAMIS TEAMPOLSKAM IIIBrak
185ULAWSKI RAFAŁ1980SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
186WALKOWIAK STANISŁAW1983POZNAŃGREAT POLAND BIKE TEAMPOLSKAM IIIBrak
187WASIELEWSKI MICHAŁ1983COBYLANKAPOLSKAM IIIBrak
188WOŁOWSKI ROBERT1974STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIIBrak
189WRĘCZYCKI IRENEUSZ1976STARAGRD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIIBrak
190ZACHARZ RADOSŁAW1979MOTANIECPOLSKAM IIIBrak
191ZIĘCINA MARCIN 1979STARE CHRAPOWOPOLSKAM IIIBrak
192ZIOBROWSKI GRZEGORZ1974BARLINEKBARLINECKA GRUPA KOLARSKAPOLSKAM IIIBrak
193AUGUŚCIK PIOTR1972BNINPOLSKAM IVBrak
194BANASZEK ARMAND1968WITKOWO DRUGIEPOLSKAM IVBrak
195BANASZEK ARMAND1968WITKOWO DRUGIEPOLSKAM IVBrak
196BARAN GRZEGORZ1968STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVBrak
197BASZAK ANDRZEJ1966MORZYCZYNPOLSKAM IVBrak
198BUKO JACEK1966STARGARD SZCZ.SZWLA STARGARD SZCZ.POLSKAM IVBrak
199CIECHANOWSKI ROBERT1970SZCZECINPOLSKAM IVBrak
200CIECHANOWSKI ROBERT1970SZCZECINPOLSKAM IVBrak
201CIOCH JAROSŁAW1971SZCZECINPOLSKAM IVBrak
202CYNOWSKI PIOTR1971RACŁAWPOLSKAM IVBrak
203FELKEL KRZYSZTOF1973SZCZECINPOLSKAM IVBrak
204FIT TOMASZ1969SZCZECINHKL - DEKORACJA OKIENPOLSKAM IVBrak
205GABRYCH JACEK1969LEGBĄDPOLSKAM IVBrak
206GĄSIOROWSKI PIOTR1972DRAWSKO POMPOLSKAM IVBrak
207GRANOWSKI PAWEŁ1970NAKŁOPOLSKAM IVBrak
208HOLOWCZAK EDWARD1965BARLINEKBARLINECKA GRUPA KOLARSKAPOLSKAM IVBrak
209JACYNA MIROSLAW1964SZCZECIN-DABIETUROWSKI ROWERYPOLSKAM IVBrak
210JANOWSKI ARTUR1973SZCZECINPOLSKAM IVBrak
211JĘDRZEJCZYK WOJCIECH1964SZCZECINPOLSKAM IVBrak
212KARWAT PRZEMYSŁAW1972SZCZECINPOLSKAM IVBrak
213KIEŁPIŃSKI MICHAŁ1971MOSTYPOLSKAM IVBrak
214KISIEL DANIEL1973STARGARD SZCZECIŃSKISTARGARDPOLSKAM IVBrak
215KISIEL DANIEL1973STARGARD SZCZECIŃSKISTARGARDPOLSKAM IVBrak
216KLISOWSKI DARIUSZ1972SZCZECINPOLSKAM IVBrak
217KOCHAŃSKI JANUSZ1966WĄBRZEŹNOPOLSKAM IVBrak
218KOCIK TOMASZ1972SZCZECINPOLSKAM IVBrak
219KOMISARCZYK GRZEGORZ1971STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVBrak
220KOMISARCZYK GRZEGORZ1971STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVBrak
221KOPCZYNSKI PIOTR1964JENINKOLARZE GORZÓWPOLSKAM IVBrak
222KOTOWICZ PIOTR1973SZCZECINRADISSON BLUPOLSKAM IVBrak
223KOWALCZYK ANDRZEJ1972WIELICZKAGHOST POLSKAPOLSKAM IVBrak
224KRÓL ALEKSANDER1970STARGARDPOLSKAM IVBrak
225KRUŻYŃSKI DARIUSZ1971POLICEPOLSKAM IVBrak
226KUCZA WALDEMAR1968MIERZYNPOLSKAM IVBrak
227KULESZA MIŁOSZ1972MIĘDZYZDROJEMIĘDZYZDROJEPOLSKAM IVBrak
228KUŹMIŃSKI JACEK1973SZCZECINPOLSKAM IVBrak
229LIPTAK SŁAWOMIR1965STARGARD SZCZPOLSKAM IVBrak
230LIPTAK SŁAWOMIR1965STARGARD SZCZPOLSKAM IVBrak
231LIPTAK SŁAWOMIR1965STARGARD SZCZPOLSKAM IVBrak
232MACIOCH REMI RAFAL1970STARGARDREMI STCPOLSKAM IVBrak
233MAJCHRZAK PAWEŁ1973PIŁAPOLSKAM IVBrak
234MARIANKOWSKI MICHAŁ1971SZCZECINPOLSKAM IVBrak
235MĄKOL KRZYSZTOF1969WROCŁAWDALEKO JESZCZE?POLSKAM IVBrak
