STS-TIMING.PL - LISTA STARTOWA X Maraton MTB - Jezioro Miedwie - 2015-08-15

LISTA STARTOWA X Maraton MTB
Jezioro Miedwie - 2015-08-15

REJESTRACJA - X Maraton MTB

Zawodnicy z potwierdzona platnoscia
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Kat Opłata
1HUBER-WOŹNIAK MARTA1989KOBYLANKAPOLSKAK IITak
2JAHNZ KAROLINA1984CHOJNICEPOLSKAK IITak
3JÓŹWIAK ANNA1992DĘBINAPOLSKAK IITak
4KUŹMICZ KATARZYNA1988STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IITak
5SILWANIUK AGNIESZKA1990SZCZECINPOLSKAK IITak
6BADURA EWELINA1979PIŁAPILSKIE BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJPOLSKAK IIITak
7BĄKOWSKA MAGDALENA1982POZNAŃPOLSKAK IIITak
8BRODZIŃSKA AGNIESZKA1975PRZELEWICEPOLSKAK IIITak
9GLUSZYK  JOANNA1976SZCZECINPOLSKAK IIITak
10GRUCA MAŁGORZATA1975KOBYLANKAWMP GRUCAPOLSKAK IIITak
11GRYDZIUSZKO ALICJA1980STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IIITak
12KORZENIEWSKA JUSTYNA1976GORZÓW WLKP.POLSKAK IIITak
13ŁUŻYŃSKA KATARZYNA1979POLICEBBL TEAM POLICEPOLSKAK IIITak
14MURAŃSKA MAŁGORZATA1975MIERZYNPOLSKAK IIITak
15ROT-WIECZORKIEWICZ AGNIESZKA1981STARGARD SZCZECIŃSKISZWLA/RYŚ BANDAPOLSKAK IIITak
16SZYCKO ALEKSANDRA1978MORZYCZYNTANDEM Z J. DRUKAŁA - P&S TEAMPOLSKAK IIITak
17TOMCZAK AGNIESZKA1976BEZRZECZETYMIANKOWA TEAMPOLSKAK IIITak
18BARAN KATARZYNA1968STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVTak
19BARTOSIŃSKA MAŁGORZATA1965ZAŁOMPOLSKAK IVTak
20BILARD JOANNA1968ŚWINOUJŚCIEKS UZNAMPOLSKAK IVTak
21CAŁA JOANNA1969SZCZECINPOLSKAK IVTak
22NAWROCKA WIOLETTA1967ZAŁOMPOLSKAK IVTak
23RADLIŃSKA MAŁGORZATA1967STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVTak
24SZWARC ANNA1973SZCZECINPOLSKAK IVTak
25ŻURAWSKA WIOLETTA1973SZCZECINKOLARZE Z GÓRKI "CIŚNIJ" TEAMPOLSKAK IVTak
26SZYMANKIEWICZ EWA1958OSTRÓW WLKPPOLSKAK VTak
27WERNER JULITA1959SZCZECINROWERY TUROWSKI SZCZECINPOLSKAK VTak
28AKSAMIT IRENA1951DOLICEPOLSKAK VITak
29ZADARKO HALINA1953STARGARDPOLSKAK VITak
30CAŁY BŁAŻEJ1992SZCZECINPOLSKAM IITak
31CICHECKI PIOTR1985SZCZECINPOLSKAM IITak
32HABIERA PAWEL1986PYRZYCEPOLSKAM IITak
33KAMIŃSKI PAWEŁ1984SZCZECINPOLSKAM IITak
34KIWIOR JANUSZ1988STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
35KRUPA PAWEŁ19851POLSKAM IITak
36MACIUSZONEK HUBERT1985STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
37PIECHOCKI MICHAŁ1989SZCZECINBATKAPOLSKAM IITak
38PIETRZYK WOJCIECH1984BIELSKO-BIAŁAPOLSKAM IITak
39SUSZ KONRAD1986DOLICEPOLSKAM IITak
40SZCZĘCH MARIUSZ1984ŚWINOUJŚCIEPOLSKAM IITak
41SZCZĘSNY PAWEŁ1987GORZÓW WLKP.AUTO KLUCZ POMOCPOLSKAM IITak
42TOMASZEWSKI RAFAŁ1984SZCZECINPOLSKAM IITak
43WŁODARZ  JAROSŁAW 1986SZCZECINPOLSKAM IITak
44WOŹNIAK ANDRZEJ1988KOBYLANKAPOLSKAM IITak
45WYPYCH PIOTR1985STARGARDPOLSKAM IITak
46ZARZYCKI PAWEŁ1993WARZYMICEPOLSKAM IITak
47ZYGOŃ ARTUR1987STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
48ŻYŁCZYŃSKI MICHAŁ1986STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IITak
49BADURA RAFAŁ1979PIŁAPILSKIE BRACTWO TURYSTYKI ROWEROWEJPOLSKAM IIITak
50BAKALARCZYK MARCIN1982SZCZECINPRESTO/CALBUDPOLSKAM IIITak
51BALSKI LUKASZ1981SZCZECINENLIGHTENED SZCZECINPOLSKAM IIITak
52BROSŁAWSKI MARCIN 1977GOLENIÓWPOLSKAM IIITak
53BROSŁAWSKI  MICHAŁ 1978GOLENIÓWPOLSKAM IIITak
54CZAJKOWSKI ADAM1974SZCZECINPOLSKAM IIITak