236MISKIS PIOTR1972DOLICEPOLSKAM IVBrak
237MNICH ARKADIUSZ1973SZCZECINPOLSKAM IVBrak
238NOWACZYK MAREK1972SZCZECINNIEPOLSKAM IVBrak
239PIETRUSZEWSKI ARKADIUSZ1973NOWOGARDPOLSKAM IVBrak
240PIUS TOMASZ1967SZCZECINPOLSKAM IVBrak
241RAK MARIUSZ1968SZCZECINBIKE TEAM ROLETKI.HOME.PLPOLSKAM IVBrak
242RAK MARIUSZ1968SZCZECINBIKE TEAM ROLETKI.HOME.PLPOLSKAM IVBrak
243ROSIŃSKI  MARCIN 1973MIĘDZYRZECZTEAM EHRLEPOLSKAM IVBrak
244RYCHEL BŁAŻEJ1966KOBYLANKAPOLSKAM IVBrak
245SKIBA ROMAN1968NAKŁO NAD NOTECIĄDIABLO TEAMPOLSKAM IVBrak
246SKIERLAK KRZYSZTOF1969TANOWOPCF CYCLING TEAMPOLSKAM IVBrak
247STALEWSKI DARIUSZ1972GRYFICEK.R.GRYFLAND GRYFICEPOLSKAM IVBrak
248SZMIT JACEK1969STARGARD SZCZECPOLSKAM IVBrak
249SZUMSKI JACEK1965STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVBrak
250SZWABOWICZ SŁAWOMIR1973STARGARDPOLSKAM IVBrak
251TATARSKI ANDRZEJ1970STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVBrak
252TATARSKI ANDRZEJ1970STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVBrak
253WACH KRZYSZTOF1964STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVBrak
254WOLAŃSKI JAROSŁAW1973SZCZECINPOLSKAM IVBrak
255WOŁOWSKI JERZY1972STARGARDNIEZRZESZONYPOLSKAM IVBrak
256WÓJCICKI MARCIN1972PYRZYCEPOLSKAM IVBrak
257ZALISZ PIOTR1973SŁUBICEFSL.VERUS.AOK.PL.TEAMPOLSKAM IVBrak
258ZIELIŃSKI ARTUR1972SZCZECINPOLSKAM IVBrak
259ZIELIŃSKI ARTUR1972SZCZECINPOLSKAM IVBrak
260ANDRZEJCZAK MACIEJ1963SZCZECINPOLSKAM VBrak
261ANDRZEJCZAK MACIEJ1963SZCZECINPOLSKAM VBrak
262BĄKOWSKI PIOTR1962SZCZECINCALBUD PRESTO SZCZECINPOLSKAM VBrak
263BIEL ANDRZEJ1959POLICEGÓRAL POLICEPOLSKAM VBrak
264BODNAR WŁADYSŁAW1958BORÓWIECSMIGŁO OSIECZNAPOLSKAM VBrak
265BUREWICZ TADEUSZ1962NOWOGARDNIEZRZESZONYPOLSKAM VBrak
266CHWAT LESZEK1957SZCZECINPOLSKAM VBrak
267DAWIDOWICZ ZBIGNIEW1958STARGARD SZCZECINSKI-POLSKAM VBrak
268DROHOMIRECKI ZBIGNIEW1962WIES NIEDŹWIEDŹPOLSKAM VBrak
269GÓRCZEWSKI RYSZARD1958SOWNONIEZRZESZONYPOLSKAM VBrak
270HAJAC DARIUSZ1963GOLENIOWJF DUET GOLENIÓWPOLSKAM VBrak
271JAROS MAREK 1963SKWIERZYNAPOLSKAM VBrak
272JASIENIECKI WIESŁAW1961TORUŃCARBON TORUŃPOLSKAM VBrak
273JASIŃSKI SŁAWOMIR1962SZCZECINPOLSKAM VBrak
274KARWAT STANISŁAW1959SZCZECINEKPOLSKAM VBrak
275KLUCZKOWSKI RYSZARD1956STARGARD SZCZECIŃSKITTRIR STARGARDPOLSKAM VBrak
276KŁOS MARIAN1956ZBĄSZYNEKZBASZYNEK DIVERSEY TEAMPOLSKAM VBrak
277KRYŃSKI ANDRZEJ1960STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VBrak
278KRZECZKOWSKI KRZYSZTOF1960GRYFICEKS MASTERS GRYFICEPOLSKAM VBrak
279KULPA WALDEMAR1960SZCZECINPOLSKAM VBrak
280KUŹMIŃSKI ZBIGNIEW1956GOLENIÓWPOLSKAM VBrak
281LASOTA BOGDAN1959STRZELCE KRAJENSKIEFUNTASTOPOLSKAM VBrak
282LEJKOWSKI BOGUSŁAW1959SZCZECINPOLSKAM VBrak
283LEWANDOWSKI RYSZARD1954SZCZECINPOLSKAM VBrak
284LEWAŃSKI MIROSŁAW1958STRZELCE KRAJEŃSKIEPOLSKAM VBrak
285LIZUT KRZYSZTOF1959STARGARD SZCZECIŃSKITR STARBLADEPOLSKAM VBrak