55CZAJKOWSKI KRZYSZTOF1975BEZRZECZESTC STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
56DROŹDZIEL WOJCIECH1983GRYFINOPOLSKAM IIITak
57FRĘCH RADOSŁAW1980SZCZECINPOLSKAM IIITak
58GAJ MARCIN1978SZCZECINSKR GRYFUSPOLSKAM IIITak
59GIGOŁO ŁUKASZ1976KARLINOSUNDAYBIKERS KARLINO TEAMPOLSKAM IIITak
60GRUCA PRZEMYSŁAW1975KOBYLANKAWMP GRUCAPOLSKAM IIITak
61GUSS RAFAŁ1978SZCZECINPOLSKAM IIITak
62HOŁUBASZ PAWEŁ1978LĘBORKUNIA RACING TEAMPOLSKAM IIITak
63JELONKIEWICZ SEBASTIAN1980BEZRZECZEAMATORPOLSKAM IIITak
64JUŻYK MARCIN1975STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
65KACZOR PIOTR1977MASZEWORATUSZ MASZEWOPOLSKAM IIITak
66KASPRZAK MARCIN1982SZCZECINSZCZECIN NA ROWERACHPOLSKAM IIITak
67KĘDZIERSKI PRZEMYSŁAW1979SZCZECINPOLSKAM IIITak
68KLEBOWSKI HUBERT C.1979STADTSTEINACHRATUSZ MASZEWONIEMCYM IIITak
69KOŁODA SEBASTIAN1977STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
70KRZEMIEŃ PIOTR1983KOŁBACZPOLSKAM IIITak
71KRZEMIEŃ SZYMON1981KOŁBACZPOLSKAM IIITak
72KURLAPSKI MARIUSZ1975ŚWIDWINSTR ŚWIDWINPOLSKAM IIITak
73LIPKA MACIEJ1982ŻAROWOPOLSKAM IIITak
74ŁUŻYŃSKI TOMASZ1976POLICETT SZCZECINPOLSKAM IIITak
75ŁYSAK PRZEMYSŁAW1977STĘSZEWPYRCYK PROPOLSKAM IIITak
76MOŚCIŃSKI WOJCIECH1977STARGARD SZCZECIŃSKISZWLA STARGARDPOLSKAM IIITak
77NOWEK MARCIN1975SZCZECINPOLSKAM IIITak
78NYKIEL ŁUKASZ1981MYŚLIBÓRZPOLSKAM IIITak
79ORŁOWSKI SEBASTIAN1975NOWOGARDZK NOWOGARDPOLSKAM IIITak
80PIEDO ARTUR1978RADOWO MAŁEPOLSKAM IIITak
81POSIAKOW MARCIN1980SZCZECINPOLSKAM IIITak
82POZORSKI BARTŁOMIEJ1979STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIITak
83RAUSZ TOMASZ1982GORZÓW WIELKOPOLSKIKRZYWE KOŁAPOLSKAM IIITak
84SIWEK ROBERT1981SZCZECINPOLSKAM IIITak
85STARZYŃSKI TOMASZ1980KAZIMIERZA WIELKAPOLSKAM IIITak
86SZYMAŃSKI  ŁUKASZ 1983SZCZECINPOLSKAM IIITak
87TERESZKIEWICZ ANDRZEJ1977STARGARDPOLSKAM IIITak
88TOKAREK MAREK1974STARGARDPOLSKAM IIITak
89TOMCZAK TOMASZ1975BEZRZECZETYMIANKOWA TEAMPOLSKAM IIITak
90TROJANOWSKI KRZYSZTOF1976STARGARD SZCZ.POLSKAM IIITak
91TRYBUCHOWSKI KRZYSZTOF1981RESKOPOLSKAM IIITak
92WASIECZKO ADAM1980DOMINIKOWOPOLSKAM IIITak
93WIERZBICKI ROBERT1979MASZEWORATUSZ MASZEWOPOLSKAM IIITak
94WIŚNIEWSKI HUBERT1981SZCZECINPOLSKAM IIITak
95WŁOCHAL MICHAŁ1977SZCZECINCAN BATLORIPOLSKAM IIITak
96WYROSTEK RADOSŁAW1976MORZYCZYNP&S TEAMPOLSKAM IIITak
97ZAMARLIK TOMASZ1980SZCZECINSTRAVA- MYBIKE W BRANDOO.PLPOLSKAM IIITak
98AUGUŚCIK PIOTR1972KÓRNIKPOLSKAM IVTak
99CHAMIER-CIEMIŃSKI PIOTR1973PRZECŁAWPOLSKAM IVTak
100CHRZAN PIOTR1973SZCZECINKOLARZE Z GÓRKI "CIŚNIJ" TEAMPOLSKAM IVTak
101CIEŚLICKI WITOLD1971BIELKOWOPOLSKAM IVTak
102GUSS GRZEGORZ1971SZCZECINPOLSKAM IVTak
103JARZYNA RYSZARD1973STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
104KAMIŃSKI  DARIUSZ 1973SZCZECINP&S TEAMPOLSKAM IVTak
105KLIMEK ARTUR1968SZCZECINPOLSKAM IVTak
106KRAŚNIEWSKI CEZARY1972KOŁOBRZEGKTCPOLSKAM IVTak
107KUCZA WALDEMAR1968POLICENIEZRZESZONYPOLSKAM IVTak
108MACIASZCZYK ROMAN1969BIERUTÓWPOLSKAM IVTak
109MATYJASIK JACEK1966PYRZYCEPOLSKAM IVTak
110MISKIS PIOTR1972MORZYCAPOLSKAM IVTak
111NAWROCKI JACEK1965ZAŁOMPOLSKAM IVTak
112NOWACZYK MAREK1972SZCZECINPOLSKAM IVTak
113PODWYSZYŃSKI SYLWESTER1973SZCZECINPOLSKAM IVTak
114POLESKI ARTUR1973SZCZECINPOLSKAM IVTak
115POZORSKI WITOLD1969STARGARDPOLSKAM IVTak
116ROCZEŃ WOJCIECH1971STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVTak
117SKÓRKA ROBERT1970ŚWINOUJŚCIEAMATORPOLSKAM IVTak
118SZERAFIN JAROSŁAW1973STARGARD SZCZECIŃSKI-------POLSKAM IVTak
119SZYMAŃSKI JACEK1966KALISZ POMORSKIPOLSKAM IVTak
120URBANOWICZ MIROSŁAW1964CHOSZCZNONIEZRZESZONYPOLSKAM IVTak
121WIECZORKIEWICZ SYLWESTER1972STARGARD SZCZECIŃSKIRYŚ BANDAPOLSKAM IVTak
122WNĘTRZAK IRENEUSZ1968SZCZECINPOLSKAM IVTak
123WOJTYNIAK ROBERT1972POLICEGÓRAL POLICEPOLSKAM IVTak
124ZAROSA KAROL1969GRYFICESAMOTNY WILKPOLSKAM IVTak
125BALCERZAK ANDRZEJ1959POLICECALBUD PRESTO SZCZECINPOLSKAM VTak
126BARTOSIŃSKI TOMASZ1963ZAŁOMPOLSKAM VTak
127BOGDAN ZBIGNIEW1955SZCZECINBRAKPOLSKAM VTak
128BUCHOLC ANDRZEJ1961BOGDANIECKRZYWE KOŁAPOLSKAM VTak
129CHWAT LESZEK1957SZCZECINPOLSKAM VTak
130CIECHANOWSKI WOJCIECH1956SZCZECINROWERY-TUROWSKIPOLSKAM VTak
131DAWIDOWICZ ZBIGNIEW1958STARGARD SZCZECINSKIPOLSKAM VTak
132DOMAŃSKI JAROSŁAW1960HAMBURGPOLSKAM VTak
133DRUKAŁA JANUSZ1960SZCZECINTANDEM Z ALEKSANDRA SZYCKOPOLSKAM VTak
134KUBRAK LESZEK1957SZCZECINPOLSKAM VTak
135KULPA WALDEMAR1960SZCZECINPOLSKAM VTak
136LUBIŃSKI ZBIGNIEW1956ŚWINOUJŚCIEKS UZNAMPOLSKAM VTak
137LUTY MAREK1955LUBIEŃTEAM OSW KIROWY GOŚCINIEC KOŚCIELISKOPOLSKAM VTak
138NOWAK KAZIMIERZ1955STARGARDPOLSKAM VTak
139PUPKO LESZEK1954SZCZECINPOLSKAM VTak
140PYSIAK SŁAWOMIR1961SZCZECINNIE ZRZESZONYPOLSKAM VTak
141ROSTEK JAROSŁAW 1954SZCZECINNIEZRZESZONYPOLSKAM VTak
142SIKORA KRZYSZTOF1963ŚWIDWINSTR ŚWIDWINPOLSKAM VTak
143STANISZEWSKI STANISŁAW1956GOLENIÓWCALBUD PRESTOPOLSKAM VTak
144SZYMANKIEWICZ KAZIMIERZ1957OSTRÓW WLKPPOLSKAM VTak
145WIŚNIEWSKI LESŁAW1958SZCZECINPOLSKAM VTak
146WÓJCIK WIESŁAW1958SZCZECINPOLSKAM VTak
147ŻYTO KRZYSZTOF 1956MORZYCZYNSTOW. KOBYLANKA GMINĄ DLA MIESZKAŃCÓWPOLSKAM VTak
148ANDRZEJEWSKI  WIESŁAW 1951GRYFINOPOLSKAM VITak
149ANKUDOWICZ CZESŁAW1949DOŁUJEPOLSKAM VITak
150MACIASZCZYK ZBIGNIEW1950SZCZECINCALBUD-PRESTOPOLSKAM VITak
151MIANOWSKI MAREK1948SZCZECINBO-GO OGNIWO SZCZECINPOLSKAM VITak
152NAWROT JAN1953SZCZECINPOLSKAM VITak
153SAKRA WIESŁAW1953STARGARD SZCZECIŃSKIP&S TEAMPOLSKAM VITak
154WIECZORKIEWICZ RYSZARD1946STARGARD SZCZ.SZWLA / RYŚ BANDAPOLSKAM VITak



Zawodnicy zgłoszeni do Mistrzostw Polski Strażaków
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Kat Opłata
1KORZENIEWSKA JUSTYNA1976GORZÓW WLKP.KW PSP Gorzów Wlkp.POLSKAK IIITak
2GREGUŁA WOJCIECH1986CHOJNAKP PSP GRYFINOPOLSKAM IIBrak
3SKAŁA BARTOSZ1984ŁĘŻYCAKM PSP Zielona Góra POLSKAM IIBrak
4KONIOR ARTUR1974NOWOGARDKP PSP GOLENIÓWPOLSKAM IIIBrak
5ŚWISTEL SEBASTIAN1978JENINKomenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej Gorzów WielkopolskiPOLSKAM IIIBrak
6PODWYSZYŃSKI SYLWESTER1973SZCZECINKW PSP SzczecinPOLSKAM IVTak
7RUDZIŃSKI JACEK1969GRYFINOKP PSP GRYFINOPOLSKAM IVBrak
8LUTY MAREK1955LUBIEŃOśrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy ZOSP RP w KościeliskuPOLSKAM VTak



Zawodnicy zgłoszeni do klayfikacja Służby Więziennej
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Kat Opłata
1ŁUKJAŃSKA  ANNA 1980SZCZECINZK Goleniów POLSKAK IIIBrak
2PRZYBYŁEK GRZEGORZ 1985GRYFICEZk Nowogard POLSKAM IIBrak
3KOWALIK MARCIN1976MIERZYNOISW SzczecinPOLSKAM IIIBrak
4ORŁOWSKI SEBASTIAN1975NOWOGARDZK NowogardPOLSKAM IIITak
5KOCEMBA WALDEMAR1973NAKŁO NAD NOTECIĄZAKŁAD KARNY POTULICEPOLSKAM IVBrak