286ŁUKASZEWICZ SŁAWOMIR 1960GOLENIÓWGOLENIÓWPOLSKAM VBrak
287ŁUKASZEWICZ SŁAWOMIR1961GOLENIÓWDOMINO GOLENIÓWPOLSKAM VBrak
288NOWACZYK SŁAWOMIR1962STARGARDPOLSKAM VBrak
289OZGA KAZIMIERZ1954KOSZALINPOLSKAM VBrak
290POBORSKI BOGDAN1959SZCZECINSCOTT-ODLO-SCALE-RC POWER MTB RACINGPOLSKAM VBrak
291SIKORA ROBERT1962BARLINEKPOLSKAM VBrak
292SKIERCZYŃSKI ZBIGNIEW1960DOBRASTOWARZYSZENIE OSIEDLE PRZY SPORTOWEJPOLSKAM VBrak
293SOBOLEWSKI WIESŁAW1960GOLENIÓWPOLSKAM VBrak
294STANKIEWICZ WOJCIECH1963STARGARD SZCZ.POLSKAM VBrak
295STANKIEWICZ WOJCIECH 1963STARGARD SZCZ.POLSKAM VBrak
296STANKIEWICZ WOJCIECH 1963STARGARD SZCZ.POLSKAM VBrak
297STEFANICKI MAREK1958ŚWINOUJŚCIEKS UZNAM ŚWINOUJŚCIEPOLSKAM VBrak
298SUCHOGÓRSKI  WIESŁAW1958GORZÓW WLKP.KOLARZE GORZÓWPOLSKAM VBrak
299SZCZYGIEŁ ANDRZEJ1961STARGARD SZCZBARAKUDAPOLSKAM VBrak
300SZKWAREK JERZY1961SZCZECINPOLSKAM VBrak
301SZKWAREK JERZY1961SZCZECINPOLSKAM VBrak
302WAWRZASZEK RYSZARD1957SZCZECINNIEZRZESZONYPOLSKAM VBrak
303WNĘK WOJCIECH1958MORZYCZYNSTCPOLSKAM VBrak
304WOJCIECHOWSKI WITOLD1963STRZELCE KRAJEŃSKIEBIKE SUKCES STRZELCE KRAJEŃSKIEPOLSKAM VBrak
305WÓJCIK JULIAN1954STARGARD SZCZECIŃSKISZWLAPOLSKAM VBrak
306WÓJCIKI JULIAN1954STARGARD SZCZECIŃSKISZWLAPOLSKAM VBrak
307WÓJCIKOWSKI ANDRZEJ1959STARGARDPOLSKAM VBrak
308WÓJCIKOWSKI ANDRZEJ1959STARGARDPOLSKAM VBrak
309ZATYKA MIROSLAW1961STARGARD SZCZECINSKINIE ZRZESZONYPOLSKAM VBrak
310ANDRZEJEWSKI WIESŁAW1951GRYFINOPOLSKAM VIBrak
311BARAN JAN1951NOWOGARDJ.B.POLSKAM VIBrak
312DYMECKI JAN1948CZAPLINEKEURO BIKE KACZMAREK ELEKTRYK TEAMPOLSKAM VIBrak
313HINNEL GRZEGORZ1948SZCZECINGÓRAL POLICEPOLSKAM VIBrak
314LEŚNIEWSKI TADEUSZ1953STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VIBrak
315LEŚNIEWSKI TADEUSZ1953STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VIBrak
316MADAJCZYK ZDZISŁAW1948WĘGORZYNOPOLSKAM VIBrak
317NAPIERAŁA GRZEGORZ1952BOLECHÓWKOGOGGLE PRO ACTIVE EYEWEARPOLSKAM VIBrak
318NOWAK WIESŁAW1949SZCZECINSZCZECINPOLSKAM VIBrak
319PIETRUSZEWSKI JANUSZ194916INOWOGARDPOLSKAM VIBrak
320SKĄPSKI RYSZRD1946STARGARD SZCZECINSKISZWLA STARGARD SZCZ.POLSKAM VIBrak
321TYSLER GRZEGORZ1952PRZECŁAWHERBOWABIKEPOLSKAM VIBrak
322TYSLER GRZEGORZ1952PRZECŁAWHERBOWABIKEPOLSKAM VIBrak
323UCIECHOWSKI IGOR1953SZCZECINHERBOWABIKEPOLSKAM VIBrak
324WOJSZNIS WALDEMAR1952STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAM VIBrak
325WOJSZNIS WALDEMAR1952STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAM VIBrak
326ROGIŃSKI WŁODZIMIERZ1943STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VIIBrak
327SADZIK KRZYSZTOF1943SZCZECINNIEZRZESZONYPOLSKAM VIIBrak
328SADZIK KRZYSZTOF1943SZCZECINAMATORPOLSKAM VIIBrak
329ZAGDANSKI TADEUSZ1942STARGARD SZCZECSTC STARGARD SZCZECINSKIPOLSKAM VIIBrak
330ZAGDANSKI TADEUSZ1942STARGARD SZCZECSTC STARGARD SZCZECINSKIPOLSKAM VIIBrak