6KULPA JAROSŁAW1972GORZÓW WLKP.Zakład Karny w Gorzowie Wlkp.POLSKAM IVBrak
7KULPA JAROSŁAW1972GORZÓW WLKP.ZK Gorzów Wlkp.POLSKAM IVBrak
8SZUMSKI JACEK1965STARGARDAŚ SzczecinPOLSKAM IVBrak



Zawodnicy zgłoszeni do klasyfikacji Policji
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Kat Opłata
1CZAJKOWSKI ADAM1974SZCZECINIDz WK KWP SzczecinPOLSKAM IIITak
2KILAR TOMASZ1974KOSZALINKomenda Miejska Policji w KoszaliniePOLSKAM IIIBrak
3KOŁOGRYW TOMASZ1978SZPROTAWAKP SzprotawaPOLSKAM IIIBrak
4MOKRZYCKI ADAM1977SZCZECINKomenda Miejska Policji SzczecinPOLSKAM IIIBrak
5WOŁOSZYN KONRAD1976STEPNICAKomenda Miejska Policji w SzczeciniePOLSKAM IIIBrak
6NOWAK MARIUSZ1968PUCICEKomisariat Policji w NowogardziePOLSKAM IVBrak


Zawodnicy bez potwierdzonej platnosci
L.p. Nazwisko i imię Rok urodzenia Miasto Klub Kraj Kat Opłata
1CZEKIN AGATA1989STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAK IIBrak
2FITA NATALIA1992BIERUTÓWDOLNY ŚLĄSKPOLSKAK IIBrak
3KASIŃSKA ZOFIA1992SZCZECINAMP GRYF SZCZECINPOLSKAK IIBrak
4KWARCIAK NATALIA1986STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IIBrak
5LIEBEK EWA1984SZCZECINPOLSKAK IIBrak
6MATUSZEWSKA ANITA1986NOWA SÓLPOLSKAK IIBrak
7MISIARZ PAWEŁ1986SZCZECINCOOLBIKE.PLPOLSKAK IIBrak
8MOCZYDŁOWSKA BARBARA1997PIASECZNOMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAK IIBrak
9NADOBNA JOWITA1985STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAK IIBrak
10OSTAPOWICZ MAŁGORZATA DOROTA1988SZCZECINPOLSKAK IIBrak
11PAJĄK MILENA1988SZCZECINPOLSKAK IIBrak
12RYDZYŃSKA SANDRA1997SZCZECINIRON INSANEPOLSKAK IIBrak
13SZYMAŃSKA KAMILA1987ZAŁOMPOLSKAK IIBrak
14TURCZYK EWA1985STARGARD SZCZECIŃSKIPZU TEAMPOLSKAK IIBrak
15WOJCIECHOWSKA JOANNA1985NOWA SÓLPOLSKAK IIBrak
16BRODZIŃSKA IWONA1980PRZELEWICEPOLSKAK IIIBrak
17CHRZĄSTOWSKA ELŻBIETA1983BIERUTÓWDOLNY ŚLĄSKPOLSKAK IIIBrak
18DRABIK SYLWIA1979GRZĘDZICEPOLSKAK IIIBrak
19GĄSIOROWSKA GABRIELA1982STARA DĄBROWAPOLSKAK IIIBrak
20GRUDZIECKA ULA1977SZCZECINFIZJOBIEGACZE SZCZECINPOLSKAK IIIBrak
21JAKUBIAK VIOLKA1974STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IIIBrak
22KLEPARSKA KATARZYNA1983GOLENIÓWPOLSKAK IIIBrak
23KONIECZNA JOWITA1980CHOSZCZNOPOLSKAK IIIBrak
24KRUSZKA MONIKA1979SZCZECINPNRPOLSKAK IIIBrak
25KWARCIAK PAULINA1981STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IIIBrak
26LEMAŃSKA MONIKA1980SZCZECINBĄBEL SPORT TEAMPOLSKAK IIIBrak
27LITWINIAK-GRĘDZIŃSKA MAŁGORZATA1976SZCZECINKOLARZE Z GÓRKI "CIŚNIJ"TEAMPOLSKAK IIIBrak
28ŁUKJAŃSKA  ANNA 1980SZCZECINPOLSKAK IIIBrak
29NOWAK DOROTA1983SZCZECINPOLSKAK IIIBrak
30PAWLAK ELŻBIETA1981SZCZECINPOLSKAK IIIBrak
31PIJANKA AGNIESZKA1982STARGARD SZCZECIŃSKIFIZJOBIEGACZE SZCZESCINPOLSKAK IIIBrak
32PŁOTKOWSKA MARTA1978SZCZECINC/S IRONMAN SZCZECINPOLSKAK IIIBrak
33RODRIGUEZ KIMBERLY 1980BEVERLY HILLSUNITED CYCLISTSSTANY ZJEDNOCZONEK IIIBrak
34ROMANOWSKA DOMINIKA1978GOLENIÓWPOLSKAK IIIBrak
35SIKORA  MAGDALENA 1975SZCZECINPOLSKAK IIIBrak
36STWORA-BALIK MAGDALENA 1977SZCZECINRAZ, SZWLAPOLSKAK IIIBrak
37SZOTOWICZ MONIKA1980STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAK IIIBrak
38ŚLIWIŃSKA MAGDALENA1983LIPIANYCYKLISTA LIPIANYPOLSKAK IIIBrak
39ASZEBERG IZABELA1967GORZÓW WLKP.POLSKAK IVBrak
40BAGROWICZ - LEWCZUK ANETA1971SZCZECINPOLSKAK IVBrak
41BUKO ANITA1967STARGARD SZCZECIŃSKISZWLAPOLSKAK IVBrak
42KARĘDYS EWA1969SZCZECINPOLSKAK IVBrak
43KUBICKA MALGORZATA1966NOWOGARDDZIKI KOSZALINPOLSKAK IVBrak
44NAWROCKA WIOLETTA1967ZAŁOMPOLSKAK IVBrak
45OLSZOWSKA JOANNA1973SZCZECINSZCZECIN NA ROWERACH MADBIKE.PLPOLSKAK IVBrak
46RADLIŃSKA MAŁGORZATA1967STARGARD SZCZECIŃSKLIPOLSKAK IVBrak
47SZALEWICZ MAŁGORZATA1966SZCZECINCALBUD PRESTOPOLSKAK IVBrak
48WALUKIEWICZ KATARZYNA1970STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK IVBrak
49FITA ZDZISŁAWA1963BIERUTÓWDOLNY ŚLĄSKPOLSKAK VBrak
50JANKOWSKA IWONA1956SULECHÓWPOLSKAK VBrak
51JANKOWSKA IWONA1956SULECHÓWPOLSKAK VBrak
52MALINOWSKA MAŁGORZATA1961ŚWIDWINSTR- ŚWIDWINPOLSKAK VBrak
53MATYSIAK TERESA1957STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAK VBrak
54ZALEWSKA JOLANTA1959SZCZECINBO-GO SZCZECINPOLSKAK VBrak
55WIESŁAWA KRUPA1950GRYFICEPOLSKAK VIBrak
56BASZUK PAWEŁ1992STARGARD SZCZECIŃSKINIEZRZESZONYPOLSKAM IIBrak
57C PIOTR1985SZCZECINPOLSKAM IIBrak
58DMYTRYK ŁUKASZ1985GRYFINOPOLSKAM IIBrak
59FRĄTCZAK ARTUR1987UJŚCIEFRIENDS OF GLASSPOLSKAM IIBrak
60GACKOWSKI MARCIN1984SZCZECINPOLSKAM IIBrak
61GŁOWACKI ZBIGNIEW1988PĘZINOPĘZINOPOLSKAM IIBrak
62GREGUŁA WOJCIECH1986CHOJNAKP PSP GRYFINOPOLSKAM IIBrak
63GWÓŹDŹ KAMIL1989WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKPOLSKAM IIBrak
64HANKE MICHAŁ1989SZCZECINPOLSKAM IIBrak
65HAŃCZYK SAMUEL1998SZCZECINPOLSKAM IIBrak
66HIRNIAK IGOR1991SZCZECINGONIEC SZCZECINPOLSKAM IIBrak
67KRÓWCZYŃSKI KRZYSZTOF1988LESZNOKJM TEAMPOLSKAM IIBrak
68KRUPA PAWEŁ19851POLSKAM IIBrak
69KRYSZTOFIAK MARCIN1990STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIBrak
70KULKA ŁUKASZ1991TORUŃSTS TIMINGPOLSKAM IIBrak
71MATUSZEWSKI MACIEJ1984NOWA SÓLPOLSKAM IIBrak
72NAMYSŁ ŁUKASZ1987KOZIEGŁOWYPOLSKAM IIBrak
73PODBOROŻNY KAROL1985PRZEMYŚLPOLSKAM IIBrak
74PRZYBYŁEK GRZEGORZ 1985GRYFICEGRYFICEPOLSKAM IIBrak
75RZEPECKI PAWEŁ1986SZCZECINPOLSKAM IIBrak
76SAJDYK MACIEJ1986ŚWINOUJŚCIEPO-11POLSKAM IIBrak
77SKAŁA BARTOSZ1984ŁĘŻYCAPOLSKAM IIBrak
78SŁODOWY ADAM1985BYDGOSZCZPOLSKAM IIBrak
79SPŁAWSKI DANIEL1986SZCZECINPOLSKAM IIBrak
80ŚWIERCZYŃSKI HUBERT1988SZCZECINSZCECINPOLSKAM IIBrak
81WOŹNIAK ANDRZEJ1988KOBYLANKAPOLSKAM IIBrak
82WRÓBEL GABRIEL1998MODRZEWOPOLSKAM IIBrak
83WYPYCH PIOTR1985STARGARDPOLSKAM IIBrak
84ZALEWSKI JAN1998SZCZECINBO-GO SZCZECINPOLSKAM IIBrak
85ZIELIŃSKI PIOTR1994STARGARDPOLSKAM IIBrak
86AFTOWICZ TOMASZ1978KICKOMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAM IIIBrak
87ALABRUDZIŃSKI JACEK1977STARGARD SZCZECIŃSKIMEGA KOLORPOLSKAM IIIBrak
88ALEKSANDER TOMASZ1981SZCZECINCALBUD PRESTO SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
89BAJ KRZYSZTOF1977LIPIANYLIPIANYPOLSKAM IIIBrak
90BENICH MARIUSZ1974SZCZECINRIDERSCLUB KIJEWOPOLSKAM IIIBrak
91BENICH MARIUSZ1974SZCZECINRIDERSCLUB KIJEWOPOLSKAM IIIBrak
92BIEG TOMASZ1979STARGARD SZCZECIŃSKIENEAPOLSKAM IIIBrak
93BUCZYŃSKI ZDZISŁAW1977CHOSZCZNOOLIMPIJCZYKPOLSKAM IIIBrak
94BUCZYŃSKI ZDZISŁAW1977CHOSZCZNOOLIMPIJCZYKPOLSKAM IIIBrak
95CHMIEL SŁAWOMIR1978SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
96FUŁCZYŃSKI - STANIEC WOJCIECH STANISŁAW1982SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
97GILUŃ BARTOSZ1978SZCZECINBIKE GARAGEPOLSKAM IIIBrak
98GIZELA MICHAŁ1980KARTUZYPOLSKAM IIIBrak
99GRĘDZIŃSKI ARTUR1978SZCZECINKOLARZE Z GÓRKI "CIŚNIJ"TEAMPOLSKAM IIIBrak
100GRYMIŃSKI ROBERT1979SZCZECINPCF CYCLING TEAMPOLSKAM IIIBrak
101GRZESIAK PIOTR1981STARGARD SZCZECIŃSKIFIZJOBIEGACZE SZCZESCINPOLSKAM IIIBrak
102GULBINOWICZ PAWEŁ1979GOLENIÓWPOLSKAM IIIBrak
103HAŚCIŁO KRZYSZTOF1977SZCZECINPCF CYCLING TEAMPOLSKAM IIIBrak
104HODYL BARTŁOMIEJ1981STARGARDSTC STARGARDPOLSKAM IIIBrak
105HRYŃ ZBIGNIEW1975SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
106IWAŃSKI WOJCIECH1977STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIIBrak
107JANECZKO MICHAŁ1980SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
108JANIK PRZEMYSŁAW1978SZCZECINRIDERSCLUB KIJEWOPOLSKAM IIIBrak
109JAROSZYŃSKI PIOTR1974KOZIEGŁOWYPOLSKAM IIIBrak
110JASŁOWSKI ARTUR1978STARGARDSTC STARGARDPOLSKAM IIIBrak
111KALINOWSKI MARCIN1977PŁOTYPOLSKAM IIIBrak
112KILAR TOMASZ1974KOSZALINHILL KILLER KOSZALINPOLSKAM IIIBrak
113KLIMOWICZ KRZYSZTOF1976STARGARD SZCZEC.POLSKAM IIIBrak
114KOŁOGRYW TOMASZ1978SZPROTAWAPOLSKAM IIIBrak
115KONIOR ARTUR1974NOWOGARDPOLSKAM IIIBrak
116KOWALIK MARCIN1976MIERZYNSTC STARGARDPOLSKAM IIIBrak
117KOZYRSKI KRZYSZTOF 1981STARGARD SZCZECIŃSKITEAM CUKIERNIA NOVAPOLSKAM IIIBrak
118KRÓLIKOWSKI ŁUKASZ1981STARGARD SZCZECINSKIPOLSKAM IIIBrak
119KRUKOWSKI GRZEGORZ1978STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIIBrak
120KRUSZKA MARIUSZ1977SZCZECINPRAWOBRZEŻE NA ROWERZEPOLSKAM IIIBrak
121KRZEMIEŃ PIOTR1983KOŁBACZPOLSKAM IIIBrak
122KRZEMIEŃ PIOTR1983KOŁBACZPOLSKAM IIIBrak
123KULIK ERNEST1981ŁOMIANKIPOLSKAM IIIBrak
124LEMAŃSKI ANDRZEJ1978SZCZECINBĄBEL SPORT TEAMPOLSKAM IIIBrak
125LINKE NORBERT1978SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
126ŁABĘDZKI MARIUSZ1979STARGARD SZCZECIŃSKISZWLA STARGARDPOLSKAM IIIBrak
127MALINOWSKI PAWEŁ1976MIERZYNSKR GRYFUSPOLSKAM IIIBrak
128MATYSIAK MICHAŁ1980STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIIBrak
129MAZUR PIOTR1979SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
130MICHAŁOWSKI  MARCIN 1980SZCZECINSKR GRYFUSPOLSKAM IIIBrak
131MOKRZYCKI ADAM1977SZCZECINKMP SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
132PAŁASZ ŁUKASZ1981STRZELCE KRAJEŃSKIEPLUSPACZKAPOLSKAM IIIBrak
133PAWLIKOWSKI BARTOSZ1982STARGARDSTC STARGARDPOLSKAM IIIBrak
134PIETRZAK RADOSŁAW1982STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAM IIIBrak
135PURCHALAK PIOTR1976STARGARD SZCZECIŃSKISTC STARGARDPOLSKAM IIIBrak
136PYREK RAFAŁ1976BEZRZECZEPOLSKAM IIIBrak
137PYREK RAFAŁ1976BEZRZECZEPOLSKAM IIIBrak
138RADZIEWICZ PAWEŁ1980SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
139SOBAŃSKI WALDEMAR1974STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIIBrak
140STADNICKI ANDRZEJ1974KOŁOWOPOLSKAM IIIBrak
141STENCEL MARIUSZ1978STARGARD SZCZECIŃSKISTCPOLSKAM IIIBrak
142STRZAŁKOWSKI ROBERT1979BEZRZECZECALBUD PRESTOPOLSKAM IIIBrak
143SZMIT DAMIAN1975STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIIBrak
144SZYDŁOWSKI KRZYSZTOF1978KARLINOSAMOTNY WILKPOLSKAM IIIBrak
145SZYSZKA MARCIN1974KOŁOBRZEGKTC KOŁOBRZEGPOLSKAM IIIBrak
146ŚWIERGIEL TOMASZ1974SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
147ŚWISTEL SEBASTIAN1978JENINPOLSKAM IIIBrak
148TOKAREK MAREK1974STARGARDPOLSKAM IIIBrak
149WASIELEWSKI MICHAŁ1983KOBYLANKAPOLSKAM IIIBrak
150WILCZYNSKI PRZEMYSLAW1978STARGARDMTB BROWAR TEAM :-)POLSKAM IIIBrak
151WOJTKOWIAK MIKOŁAJ1981TARNOWO PODGÓRNEMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAM IIIBrak
152WOŁOSZYN KONRAD1976STEPNICACKS-ORKA SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
153WOŁOWSKI ROBERT1974STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIIBrak
154ZABOROWSKI ANDRZEJ1975SZCZECINPOLSKAM IIIBrak
155ZAJĄC PRZEMYSŁAW 1982KALISZMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAM IIIBrak
156ZAWADZKI KAROL1981STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIIBrak
157ZAWADZKI KAROL1981STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IIIBrak
158ZIĘTKOWSKI KAMIL1983SZCZECINBRAKPOLSKAM IIIBrak
159ZIĘTKOWSKI KAMIL1983SZCZECINBRAKPOLSKAM IIIBrak
160ŹRÓBECKI RAFAŁ1983MIERZYNINFORMATYCY NA ROWERYPOLSKAM IIIBrak
161ŻYGADŁO ARKADIUSZ1979GRZĘDZICEPOLSKAM IIIBrak
162ASZEBERG TOMASZ1965GORZÓW WLKP.AGA TEAM MTBPOLSKAM IVBrak
163AUGUŚCIK PIOTR1972KÓRNIKPOLSKAM IVBrak
164BASALAK ARTUR1971SZCZECINPOLSKAM IVBrak
165BĘBACZ MARIUSZ1965SZECINSKR GRYFUSPOLSKAM IVBrak
166BOLESTA BRONISŁAW1971BARNIMENEAPOLSKAM IVBrak
167BUKO JACEK1966STARGARD SZCZECIŃSKISZWLAPOLSKAM IVBrak
168GARDYGAJŁO  MAREK 1967STARGARDPOLSKAM IVBrak
169GLUSZYK  KRZYSZTOF1971SZCZECINPOLSKAM IVBrak
170GŁOWANIA JÓZEF1965STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVBrak
171GOŹDZICKI MAREK1971STRZELCE KRAJ.POLSKAM IVBrak
172GULBINOWICZ ADAM1967GOLENIÓWLEGIONY ULICYPOLSKAM IVBrak
173HERCZYŃSKI ROMAN1965SZCZECINPOLSKAM IVBrak
174JADCZAK ARKADIUSZ 1968SZCZECINAIKIDO KLUB TAISOPOLSKAM IVBrak
175JAWORSKI GERARD1973SZCZECINSKR GRYFUSPOLSKAM IVBrak
176JUCHNIEWICZ JERZY1970STARGARD SZCZECIŃSKISZWLAPOLSKAM IVBrak
177KOCEMBA WALDEMAR1973NAKŁO NAD NOTECIĄCARVER.DEPOLSKAM IVBrak
178KRZCIUK JACEK1964DĘBNOPOLSKAM IVBrak
179KULESZA MIŁOSZ1972MIĘDZYZDROJEPO-11POLSKAM IVBrak
180KULPA JAROSŁAW1972GORZÓW WLKP.ABY DOJECHAĆ.POLSKAM IVBrak
181KULPA JAROSŁAW1972GORZÓW WLKP.ABY DOJECHAĆ.POLSKAM IVBrak
182LEWCZUK MARIUSZ1972SZCZECINPOLSKAM IVBrak
183LIS JAN1966GOLENIÓWPOLSKAM IVBrak
184ŁAGODA DANIEL1971SZCZECINPOLSKAM IVBrak
185MADEŁA MAREK1973DOBRAPOLSKAM IVBrak
186MAZUREK PRZEMYSŁAW1969STARGARDPOLSKAM IVBrak
187MIKOŁAJCZYK TOMASZ1969GRYFINOPOLSKAM IVBrak
188MOCZYDLOWSKI KRZYSZTOF1968PIASECZNOMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAM IVBrak
189NOWACZYK MAREK1972SZCZECINPOLSKAM IVBrak
190NOWAK MARIUSZ1970SZCZECINPOLSKAM IVBrak
191NOWAK MARIUSZ1968PUCICEPOLSKAM IVBrak
192OLSZOWSKI ARTUR1968SZCZECINSZCZECIN NA ROWERACH MADBIKE.PLPOLSKAM IVBrak
193PÓLTORAK JANUSZ1964STARGARD SZCZBRAKPOLSKAM IVBrak
194RUDZINSKI JAREK1969SZCZECINRADISSON BLUPOLSKAM IVBrak
195RUDZIŃSKI JACEK1969GRYFINOKP PSP GRYFINOPOLSKAM IVBrak
196SOSNOWSKI MAREK 1964PYRZYCEROWEROWEPYRZYCE.PLPOLSKAM IVBrak
197SZUMSKI JACEK1965STARGARDPOLSKAM IVBrak
198ŚWIĄDER ARTUR 1973STRZELCE KRAJENSKIEPOLSKAM IVBrak
199TYMEJCZYK BOGUSŁAW1968STARGARDWSPR-FILIA-STARGARDPOLSKAM IVBrak
200WALUKIEWICZ CEZARY1969STARGARD SZCZECINSKISTARGARDPOLSKAM IVBrak
201WESOŁOWSKI RYSZARD1964SZCZECINPOLSKAM IVBrak
202WOŁOWSKI JERZY1972STARGARDPOLSKAM IVBrak
203ZALISZ PIOTR1973SŁUBICEFSL.VERUS.AOK.PL.TEAMPOLSKAM IVBrak
204ZAWARDKA ROBERT1970STRZELCE KRAJBIKE SUKCES.PL RACING TEAMPOLSKAM IVBrak
205ZDANOWICZ ARKADIUSZ1967STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM IVBrak
206BACZYŃSKI KRZYSZTOF1957SZCZECINPOLSKAM VBrak
207BANASIAK JACEK1961GOŚCINOKTCPOLSKAM VBrak
208BĄKOWSKI PIOTR1962SZCZECINPRESTO CALBUDPOLSKAM VBrak
209BIEL ANDRZEEJ1959POLICEGÓRAL POLICEPOLSKAM VBrak
210BUREWICZ TADEUSZ1962NOWOGARDHANDBALL NOWOGARDPOLSKAM VBrak
211CHEŁSTOWSKI JERZY 1956STARGARD SZCZEC.BARAKUDA STARGARDPOLSKAM VBrak
212CHMIELOWIEC WŁADYSŁAW 1960SZCZECINSZCZECINPOLSKAM VBrak
213D ZBIGNIEW1958STARGARD SZCZECINSKIPOLSKAM VBrak
214DEPCZYŃSKI MAREK1957SZCZECINPOLSKAM VBrak
215DOBAK JERZY1958MUROWANA GOŚLINAPOLSKAM VBrak
216DOMANSKI JAROSLAW1960HAMBURGNIEMCYM VBrak
217FITA MARIAN1958BIERUTÓWDOLNY ŚLĄSKPOLSKAM VBrak
218GRZESIAK JERZY1955STARGARDPOLSKAM VBrak
219HORNATKIEWICZ KRZYSZTOF JERZY1960PYRZYCEPOLSKAM VBrak
220JASIONEK TADEUSZ1958PRZYTOCZNAISKRA PRZYTOCZNAPOLSKAM VBrak
221JUCHNIEWICZ HENRYK1962STARGARD SZCZECIŃSKITOJAHPOLSKAM VBrak
222KARPINSKI MAREK1963SZCZECINPOLSKAM VBrak
223KLUCZKOWSKI RYSZARD1956STARGARD SZCZECIŃSKITTRIR STARGARDPOLSKAM VBrak
224KOWALCZYK DARIUSZ1959SZYDŁOWOMAKOPOLSKAM VBrak
225KWAŚNIAK ZDZISŁAW1960SŁUPSKPIAST SŁUPSKPOLSKAM VBrak
226LEWANDOWSKI RYSZARD1954SZCZECINNIEPOLSKAM VBrak
227LISICKI JAN1959SZCZECINSZCZECINPOLSKAM VBrak
228LIZUT KRZYSZTOF1959STARGARD SZCZECIŃSKITR STARBLADEPOLSKAM VBrak
229ŁUKASZEWICZ SŁAWOMIR1960GOLENIÓWDOMINO GOLENIÓWPOLSKAM VBrak
230MACH RYSZARD1958PRZEMOCZEPOLSKAM VBrak
231MAĆKOWIAK PAWEŁ 1961UJŚCIEFRIENDS OF GLASSPOLSKAM VBrak
232MATYSIAK PAWEŁ1957STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VBrak
233NOWAK JAROSŁAW1960SZCZECINPOLSKAM VBrak
234PIERZCHAŁA ZBIGNIEW1961STARGARD SZCZECINSKISTC STARGARDPOLSKAM VBrak
235PIĘTAK KLAUDIUSZ1956SZCZECINPOLSKAM VBrak
236PNIEWSKI EDWARD1959LIPIANYTS CYKLISTAPOLSKAM VBrak
237RADLIŃSKI GRZEGORZ1957STARGARD SZCZECIŃSKIPOLSKAM VBrak
238ROŻNIATA MAREK1955SZCZECINPOLSKAM VBrak
239ROŻNIATA MAREK1955SZCZECINPOLSKAM VBrak
240SIKORA ROBERT1962BARLINEKPOLSKAM VBrak
241SKOCZEŃ JANUSZ1959SZCZECINMTB ZEELANDIA TEAMPOLSKAM VBrak
242SKORUPSKI ANDRZEJ1958KĄKOLEWOBIKEFUN LESZNOPOLSKAM VBrak
243STEFANICKI MAREK1958ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEPOLSKAM VBrak
244STOLA GRZEGORZ1960SZCZECINPOLSKAM VBrak
245TACZKOWSKI ADAM1958WAŁCZWKTR WAŁCZPOLSKAM VBrak
246TACZKOWSKI ADAM1958WAŁCZWKTR WAŁCZPOLSKAM VBrak
247ZADWORNY MAREK1961GRYFICEK.R.GRYFLAND GRYFICEPOLSKAM VBrak
248ZAŁUSKI JAN1954KOSZALINMATURZYŚCI-KOSZALINPOLSKAM VBrak
249BYCZKOWSKI WACŁAW1953WAŁBRZYCHKKZKKLASYKKLODZKI.COMPOLSKAM VIBrak
250GRUSZKA ZDZISŁAW1947STARGARDSTC STARGARDPOLSKAM VIBrak
251JEWTUSZKO LECH1948SZCZECINSZCZECIN NA ROWERACHPOLSKAM VIBrak
252JUNAK ZBIGNIEW1953CHOSZCZNODUET GOLENIÓWPOLSKAM VIBrak
253KONIECZNY EDWARD1948RADACZEWOPOLSKAM VIBrak
254KORALEWSKI EUGENIUSZ1947WOLSZTYNTEAM KARGOWAPOLSKAM VIBrak
255KRUPA ROMAN1950GRYFICEGRYFLAND GRYFICEPOLSKAM VIBrak
256LECH STANISLAW1946SZCZECINPOLSKAM VIBrak
257LEWANDOWSKI MACIEJ1953JELENIA GÓRAPOLSKAM VIBrak
258MACIASZCZYK ZBIGNIEW1950SZCZECINCALBUD-PRESTOPOLSKAM VIBrak
259MADEJSKI PAWEŁ1950SZCZECINPOLSKAM VIBrak
260OLEJNIK RUDOLF1951SZCZECINPOLSKAM VIBrak
261SZALKIEWICZ ZDZISLAW1948STARGARDDRUZYNA SZPIKU STARGARDPOLSKAM VIBrak
262UCIECHOWSKI IGOR1953SZCZECINHERBOWABIKEPOLSKAM VIBrak
263ZAGDANSKI TADEUSZ1942STARGARD SZCZECINSKISTC STARGARDPOLSKAM VIIBrak